18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naklej na drzwi kościoła

polskicham • 2020-10-29, 00:12
Szkodliwość społeczna 0/10
Dewastacja 0/10
Obraza uczuć 0/10
Wk***ienie księdza 11/10


Justynka99

2020-10-29, 09:43
janlew napisał/a:

No to chyba twój kościół, który ze swoim starym założyłaś. Tu masz dane lewacki łbie, a żebyś pojeła są z lewackiego źródła, za rządów platformy i palikociarzy.
i



Skoncz już z tym linkiem zjebie, bo tłumaczyły ci już setki osób, że problem nie jest w tych kilkuset księżach (bo to tylko niewielki procent księży) - pedofilach, tylko w organizacji, która ich chroni przed karą. Gdyby uczciwie wyrzucali takiego zwyrola z kościoła i zgłaszali do prokuratury to dawno by tematu nie było. A tak - każdy, kto w tym uczestniczy jest współodpowiedzialny. Wrzuciłeś chociaż złotówkę na tacę organizacji, która broni takich zwyroli? Przyczyniłeś się do gwałcenia dzieci.

An...........ur

2020-10-29, 09:50
Niezwyciężony napisał/a:

Jacy z was k***a polacy ? Takich sp***olin jest max 15% i to właśnie wk***iło ludzi. Że jakiś margines im narzuca swoje chore religijne brednie. Nawet głąbie nie rozumiesz że strzelacie sobie w kolano. Takim pie**oleniem sami wyrzucacie ludzi z kościoła i pchacie w stronę laicyzacji państwa.



Kolejny obsrany po kolana z podniecenia. Synu, umyj dupe, ręce i zrób coś dla tego kraju - wyłącz Internet.

notak

2020-10-29, 10:12
Justynka99 napisał/a:

Chyba na gwałcenie chorych dzieci. To z tego słynie ten twój kościół.



a ty jak zawsze walisz spermiarskim tekstem, przebierańcu

An...........ur

2020-10-29, 10:16
Justynka99 napisał/a:

Chyba na gwałcenie chorych dzieci. To z tego słynie ten twój kościół.



Wszyscy wiemy zebys chciala/ł ale nawet ksiądz takiej raszplodajki by nie dotknął, zostaje tylko szczotka od kibla.

Justynka99

2020-10-29, 10:45
Andżej_Rozpur napisał/a:

Wszyscy wiemy zebys chciala/ł ale nawet ksiądz takiej raszplodajki by nie dotknął, zostaje tylko szczotka od kibla.



To jest uleczalne. Pisanie o sobie w liczbie mnogiej to stadium rozszczepienia osobowości już dość zaawansowane, ale mimo to dobry psychiatra pomoże.

michalk0072

2020-10-29, 10:55
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu




A ja jestem i za ochroną życia poczętego, i za zwalczaniem rzymskokatolickiej sekty.

Gdybym miał córkę, to z dwojga złego wolałbym, żeby została k***ą niż tzw. katoliczką.

zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu




A ja jestem i za ochroną życia poczętego, i za zwalczaniem rzymskokatolickiej sekty.

A, gdybym miał córkę, to z dwojga złego wolałbym, żeby została k***ą niż tzw. katoliczką.

Jebac_pedalarzy

2020-10-29, 11:05
To prowokacja, żaden proboszcz by nie wpadł na taki pomysł. Oni chcą tylko ocieplić atmosferę. Tak mi powtarza zawsze mój ojciec, jest proboszczem od 17 lat, więc wie co mówi.

Ca...........on

2020-10-29, 11:34
Justynka99 napisał/a:

Skoncz już z tym linkiem zjebie, bo tłumaczyły ci już setki osób, że problem nie jest w tych kilkuset księżach (bo to tylko niewielki procent księży) - pedofilach, tylko w organizacji, która ich chroni przed karą. Gdyby uczciwie wyrzucali takiego zwyrola z kościoła i zgłaszali do prokuratury to dawno by tematu nie było. A tak - każdy, kto w tym uczestniczy jest współodpowiedzialny. Wrzuciłeś chociaż złotówkę na tacę organizacji, która broni takich zwyroli? Przyczyniłeś się do gwałcenia dzieci.



Najwyraźniej zostałaś odrzucona... Zachowanie wskazuje na to jednoznacznie. Bardzo współczuję, że musiałaś jako nastolatka szukać ostatniej szansy na rozdziewiczenie u księdza...

janlew

2020-10-29, 11:36
Niezwyciężony napisał/a:

Jacy z was k***a polacy ? Takich sp***olin jest max 15% i to właśnie wk***iło ludzi. Że jakiś margines im narzuca swoje chore religijne brednie. Nawet głąbie nie rozumiesz że strzelacie sobie w kolano. Takim pie**oleniem sami wyrzucacie ludzi z kościoła i pchacie w stronę laicyzacji państwa.


Jacy Polacy? Normalni. Kościół to po prostu normalni Polacy. Chrzest, komunia, ślub, Boże narodzenia, Wielkanoc, rodzina na cmentarzu z krzyżami, palenie świeczek na grobach i te sprawy.
Wiem że jest i w Polsce i z 20% żydków, z czego 90% bez wiary. Kiedyś ich zdrajców kościołem, stał się PZPR i udawanie Polaka, teraz już w sumie nie maja nic, poza rozkradzionymi po PRL szeklami, no i pobratymcami w sądach i tym podobnych. Są to jak się sami nazywają pozostali "Obywatele RP". Co raz bardziej są niczym i oni i ich bękarty, i dla tego tak atakują wiarę Polaków, bo sami Polakami nie są ,a udawać już nie muszą. Teraz są niczym, zero wartości, już cyganie czy muslimy są więcej warci. Oni zdają sobie z tego sprawę. Została im wściekła walka z naszymi wartościami, w imie niczego. Tylko żeby zniszczyć choć trochę
...i tylko ich szabesgoje oraz pożyteczni idioci mogą to popierać. Niestety pożytecznych idiotów mamy w kraju z 40%, i łykną lemingi wszystko

outline

2020-10-29, 12:36
Justynka99 napisał/a:

Chyba na gwałcenie chorych dzieci. To z tego słynie ten twój kościół.



Z tego to akurat słynie twój stary, czego przykładem jesteś ty :D

Juzwa

2020-10-29, 13:01
andrzejrobert75 napisał/a:

Idź rozladuj napięcie,najlepiej z proboszczem.



Ty tak rozładowujesz napięcie?

Ni...........ny

2020-10-29, 13:31
janlew napisał/a:

Jacy Polacy? Normalni. Kościół to po prostu normalni Polacy. Chrzest, komunia, ślub, Boże narodzenia, Wielkanoc, rodzina na cmentarzu z krzyżami, palenie świeczek na grobach i te sprawy.
Wiem że jest i w Polsce i z 20% żydków, z czego 90% bez wiary. Kiedyś ich zdrajców kościołem, stał się PZPR i udawanie Polaka, teraz już w sumie nie maja nic, poza rozkradzionymi po PRL szeklami, no i pobratymcami w sądach i tym podobnych. Są to jak się sami nazywają pozostali "Obywatele RP". Co raz bardziej są niczym i oni i ich bękarty, i dla tego tak atakują wiarę Polaków, bo sami Polakami nie są ,a udawać już nie muszą. Teraz są niczym, zero wartości, już cyganie czy muslimy są więcej warci. Oni zdają sobie z tego sprawę. Została im wściekła walka z naszymi wartościami, w imie niczego. Tylko żeby zniszczyć choć trochę
...i tylko ich szabesgoje oraz pożyteczni idioci mogą to popierać. Niestety pożytecznych idiotów mamy w kraju z 40%, i łykną lemingi wszystko



Ten bełkot nazywasz normalnością ? Ocknij się chłopie, tworki to nie cała polska. Większość katolików w tym kraju, w mniejszym lub większym stopniu ma wyj***na na KK, jeżdżą na groby zapalić świeczkę bo taka jest tradycja, pojadą na wigilię spotkać się z rodziną, napić się wódki i opie**olić karpia a nie spuszczać się w majty bo jezusek się narodził.
A nawet ci co chodzą do kościoła w sporej części chodzą tam z rozpędu, bo tak zostali wychowani. Opie**olić wafelek i posłuchać czarodzieja, nie ma w tym jakiejś głębszej wiary.
Twoje poglądy to jest coraz mniej znaczący margines.

An...........ur

2020-10-29, 14:34
Justynka99 napisał/a:

To jest uleczalne. Pisanie o sobie w liczbie mnogiej to stadium rozszczepienia osobowości już dość zaawansowane, ale mimo to dobry psychiatra pomoże.



japa lambadziaro bo nie masz prawa glosu, siedz dalej w UK niggerlandii i zajmij sie miejscowymi sporami.

Justynka99

2020-10-29, 14:47
Andżej_Rozpur napisał/a:

japa lambadziaro bo nie masz prawa glosu, siedz dalej w UK niggerlandii i zajmij sie miejscowymi sporami.



Urojenia też się leczy :D nie wiem, skąd wziąłeś to siedzenie w UK :D