18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można być spoko papieżem

ropol • 2012-10-18, 22:09
Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie

mrlewy

2012-10-18, 22:10
Już widzę tą wojnę w komentarzach :roll:

To...........42

2012-10-18, 22:12
Jak machał kijem jakoś dziwnie skojarzyłem sobie jakby mieczem na krucjacie machał. Ale ogólnie spoko.

Mathiuser

2012-10-18, 22:31
On z wielkiej litery? Teraz tym ciemnogrodem rządzi faszysta, więc nierozumiem dlaczego Polacy wciąż kochają być katolikami...

Aeon

2012-10-18, 22:32
Wygląda z tą szatą jak jedi :D

Preeezes

2012-10-18, 22:40
Akurat do Jana Pawła II-go nawet ateiści nie powinni nic mieć. Bo ani to nie był zły człowiek, ani nikomu nic złego nie zrobił. Powiem więcej pomógł wyprowadzić Polskę z komuny. Spinajcie się ile chcecie. To moje zdanie i jego nie zmienię. Jestem wierzący ale każdy wierzy w co chce. Kościół to wielki targ i burdel. Nie trzeba chodzić tam żeby w coś wierzyć ;) Pozdrawiam

bokun1237

2012-10-18, 22:49
pie**olE kościół i złodziei w sutannach !!! Wierze w boga ! tyle na temat Dziękuje

Czesiek181

2012-10-18, 22:50
Preeezes napisał/a:

Akurat do Jana Pawła II-go nawet ateiści nie powinni nic mieć. Bo ani to nie był zły człowiek, ani nikomu nic złego nie zrobił. Powiem więcej pomógł wyprowadzić Polskę z komuny. Spinajcie się ile chcecie. To moje zdanie i jego nie zmienię. Jestem wierzący ale każdy wierzy w co chce. Kościół to wielki targ i burdel. Nie trzeba chodzić tam żeby w coś wierzyć ;) Pozdrawiam



Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj


Pozdrawiam Cie kolego Chrześcijaninie.

Kupa_w_majtkach

2012-10-18, 22:52
Taa "energy drink" :amused:

Takie mocne, że aż odkasznął :D ,but "I needed that"- widać, że Polak

Preeezes

2012-10-18, 23:10
@Czesiek bardzo życiowy refren. Również pozdrawiam ;)

Radysh

2012-10-18, 23:11
Preeezes Oczywiście, że nic nikomu nie zrobił. Oprócz ukrywania pedofili w sutannach i ich przełożonych. Na ten przykład, takiego biskupa Law`a, którego w USA chciano zapuszkować za ukrywanie księży lubujących się w iniekcji "grzechomierzy" w dziecięce anusy, bez zwłoki przeniósł pod swoje skrzydło, do Rzymu.

Niezły był z niego aktor i świetnie potrafił grać na ludzkich uczuciach.
Lubował się też w podróżach po Ziemi w największą biedę. Za które to wyprawy płacili gołodupcy nawiedzane przez monarchę z Watykanu.

Preeezes

2012-10-18, 23:15
@up Pedofili nie trzeba było ukrywać bo każdy myślący człowiek wiedział o nich dobrze. Z księżami pedofilami powinno się tak samo postępować jak z innymi tego typu ludźmi. Wpie**ol i do piachu. Tylko ,że ja się nie wypowiadałem o pedofilach a o konkretnym człowieku ;)

Sz...........an

2012-10-18, 23:31
ropol napisał/a:

Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie



Myślisz stereotypowo.

maniiiek

2012-10-18, 23:39
Cytat:

Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie


Nic do ateistów nie mam, ale ludzi, którzy szufladkują innych uważam za kretynów.

KOSS

2012-10-18, 23:40
Może i był fajnym człowiekiem ale pedofilię księży tuszował i wiele innych brudów miała na własnych rękach.