18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naklej na drzwi kościoła

polskicham • 2020-10-29, 00:12
Szkodliwość społeczna 0/10
Dewastacja 0/10
Obraza uczuć 0/10
Wk***ienie księdza 11/10


Rozjebie

2020-10-29, 00:28
Zajebiste. Gdybym był większym społeczniakiem, to narozklejałbym to wszędzie

swampman

2020-10-29, 00:41
"... Złoto i inne precjoza stojace na oltarzu i wiszace w naszych gablotkach oddajemy w rece najbardziej potrzebujacych. zgodnie z sumieniem prosimy zabierac ile potrzeba aby starczylo dla bliznich.
Jednoczesnie przypominamy ze picie swieconej wody z tej miednicy przy wejsciu nie leczy koronawirusa a jej uzywanie ma tylko i wylacznie charakter symboliczny"

Justynka99

2020-10-29, 04:15
swampman napisał/a:

"... Złoto i inne precjoza stojace na oltarzu i wiszace w naszych gablotkach oddajemy w rece najbardziej potrzebujacych. zgodnie z sumieniem prosimy zabierac ile potrzeba aby starczylo dla bliznich.
Jednoczesnie przypominamy ze picie swieconej wody z tej miednicy przy wejsciu nie leczy koronawirusa a jej uzywanie ma tylko i wylacznie charakter symboliczny"



A w ogóle to przez 2020 lat robiliśmy Was w ch*ja.

pve11

2020-10-29, 04:22
Widać, że jakiś imbecyl to pisał, kto normalny podpisuje się pełnioną przez siebie funkcją zamiast nazwiskiem? To tak jakby prezydent napisał "Drodzy rodacy, [...] z poważaniem Pan Prezydent".
Taki troll się udać nie może, a przynajmniej nie powinien.

Kaszakisza

2020-10-29, 05:48
pve11 napisał/a:

Widać, że jakiś imbecyl to pisał, kto normalny podpisuje się pełnioną przez siebie funkcją zamiast nazwiskiem? To tak jakby prezydent napisał "Drodzy rodacy, [...] z poważaniem Pan Prezydent".
Taki troll się udać nie może, a przynajmniej nie powinien.



Przeglądając fejsbukowe fora katolickie i poziom ludzi komentujących na nich myślę, że z 80% wiernych się nabierze.

essek

2020-10-29, 06:16
To jakby cygan krzyknął: Już nie będę kraść!

zielonyowoc1990

2020-10-29, 07:14
Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu

andrzejrobert75

2020-10-29, 07:17
zielonyowoc1990 napisał/a:

Żałosny poziom. Neomarksistowska rewolucja w natarciu. Będziecie jeszcze do tego samego księdza kiedyś po pomoc szli, bo Wasi protestujący przyjaciele się dla nas wyłożę albo wykorzystają. Dla mnie wszyscy, którzy atakują kościoły w tym proteście to zwykłe imbecyle, którzy nawet nie czytali wyroku TK, a tym bardziej nie mają pojęcia o jego znaczeniu



Idź rozladuj napięcie,najlepiej z proboszczem.

notak

2020-10-29, 08:13
jaki suchar, gimboateuszki łykają,
jak ssą pały swoich kolegów

janlew

2020-10-29, 08:30
Zj***ne lewaki i tak dają głównie na zwierzątka, ratowanie drzewek czy na pedałów. My Polacy i tak damy na potrzebujących, na chore dzieci, a i na kościół jak się czasem pójdzie.
PS. Na muzeum żydów też nakleiłeś że oddadzą 180mln Polakom, skoro w Polsce pandemia? I żeby już im milionów nie dawać. Może jak Polacy umierają, nie trzeba ich już opluwać za ich własne pieniądze. To lewackim scierom nie przeszkadza, co?
PS2. Kościół to my, Polacy, atakujecie nas k***y. A budynek? Jak zniszczycie, tak jak poprzedni naziści, bolszewicy czy faszyści, to my sobie jak poprzednio odbudujemy.

cesarz1982

2020-10-29, 09:02
Kaszakisza napisał/a:

Przeglądając fejsbukowe fora katolickie i poziom ludzi komentujących na nich myślę, że z 80% wiernych się nabierze.



Też tak myślę ale również dochodzę do wniosku ,że 100% wiernych i tak by zapłaciło

:lol:

Pralpunkt

2020-10-29, 09:14
Ta to na pokaz
Ślubow nie ma
Pogrzeby są bez rodzin

Justynka99

2020-10-29, 09:19
janlew napisał/a:

Zj***ne lewaki i tak dają głównie na zwierzątka, ratowanie drzewek czy na pedałów. My Polacy i tak damy na potrzebujących, na chore dzieci, a i na kościół jak się czasem pójdzie.
PS. Na muzeum żydów też nakleiłeś że oddadzą 180mln Polakom, skoro w Polsce pandemia? I żeby już im milionów nie dawać. Może jak Polacy umierają, nie trzeba ich już opluwać za ich własne pieniądze. To lewackim scierom nie przeszkadza, co?
PS2. Kościół to my, Polacy, atakujecie nas k***y. A budynek? Jak zniszczycie, tak jak poprzedni naziści, bolszewicy czy faszyści, to my sobie jak poprzednio odbudujemy.



Chyba na gwałcenie chorych dzieci. To z tego słynie ten twój kościół.

Ni...........ny

2020-10-29, 09:28
janlew napisał/a:

Kościół to my, Polacy, atakujecie nas k***y



Jacy z was k***a polacy ? Takich sp***olin jest max 15% i to właśnie wk***iło ludzi. Że jakiś margines im narzuca swoje chore religijne brednie. Nawet głąbie nie rozumiesz że strzelacie sobie w kolano. Takim pie**oleniem sami wyrzucacie ludzi z kościoła i pchacie w stronę laicyzacji państwa.