18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naklej na drzwi kościoła

polskicham • 2020-10-29, 00:12
Szkodliwość społeczna 0/10
Dewastacja 0/10
Obraza uczuć 0/10
Wk***ienie księdza 11/10


0_rafiks_0

2020-10-30, 19:49
Coordinator napisał/a:

Dajesz uzasadnienie. Bez uzasadnienia swojej wypowiedzi jesteś tylko kmiotkiem z gimbazy, nic nieznaczącymi literkami na moim ekranie



Rozśmieszyłes mnie ;)
Niczego nie będę uzasadniał. Sugeruje zweryfikowanie poglądów, bo podobno tylko upośledzeni twardo stoją przy swoim :D Oczywiście to Twoje życie i twoje poglądy ale dobrze byłoby wyjść z kręgu osób posądzanych o posiadanie mniejszych niż inni zasobów myślowych :D

Rozjebie

2020-10-30, 20:08
0_rafiks_0 napisał/a:

Niczego nie będę uzasadniał.



Haha, na to właśnie czekałem :D Teraz z czystym sumieniem mogę Cię nazwać przegrywem, leszczu :D

0_rafiks_0 napisał/a:

bo podobno tylko upośledzeni twardo stoją przy swoim



Dokładnie tak! Tylko, żeby zmienić poglądy, ktoś musi na Ciebie wpłynąć argumentami. A stoję tu sam (jak Travolta w znanym memie), a pod stopami mam morze leszczy ;)

0_rafiks_0

2020-10-30, 20:14
Coordinator napisał/a:

Haha, na to właśnie czekałem Teraz z czystym sumieniem mogę Cię nazwać przegrywem, leszczu
Dokładnie tak! Tylko, żeby zmienić poglądy, ktoś musi na Ciebie wpłynąć argumentami. A stoję tu sam (jak Travolta w znanym memie), a pod stopami mam morze leszczy



Uuu! Lepszy mądrala się znalazł :D
Zanim się rozwiniesz w swoich mądrościach sprawdź jednak czy to na czym stoisz, to nie gowno :D

Rozjebie

2020-10-30, 20:15
0_rafiks_0 napisał/a:

czy to na czym stoisz, to nie gowno



Wiesz ze właśnie strzeliłeś sobie w kolano? xD
Latamy w kompletnie innych wagach, synku...

0_rafiks_0

2020-10-30, 20:55
Coordinator napisał/a:

Wiesz ze właśnie strzeliłeś sobie w kolano? xD
Latamy w kompletnie innych wagach, synku...



Ja to chociaż wiem gdzie moje kolana, bo ty w tym gownie nawet nie wiesz czy masz nogi. Tak głęboko ;)

Zgadzam się. Poziom dla Ciebie nieosiągalny ;) Ale pracuj, pracuj;)

kulawiec

2020-10-31, 01:23
W zasadzie jedynym problemem firmy kościół, jest brak podatków.

Rozjebie

2020-10-31, 01:33
W sumie miałem ci już nie odpisywać, ale pozwolę sobie jeszcze na to, nie mogę się powtrzymać :D

0_rafiks_0 napisał/a:

Poziom dla Ciebie nieosiągalny



Okej, to jak Vegeta z DBZ włączam detektor poziomu mocy:

0_rafiks_0 napisał/a:

Niczego nie będę uzasadniał.



0_rafiks_0 napisał/a:

Uuu!



0_rafiks_0 napisał/a:

Ja to chociaż wiem gdzie moje kolana



Buum!! Detektor wyj***ło poza skale xD
Jesteś ultra ameba

0_rafiks_0

2020-10-31, 07:07
Coordinator napisał/a:

W sumie miałem ci już nie odpisywać, ale pozwolę sobie jeszcze na to, nie mogę się powtrzymać
Okej, to jak Vegeta z DBZ włączam detektor poziomu mocy:
Buum!! Detektor wyj***ło poza skale xD
Jesteś ultra ameba



Udowodniłeś tylko, ze potrafisz cytować, bo sens gdzieś ci sp***olil:D

Z tobą to trochę tak jak z idiota. Dopóki się nie odzywa, to tylko wyglada na takiego....Miałeś szanse nie odzywać się :D

Adiqus

2020-11-02, 15:56
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu



Czyli Ty i wszystkie osoby, które dały Ci piwo czytały ten wyrok, tak?

to...........10

2021-08-01, 17:31
Adiqus napisał/a:

Czyli Ty i wszystkie osoby, które dały Ci piwo czytały ten wyrok, tak?



Nie da się "przeczytać wyroku", bo to nie jest legalny trybunał i jego wysrywy to nie są wyroki.

zb...........ig

2022-06-03, 02:42
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu



Ty za to "masz pojęcie" - takie, jakie ci z ambony do pustego łba wcisnęli.