18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mruczek ugryzł Chmurkę

~Sunday • 2021-08-24, 09:36

0.40 palec w dupie :-D

Andrzejas

2021-08-24, 16:11
Puzzydestroyer napisał/a:

Powinien ktoś mu duszenie zapiąć temu Pitbullkowi bo lejąc go w łeb i tak by nie puścił a 3-4 sekundy w miarę mocnego duszenia i by mu odcią zasilanie



Wszystko zależy od podejścia. Rękami można najskuteczniej dusić, ale jeśli pod ręką znajdowałby się młotek ślusarski, to jest zdecydowanie szybszy, wygodniejszy w użyciu i daje gwarancję, że sk***ol już nigdy tego nie powtórzy.
Mnie na szkoleniu uczyli, że psi kręgosłup wygina się we wszystkie strony, tylko nie do tyłu, ale szczerze wątpię, żeby to działało na psy większe niż jamnik. Ogólnie to ja pieski lubię bardzo, ale trzymam się zasad nakreślonych przez naturę - to zwierzęta stadne. W stadzie składającym się z psa i właściciela, to właściciel jest alfą. Jeśli jest inaczej, to trzeba przypomnieć pieskowi, że coś mu się popie**oliło i najlepiej zrobić to tak, jak robi to natura - siłą.
Bo natura ma w dupie humanitaryzm. Dlatego właśnie jest piękna. ;-)

NaziValkyrie

2021-08-24, 16:13
Co trzeba mieć w głowie żeby posiadać takiego psa wiedząc że się nie potrafi nad nim panować? No poj***ne

Ko...........ah

2021-08-24, 16:37
:O Podobny do Mojego pieska :D tylko ten pies na filmiku nie zna walk, więc c**a z niego ;/
Rasowy pies od razu zagryza i wygrywa walkę grrrr :D
Uderz mnie przy nim, a on Cię zagryzie mmm :)
Lepiej nie kopać psa... Nawet profesjonalny Behawiorysta go nie ogarnie! Ps w Polsce groźne psy muszą mieć kaganiec :) **** Bierz go!!!!! XDD

Riikko

2021-08-24, 17:24
nie bylo preta albo noza w poblizu?

ph5i5

2021-08-24, 17:45
Naczytają się idioci w internetach, że wszystko zależy od tego jak się psa ułoży a potem takie sytuacje. Ta rasa przez niemal dwa wieki była tworzona i układana by właśnie taka była. Nienawidzę pitbuli i innych sk***iałych ras.

Manolito666

2021-08-24, 18:01
Zobaczcie jaka heca. Władzy udało się ubrać ludziom kagańce na pyski, a psom nie.

metyoo

2021-08-24, 18:23
porczmanki napisał/a:

Ty, k***a faktycznie, jakiś zjeb przeglądał sadola i wziął to na serio



ro nie palec w dupie, tylko mu jajca próbował skręcić! słychać na filmiku jak krzyczy, żeby mu wora wykręcić, gorzej jak był wykastrowany i nawet nie poczuł...

trytodie

2021-08-24, 19:18
Te psy są poj***ne ale taka ich natura. To ludzie je stworzyli ponad 150 lat temu , z zamiarem uzyskania idealnego osobnika do walk.
Należy ustawowo zakazać dalszego rozmnażania o zakończyć historię tej nieszczęsnej rasy.

ruddie

2021-08-24, 20:05
zawsze mnie dziwi, że nikt nie ma noża - przecież wbicie noża w oko Mruczka kończy temat, wszyscy szczęśliwi, można na koniec jeszcze zasadzić kopa w ryj właścicielowi

omenlol

2021-08-24, 20:32
Halman napisał/a:

rasa do uśpienia z właścicielami...



Sam się uśpij zjebie

misiowydom

2021-08-24, 21:09
Powtarzam, palec w oczko i po problemie :lol: testowane dwukrotnie :mrgreen:

Zgniatacz23

2021-08-24, 21:34
Pierwsze co to bym pobiegł po nóż i dźgałbym tego pitbula do skutku szybciej by padł i film krótszy by był

capital11

2021-08-24, 22:02
pytolsky napisał/a:

Chmurka też niebywale inteligentna rasa - Mruczek ją wpie**ala żywcem a ta się generalnie przygląda i odgania się od ludzi. Wszyscy tam oprócz kamerzysty do utylizacji się nadają.



Ogólnie rzecz ujmując najskuteczniejszym rozwiązaniem jest złapanie za obrożę od tyłu na karku i skręcenie jej tak, jakby się zakręciło kran z wodą. Automatycznie odcina dopływ tlenu do płuc i bydlak zwalnia ścisk szczęki

Mielzky97

2021-08-24, 22:02
Aż musiałem się zalogować żeby napisać ale k***a pie**olicie o zootechnikach z p*zdy .
Niczym nowym jest wiadomość że psy były w przeszłości wykorzystywane do walki, ale no k***a nie mówcie że każdy pies tej rasy powinien być do odstrzału bo w głównej mierze tu chodzi o właściciela , jak ktoś kupuje psa szczególnie takiej rasy z myślą że będzie go żywił i nic więcej z nim nie robił to nie ma co się dziwić .
Sam jestem posiadaczem takiej rasy i wiem że w ryju ma imadło ale nie pozwalam by dochodziło do sytuacji kiedy jestem w miejscu publicznym z innym psiakami i ludźmi jest kaganiec i trzymanie krótko , to nie k***a park że sobie może luzem chodzić .
Sam miałem ostatnio sytuacje kiedy typ puścił własnego psa do mojego mówiąc żeby się przywitał , to nie ma co się dziwić że go upie**oli .
Zacznijcie najpierw myśleć później pisać.

luxpiotr

2021-08-24, 22:03
zarżnąć kundla, obrzydliwe ch*jostwo :chainsaw: