18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabkę Kobyłka 8.01 .Właściciel z jajami jak melon

Duczki1234 • 2023-01-10, 09:32
Do krwawych scen w Kobyłce doszło w niedzielę (8 stycznia) chwilę przed północą. Do Żabki przy ul. Wołomińskiej 2A wtargnęło dwóch zamaskowanych napastników. Jeden miał w rękach metalową rurkę, drugi broń. Napad zakończył się śmiercią jednego złodzieja :idzwch*j:


5ban

2023-01-10, 17:32
Btw musiała być niezła adrenalinka jak po takich kosach przebiegł jeszcze 100 czy 200 metrów i zdechł gdzieś pod płotem obok torów kolejowych

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-10, 17:38
royal86 napisał/a:

Tak naprawdę w ch*j słabo, że ludzie są pchani na jakieś żenujące napady typu żabka. To tylko pokazuje stan naszej gospodarki i ukrywaną biedę. Wracają przestępstwa, których marginesowi nie opłacało się robić. Może debil, może walnięty a może on top of that pchnięty do tego przez własną sytuacje typu długi zaciągnięte na spłaty kredytu czy coś w tym stylu. Nie usprawiedliwiam gościa, został wyrwany za to co zrobił, ale zwracam uwagę, że tego jest coraz więcej, a w tle jest narastająca bieda.



kto jest gdzie pchany? u mnie na zakładzie ciagle szukają ludzi nie ma chętnych z Polski to szef ściąga jakichś murzynów z Kambodży

LaChupacabra

2023-01-10, 17:46
skywalker75 napisał/a:

Niestety ten, który zszedł miał tylko metalową rurkę, pistolet miał ten drugi, więc właściciel na pewno pójdzie siedzieć. Mam na dzieję że nie na długo. Brawo dla tego pana



Może dobry papuga go wybroni, bo gnojki jednak współpracowali.

Brutuz

2023-01-10, 18:14
Dlaczego tatuś nie słuchał bombelka ... :-> wystarczyło posłuchać i być grzecznym



Skrzek007

2023-01-10, 18:14
LaChupacabra napisał/a:

gnojki



Oj, posiedzi. Żadna papuga mu nie pomoże. Przekroczenie obrony koniecznej i nie ma dyskusji. Jedynie pan Andrzej Debil / Zbigniew Zerro może coś pomogą ale i tak trochę odsiedzi. Ale szkoda, bo chwastowi się należało.

potwor_z_gowna

2023-01-10, 18:33
Sprawcy napadu na sklep spożywczy w Kobyłce próbowali wcześniej włamać się do zakładu bukmacherskiego w oddalonej o kilka kilometrów Zielonce.



darayavahus

2023-01-10, 18:50
Ja tam myślę, że na podstawie nagrania go uniewinnią. Rząd mamy chory, ale śmieć ludzki dostał to, na co zasłużył.

5ban

2023-01-10, 18:55
100% go uniewinnią. Pal licho wszystko inne ale nawet patrząc na to ze właściciel jest społecznie pożyteczny,daje pracę,płaci grube podatki. A po trupiej stronie mamy ludzkie scierwo które dostało to o co się prosiło,społecznie szkodliwe gowno.

Będą pewnie robić sceny itp wielkie rozważania,ale jak ucichnie to odpuszcza i bedzie jak gdyby nigdy nic się nie stało koleżka będzie sobie śmigał. I bardzo dobrze

miedzianek

2023-01-10, 19:07
ale gosc obeznany, wiedzial, jak sie programem poslugiwac.. Czyzby pracowal w zabce za marna pensje :D ?

Delano

2023-01-10, 20:00
McNight napisał/a:

Ten co dostał kosę gratis.



Everlast

:lol:

I bardzo dobrze że zdechł że dzieciak został sierotą jest nadzieja. Pomimo że przelał swoje geny jak synek tego śmiecia dowie się kim był tatuś to może będzie normalny.

raistpol

2023-01-10, 20:03
okularnik napisał/a:

po to jest te prawo o niewspółmiernej obronie żeby właśnie jakieś zwierze cie nie zabiło jak go uderzysz pięścią !@ to pies też cie może zastrzelić jak predkosc przekroczysz chyba nie



czemu miałbyś kogoś bić pierwszy?? Bijesz pierwszy? To też sp***oloną patolą jestes, i z chęcią bym cie odstrzelił w obronie, w moim mniemaniu, koniecznej

Sifo_Dyas

2023-01-10, 20:32
Jako Ziobro rzecze - właściciel sklepu dostał w śledztwie status poszkodowanego. Jest nadzieja

Takafura

2023-01-10, 20:38
Ajot napisał/a:

Co za brednia... Obrona konieczna dotyczy nie tylko życia i zdrowia, swojego i innych osób, ale również obrony mienia. Masz prawo bronić swojego lub innych osób majątku, zamiast uciekać.


Ok, wycofuję swoją opinię.
Na usprawiedliwienie dodam tylko info, że nascie lat temu w trakcie szkolenia przez prawnika podana nam był nieaktualna juz jak widzę definicja "nagłego i niespodziewanego ataku którego nie można było uniknąć".
Więc sorry, dałem ciała.

johnnyy

2023-01-10, 21:00
Zdążył się rozmnożyć....



5ban

2023-01-10, 21:01
okularnik napisał/a:

ja bym nikogo nie zabił wiec jebnij baranka w ściane i się zastanów kto jest patusiarska k***a


No jasne ty byś się dal zajebac w imię Jezusa. Daj namiary to wyślę do Ciebie jakąś ekipę żeby Ci oj***la chatę bo zamiast bronić rodziny grzecznie położysz się na ziemi i nie będziesz sprawiał kłopotów żeby przypadkiem kogoś nie uszkodzić.