18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naklej na drzwi kościoła

polskicham • 2020-10-29, 00:12
Szkodliwość społeczna 0/10
Dewastacja 0/10
Obraza uczuć 0/10
Wk***ienie księdza 11/10


Tr...........ty

2020-10-29, 15:26
Ale ktoś ładnie strolował proboszcza.

Umiem_modować

2020-10-29, 16:35
Ale jesteście żałosni j***ne resortowe dzieci komunisstów. Ludzie płacą w kościele z własnej woli i was to tak kurewsko boli, bo na wasze studia "gender" wszyscy muszą się skąłdać pod karą więzienia.

"do komunistów trzeba byłostrzelać kiedy to było legalne.

outsidethebox86

2020-10-29, 16:49
Nawet wśród kleru znajdą się ludzie, a już myslalam, że to jakiś kolejny kościelny absurd, a tu jakie miłe zaskoczenie

bb...........55

2020-10-29, 19:25
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu


#60groszyzawpis już na sadola dotarlo?

Jebacpolske2

2020-10-29, 21:51
j***ć katolikòw kośćioly i pedofili są tak zj***ni że nieznają nawet podstaw własnej zj***nej wiary :-P

An...........ur

2020-10-29, 22:09
Jebacpolske2 napisał/a:

j***ć katolikòw kośćioly i pedofili są tak zj***ni że nieznają nawet podstaw własnej zj***nej wiary



Po loginie widać, j***łbyś wszystko ale nic by cie nie chcialo. Strzep do filmiku z urbanem i dobranoc lewiatanie.

Oniros

2020-10-29, 22:27
Słabe, nieśmieszne, nie ma żadnego skutku. Poziom wojujący ateista z reddita.

Wiewór

2020-10-29, 22:37
Proboszcz chyba zemdlał jak to zobaczył.
Z wk***ienia to pewnie nawet ministrantów nie zmolestował tylko od razu poszedł się naj***ć.

Hrabia Drapula

2020-10-29, 22:39
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu



na ch*ja okrakiem upadłeś ? po co mam iść do księdza? o jak pomoc? przecież to oni łapy wyciągają do ludzi! PiS te obostrzenia obiecał już dawno kościołowi i słowa musiał dotrzymać, przysługa za przysługę, tak rydzy by się wk***ił i z ambony grzmiał kto ich oszukał i na kogo nie głosować, przecież 90% czarnych popiera, mało który ksiądz ma odwagę powiedzieć że to zła decyzja TK

notak

2020-10-29, 23:55
Jebacpolske2 napisał/a:

j***ć katolikòw kośćioly i pedofili są tak zj***ni że nieznają nawet podstaw własnej zj***nej wiary



chyba jakiś niedoj***ny jesteś, weź poproś swojego tatę niech dokończy co zaczął, a nie jak spermiarz piszesz

outsidethebox86 napisał/a:

Nawet wśród kleru znajdą się ludzie, a już myslalam, że to jakiś kolejny kościelny absurd, a tu jakie miłe zaskoczenie



kolejny zbok udaje ministranta,
weź się za pomocnika muraża, albo oddaj pracę ręczną nauczycielowi,
statystycznie, masz większą szansę gdy ktoś cię wyr*cha

Rozjebie

2020-10-30, 00:13
janlew napisał/a:

No to chyba twój kościół, który ze swoim starym założyłaś. Tu masz dane lewacki łbie, a żebyś pojeła są z lewackiego źródła, za rządów platformy i palikociarzy.
i



Gamoniu, nie odniosłeś się do tego:

Justynka99 napisał/a:

Skoncz już z tym linkiem zjebie, bo tłumaczyły ci już setki osób, że problem nie jest w tych kilkuset księżach (bo to tylko niewielki procent księży) - pedofilach, tylko w organizacji, która ich chroni przed karą. Gdyby uczciwie wyrzucali takiego zwyrola z kościoła i zgłaszali do prokuratury to dawno by tematu nie było. A tak - każdy, kto w tym uczestniczy jest współodpowiedzialny.



Jak każdy katolski zakuty łeb pomijasz logiczne i niewygodne argumenty udając ze ich nie ma?

zielonyowoc1990 napisał/a:

Neomarksistowska rewolucja w natarciu.



Uważam ze Państwem powinna rządzić monarchia a kapitalizm rządzić światem. Wyznawanie jakiejkolwiek religii uważam za upośledzenie. Wszelkie żebranie i wyciąganie łapy po kasę, jak również rozdawanie socjali mnie brzydzi (a wiec wypisz wymaluj kościół i PiS). I według ciebie, gdybym rozklejał takie karteczki na drzwi kościołów, to znaczyłoby, ze jestem komuchem/ lewakiem? Co za k***a tępak...

0_rafiks_0

2020-10-30, 08:18
Coordinator napisał/a:

Uważam ze Państwem powinna rządzić monarchia a kapitalizm rządzić światem. Wyznawanie jakiejkolwiek religii uważam za upośledzenie. Wszelkie żebranie i wyciąganie łapy po kasę, jak również rozdawanie socjali mnie brzydzi (a wiec wypisz wymaluj kościół i PiS)



A nie przyszło Ci do głowy, ze to może Twoj pogląd na świat wskazuje na upośledzenie?

RodrigoCortez

2020-10-30, 09:23
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu



hahaa po pomoc w czym niby ? w gwałcie zbiorowym na ministrantach ?
Wszystkie klechy biorą kasę za sakramenty które są bez płatne ale kościół zatrzymał się w średniowieczu bo tam mu było najlepiej.

0_rafiks_0

2020-10-30, 09:31
RodrigoCortez napisał/a:

hahaa po pomoc w czym niby ? w gwałcie zbiorowym na ministrantach ?



Nie mozesz sie doczekac? :D

Rozjebie

2020-10-30, 19:42
0_rafiks_0 napisał/a:

A nie przyszło Ci do głowy, ze to może Twoj pogląd na świat wskazuje na upośledzenie?



Dajesz uzasadnienie. Bez uzasadnienia swojej wypowiedzi jesteś tylko kmiotkiem z gimbazy, nic nieznaczącymi literkami na moim ekranie ;)