18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Można być spoko papieżem

ropol • 2012-10-18, 22:09
Gdyby wszyscy wierzący byli tacy jak On to miałbym o nich inne zdanie

Stew

2012-10-18, 23:41
Ra pa pa pa pam Czesiek181 to j***ny gej ejjj
Ra pa pa pa pam Czesiek181 to j***ny gej ejjj
Ra pa pa pa pam Czesiek181 to j***ny gej ejjj
Ra pa pa pa pam Czesiek181 to j***ny gej ejjj
Ra pa pa pa pam Czesiek181 to j***ny gej ejjj

Tak mniej więcej brzmi Twoja wypowiedź. Najlepsi są ci, co najwięcej szczekają. W realu to niestety przytępawe p*zdy.

Czesiek181

2012-10-18, 23:46
Fumar,człowieku nawet Preeezes chyba wiedział,ze to dla jaj sobie tak wkleiłem refren a ty się spinasz p*zdo.

rolerek

2012-10-18, 23:50
Daleko mu do tego sługi bożego ;)


riczardson

2012-10-18, 23:51
@KOSS
Wymień wszystkie brudy jakie znasz.

Jesteście poj***ni, bo 10000000% mam pewność, że w dniu gdy zmarł, gdy był pogrzeb siedzieliście w domach w zadumie i nawet by wam przez myśl nie przeszło zarzucać mu takie rzeczy.

Czesiek181

2012-10-18, 23:55
@up a co to pogrzebu,to ja bylem wtedy na dworze bo nudne wiec wolałem sobie pograć w piłkę nożna,albo gdzieś wyjść.

Preeezes

2012-10-18, 23:58
O to chodzi, że każdy ateista myśli o wierzących jak o tych co chodzą do kościółka co tydzień, dają na tace i wgl. Ja wierzę, ale nie w księży bo oni są potrzebni jak rybie ręcznik. A Wojtyłe można było szanować za to jakim bym człowiekiem a nie papieżem. Pedofile pedofilami. Ludzie ludźmi ;/

Okash

2012-10-19, 00:09
I znowu to samo...

jp niech w końcu dotrze do niektórych, że gówno jest WSZĘDZIE
gówno jest tak samo w kościele
jak i np. na woodstocku tak zawzięcie jechanym przez kościół
jedni i drudzy nie są bez skazy, nie są ani czarni ani biali (bez podtekstów...)
+ miliardy innych przykładów na to że syf i gówno jest wszędzie zagnieżdżone gdzie się da

Kilka zgniłych jabłek nie oznacza, że cały kosz jest zepsuty.
k***a, ludzie, Polszo droga, wbić sobie to do głów wreszcie.

levy17

2012-10-19, 00:10
Czesiek181 napisał/a:



Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam Paluch Syntetyczna Mafia ejjj
Ra pa pa pa pam pam Kali Ganja Mafia ejjj


Pozdrawiam Cie kolego Chrześcijaninie.



Ty masz coś z głową? :samoboj:

Sl...........nx

2012-10-19, 00:57
Radysh napisał/a:

Preeezes Oczywiście, że nic nikomu nie zrobił. Oprócz ukrywania pedofili w sutannach i ich przełożonych. Na ten przykład, takiego biskupa Law`a, którego w USA chciano zapuszkować za ukrywanie księży lubujących się w iniekcji "grzechomierzy" w dziecięce anusy, bez zwłoki przeniósł pod swoje skrzydło, do Rzymu.

Niezły był z niego aktor i świetnie potrafił grać na ludzkich uczuciach.
Lubował się też w podróżach po Ziemi w największą biedę. Za które to wyprawy płacili gołodupcy nawiedzane przez monarchę z Watykanu.



Już ci kiedyś napisałem: lecz się, debilu. Widzę, że nie dotarło, a diagnozy nie zmieniam ani o jotę - powinieneś się leczyć.

Ukrywanie pedofilii... No wspaniale ją ukrywał, skoro biskupa Law wykończyła opinia publiczna, no i prowadzono przeciwko niemu śledztwo...
Poza tym, powinieneś chyba popatrzeć czasem z innej perspektywy, poszerzyć horyzont myślowy. Nie mówię, że kościół katolicki jest czysty, bo to nieprawda, ma sporo za uszami. Ale spójrz na to z innej perspektywy.
Pedofile, księża, nie-księża, są w krajach ścigani z urzędu. Watykan nie wysyła pisemek do sądu z prośbą o uniewinnienie. Natomiast jeżeli dostaną wyrok (np. w zawieszeniu, co ostatnio często się zdarza) to taki ksiądz dostaje jeszcze zakaz pracy z dziećmi. Jak nauczyciele, opiekunowie, w skrócie, przedstawiciel każdej grupy zawodowej, którego sąd skaże za pedofilię.
Ksiądz wtedy oczywiście nie może z dziećmi pracować.
Teraz pomyśl o stanowisku kościoła (czy jest słuszne, to bym nie powiedział, ale trudno)
Jezus nakazywał kochać swoich wrogów, przebaczać swoim bliźnim. Powie taki ksiądz, że strasznie zgrzeszył i strasznie tego żałuje - co więc można z nim zrobić? Powiedzieć mu, żeby wypie**alał byłoby sprzeczne z naukami Chrystusa. Trzeba więc mu po prostu znaleźć nowe zajęcie. Kościół jest więźniem takiego podejścia do sprawy - gdyby tym ludziom kościół nie przebaczał, antyklerykałowie mieliby kolejną pożywkę i mówiliby, że kler to hipokryci. A skompromitowanego księdza trzeba przenieść gdzieś indziej, gdzie może się przydać w innym zakresie i zacznie z czystą kartą.
Tak jak mówię, nie popieram tego, ale to rozumiem. Jednym z częstych zarzutów wobec kościoła jest to, że zmieniał i drenował treść Pisma Świętego, by dostosować je do swoich potrzeb. Idąc więc tokiem myślenia antyklerykałów powinni też wyciąć fragment o przebaczaniu win. Może więc bądźcie konsekwentni?

Co do jeżdżenia do ubogich krajów - patrząc po tłumach, jakie go w wielu zakątkach ziemi entuzjastycznie witały - było to tym ludziom potrzebne, więc może zajmij się sobą?

noobol

2012-10-19, 01:10
a co z tym,ze pomimo plagi A.I.D.S w afryce nie popieral stosowania antykoncepcji w imie boze? gdyby nie to moglby ocalic zycie milionom ludzi;

AntyNwo

2012-10-19, 01:13
Prezes , święta prawda :) )

Pozdro

Akurat do Jana Pawła II-go nawet ateiści nie powinni nic mieć. Bo ani to nie był zły człowiek, ani nikomu nic złego nie zrobił. Powiem więcej pomógł wyprowadzić Polskę z komuny. Spinajcie się ile chcecie. To moje zdanie i jego nie zmienię. Jestem wierzący ale każdy wierzy w co chce. Kościół to wielki targ i burdel. Nie trzeba chodzić tam żeby w coś wierzyć Pozdrawiam

sz...........an

2012-10-19, 01:28
Dla mnie koleś był zajebisty :D idealny przykład tego jaki powinien być przywódca, czy duchowy czy krajowy :P Jak coś upuści to nie czeka aż świta dworska podleci i mu to podniesie.Był samodzielny i władza nie waliła mu do głowy. To jedna z tych niewielu osób których mi szkoda i które w moim przekonaniu nie powinny się nigdy starzeć i umierać. :P

Stew

2012-10-19, 01:39
Fajnie się spiąłeś. Dajesz się trollować jak wspomniana przez ciebie p*zda :kupa:

Czesiek181 napisał/a:

Fumar,człowieku nawet Preeezes chyba wiedział,ze to dla jaj sobie tak wkleiłem refren a ty się spinasz p*zdo.


cwietuszki

2012-10-19, 01:47
[quote="Preeezes"] Kościół to wielki targ i burdel.



Mówisz, że targ i burdel . Właśnie On stał na kościoła czele całkiem jeszcze niedawno

xenofantor

2012-10-19, 02:04
czy wy kórwa wszyscy slepi jestescie, to nie jest Karol Wojtyła fejk jak ch*j