18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na żabkę Kobyłka 8.01 .Właściciel z jajami jak melon

Duczki1234 • 2023-01-10, 09:32
Do krwawych scen w Kobyłce doszło w niedzielę (8 stycznia) chwilę przed północą. Do Żabki przy ul. Wołomińskiej 2A wtargnęło dwóch zamaskowanych napastników. Jeden miał w rękach metalową rurkę, drugi broń. Napad zakończył się śmiercią jednego złodzieja :idzwch*j:


skywalker75

2023-01-10, 11:10
Niestety ten, który zszedł miał tylko metalową rurkę, pistolet miał ten drugi, więc właściciel na pewno pójdzie siedzieć. Mam na dzieję że nie na długo. Brawo dla tego pana

Adios_0

2023-01-10, 11:12
Ten co dostal kose gratis to zyje czy nie zyje? Chyba ze po śmierci dodaje rapowe kawalki na fb :roll:

Wiewór

2023-01-10, 11:15
nowynick napisał/a:

Prezydent, ktôrego bym szanował już by go ułaskawił i rozpoczął pracę nad zmianami tego zj***nego prawa...



Prawo w Polsce jest bardzo dobre i nie pozostawia złudzeń. Można się bronic. To sady wydają wyroki niezgodne z prawem.

Znawca_Cipek napisał/a:

Ciekawa linia obrony...Masz 14 lat?



Jesteś debilem?

ritu4l

2023-01-10, 11:18
McNight napisał/a:

Ten co dostał kosę gratis.



j***ny wieśniak za parę lat chodziłby pod biedronką i żebrał o piśont groszy na bułkę, typowy ryj kształtującego się menela

Baronessa

2023-01-10, 11:37
Cymbały, jak ch*j...
Szkoda, że dwóch chwastów właściciel naraz nie wyrwał...

St...........sz

2023-01-10, 11:43
Jak ktoś ma lewe konto na fejsie to może potrolować w komentarzach pod zdjęciem profilowym płaczące Julki za ich zmarłym gangsta-kolegą patusem. [*]. Po playliście na jego profilu widać ,że lubił gangsterskie życie i taki też spotkał go los. Amen[*] Najbardziej to mi szkoda właściciela ,który pewnie pójdzie siedzieć znając nasze wolne sondy.

Krzyszof.K

2023-01-10, 11:45
Ja pie**ole pędzel zszedł kiedy probowal opie**olić żabkę. To ten sam level gdzie Latynosi w sandałach wyłapują kulkę jak próbują zaj***ć ze skuter babce telefon a ona nie dość że okazuje się być policjantką to jeszcze jakim cudem ma bron z której umie strzelać. Jak się da to piszcie jego ekipie w komentarzach na fejsie ze ch*ja z niego a nie gangster. Jebac odpady .

McNight

2023-01-10, 11:46
Adios_0 napisał/a:

Ten co dostal kose gratis to zyje czy nie zyje? Chyba ze po śmierci dodaje rapowe kawalki na fb



Może ogladasz profil jego brata?
W komentarzach jest foto z profilu tego co zdedał

Pavulon2137

2023-01-10, 11:55
To jest złoto z profilu naszego GANGUSA XD.




BanujNasNieMichalka

2023-01-10, 11:57
niech mu ziemia ciezką będzie a rodzina zdycha z głodu do końca swych dni. szkoda że dupa znała hasło do fb bo komentarze poblokowali ;d ale mozna trolowac znajomych co płaczą za chwastem ;D

McNight

2023-01-10, 12:06
Rannhide napisał/a:

niech mu ziemia ciezką będzie a rodzina zdycha z głodu do końca swych dni. szkoda że dupa znała hasło do fb bo komentarze poblokowali ;d ale mozna trolowac znajomych co płaczą za chwastem ;D



Zawsze mozna trolowac na profilu jego brata Jasiek Jandzin Markowski ( inne nazwisko? pewnie tez ojciec inny)

therotten

2023-01-10, 12:16
Kolega też spoko że go zostawił martwego przy dworcu jam jakiegoś śmiecia :)

5ban

2023-01-10, 12:20
Braciszek złodzieja piszę że truposz wygrał jakiś zaklad. pewnie o to to pierwszy zdechnie. Również gratuluję xD jebac złodzieji do piekła

Wiewór

2023-01-10, 12:23
therotten napisał/a:

Kolega też spoko że go zostawił martwego przy dworcu jam jakiegoś śmiecia



Bo był śmieciem.

Kurde26

2023-01-10, 12:30
Budrys2000 napisał/a:

Jednego bonusa rpk mniej



To nie Bonus RPG tylko Gratis LPG

:mrgreen: