18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mruczek ugryzł Chmurkę

~Sunday • 2021-08-24, 09:36

0.40 palec w dupie :-D

Collier89

2021-08-24, 22:23
Jak ja tych szczekających, śmierdzących kundli nie lubię... Na szczęście w Chinach mają z nich pożytek

Gitta

2021-08-24, 22:30
Mojej znajomej taki pies wgryzł się w twarz, w policzek, nie puszczał dopóki karetka nie przyjechała i coś tam mu nie zrobili.
Co do Goldena to nie są w ogóle agresywne psy, bardzo delikatne więc nic dziwnego że się nie broni. Okropne to. Jakbym była właścicielką tego zaatakowanego psa to waliłabym po łbie tego sk***ysyna.

Slow_Sheep

2021-08-24, 22:38
Ta rasa jest zbyt dużym zagrożeniem. Instynkt zabijania, który bez opamiętania próbuje zabić ofiarę iksde.
Drażnią mnie ludzie, którzy myślą, że wychowaniem uda im się w zwierzęciu wyeliminować takie instynktowne zachowanie jak na filmie. Niech spróbują go też oduczyć pić i żreć.

Mielzky97 napisał/a:


to nie k***a park że sobie może luzem chodzić . Sam miałem ostatnio sytuacje kiedy typ puścił własnego psa do mojego mówiąc żeby się przywitał , to nie ma co się dziwić że go upie**oli .



Jak to nie ma co się dziwić? Właśnie dlatego ta rasa powinna być zakazana, że przy pierwszym lepszym kontakcie upie**oli innego psa tak jak podałeś w swoim przykładzie.
ps. czyli w parku chodzisz z nim bez kagańca?

Mielzky97

2021-08-24, 22:43
Tak chodze w parku bez kagańca , lecz zawsze pies jest na konkretnej obroży i smyczy zapięty do mojego ciała tak co by nie zerwał się gdyby coś mu odbiło , nie mniej jednak zawsze unikam kontaktów z innymi zwierzami nie staram się prowokować takich zachowań u niego , ale przede wszystkim ogrom czasu psu poświęcam i szkolę go w ten sposób aby inne psy omijał szerokim łukiem .
Największymi winowajcami tych ras psów są Ci posiadacze co nic nie robią , bo ta prasja ma skłonności do agresji i to spore ale też tej rasie trzeba czasu więcej poświęcić niż tylko dawanie żarcia .

Ps. No tak to bywa w świecie nie każdy się lubić i tak też jest z psami tylko trzeba też umieć czytać sygnały wysyłane przez psa . Trzeba się znać , byle jakiemu Kowalskiemu bym takiej rasy za nic w świecie nie dał .
A i jeszcze jedno , gdyby mój pies chciał mnie zaatakować , upie**olić to nie przebierając w środkach bym go oddał do uśpienia , żeby humanitarnie . Kiedyś to by flaszkę kosztowało , ale takie czasy ^^

NataliaW

2021-08-24, 22:53
Przyjemnie to się ogląda. Banda debili i tylko jeden coś warty pies który tępi inne siersciuchy. Miodzio

maciekismok

2021-08-24, 22:58
Tak z ciekawości, jakbym w takiej sytuacji poderżnął mu łeb, to co dalej?
domyślam się, że następny może być do zarżnięcia właściciel bo zacznie się podobnie zachowywać, ale nie o to pytam...
bardziej o kwestie prawne, to chyba wyższa konieczność?

crun

2021-08-24, 23:03
wszystkie te rasy niebezpieczne, razem z shitbullami, powinny wymagac papierow od wlasciciela, do tego obowiazkowe OC i 100% odpowiedzialnosci za jakiekolwiek incidenty z takim zwierzeciem.

nienawidze tego gowna, oczywiscie wlasciciel nigdy problemu nie zobaczy, ale rownie dobrze z tygrysem albo niedzwiedziem ktos moze dla mnie chodzic. trzeba to uregulowac.

Myxxer

2021-08-24, 23:03
ex32 napisał/a:

Dobra. Co k***a w takiej sytuacji? Nosić kose i wpić kundlu w łeb? Walić ślepo czy napie**alać czymś ciężkim po łbie? serio pytam?



wypatroszyć jak świniaka

Oring

2021-08-24, 23:21
jak mnie wk***iaja te pitbulle srule, najgorsze psy jakie tylko mogą być. Tak sobie myśle ze w takiej sytuacji to bym wzial k***a rozbieg i mu na kark skoczyl, a potem zaj***l kopa w nos, jakby go ogluszylo to skakałbym dalej po jego czaszce, ąz bym sk***iela zaj***ł. kazdemu kto ma takiego psa 100 murzynskich ch*jów dupe bez masła.

pudel82x

2021-08-24, 23:54
Podduszenie pod szyją, każde Boże stworzenie odruchowo się przed tym broni, więc by się skupił na czymś innym niż gryzienie tej łapy. A nie ... zaraz...

Silentlog

2021-08-25, 03:12
Właściciele z kagańcami na twarzach ale pupilkowi to już nie założyli bo by się biedny męczył... Takie psy powinny być sprzedawane tylko jeśli ktoś zda test na inteligencję...

Sstoumer

2021-08-25, 03:34
ex32 napisał/a:

Dobra. Co k***a w takiej sytuacji? Nosić kose i wpić kundlu w łeb? Walić ślepo czy napie**alać czymś ciężkim po łbie? serio pytam?




gaz pueprzywy psiknac do nozdrza pitbulla

banasko54

2021-08-25, 08:18
Ale bym mu zaj***ł lołkinga na morde

osi50

2021-08-25, 14:50
A co qwsytuacji jak taki wieprz zatakuje mojego pimpka i ja w obronie pimpka uśmiercam wieprza. Jakie konsekwencje prawne? Wie ktos?

GangTrap

2021-08-25, 15:58
Wszyscy właściciele tych j***nych Pitbulli go automatycznie są j***nymi debilami, masz pitbulla jesteś z automatu j***nym debilem co wziął sobie to gówno żeby się dowartościować.