18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

yippe_ki_yay

2020-05-08, 05:22
A sobie wróciłem do tego stogu gówna po czasie...

Co do ścieżki dźwiękowej w filmiku, no jednak dobre słowa za wrzucenie to jednak nie wiele, prawda? Obowiązek zapinania pasów to prawo (O ch*j j***nY SYSTEMOWIEC, ROBI CO MU NAKAŻĄ). Ale mnie od gówniarza rodzice ganiali żebym zapinał pasy, miałem ostro zj***ne wymówki w stylu "jest niedaleko", "i tak jeździsz powoli", "po co, tu mało aut jeździ", ale z czasem zrozumiałem/zauważyłem, że zapięcie i później odpięcie pasów to łącznie parę sekund.

Co do oceny odległości, to za skrzyżowaniem, na którym doszło do wypadku, w niedalekiej odległości widać zakręt w prawo, przed którym biały van zwalniał. Wystarczy sobie obejrzeć ten filmik z YT w prędkości 0.25 i jakiś zegarek z zaledwie sekundnikiem, żeby zobaczyć malutką różnicę w czasie pojawiania się vana, a motop*zdy na odległości nagrywającego i skręcającego (dokładniejsze osoby zachęcam do ściągnięcia filmu, uruchomienia programu umożliwiającego poklatkową edycję i dowiedzenia bądź obalenia komentarzowych teorii).

Ale uwielbiam patrzeć na niezliczone komentarze jak:
nono12 napisał/a:

Kolejny debiloekspert od ocenienia prędkości na podstawienie pachołków, ruchu gwiazd czy białego vana.


, czy też:
lilmuzynio napisał/a:

Posranie i bol dupy wyczuwam.
Samochod o ktorym piszesz byl w kadrze okolo 2x dluzej. Zakladajac ze jechal 60 to p*zdeczka smigala okolo 100 do 120kmh. Mam nadzieje ze sedzia dopierdzieli smieciowi. Zreszta na jakiej drodze zatrzymuje sie sprawny motocykl z 50kmh? On hamowal ze az dym poszedl a i tak wyp***zielil ze az poduchy w pugu strzeliy a on sam wylecial jak dzik w zagajnik. 50kmh to on mial w chwili uderzenia.



Najczęściej widuję podobne w stosunku do innych, nawet jeśli to są wypadki samochodu z saamochodem. I o tym wspomniałem w oryginale, znamienici eksperci za darmo wypowiadają się na temat zdarzenia, opinni innych i opinii "ekspertów" chcąc wyjść na "bardziej ekspertów". Ale ni ch*j, że nie ma bata, żeby motop*zda jechała chociażby 2x szybciej, to i tak są głosy, że jednak zapie**alała ponad miarę, 0 głosu, że skręcający zrobił to z partyzanta (jeden, ale zełgany, że motocykl ma dłuższą drogę hamowania niż samochód).

Jeden w miarę bardziej, jak dla mnie, rozumny głos pochodzi od:

Jokerd napisał/a:

[...] ch*j w te teorie i internetowe wyliczenia już. Motop*zd nie przegadasz, a i nie wyliczysz tego rzetelnie.
Jak motop*zdeczka która tak wybornie przeskoczyła ten płot przeżyła i ma trochę mózgu to sam wyciągnie wnioski że jechał za szybko i "co by było gdyby jechał wolniej". Każdego kto ma trochę mózgu zaczną dręczyć wyrzuty bądź instynkt samozachowawczy i zacznie sobie w głowie układać (nawet jeżeli by wyj***ł w kogoś jadąc full przepisowo 50) że może jednak wtedy jakby się ciupke wolniej jechało to by się nic nie stało...Przemyślenia dla was i dla mnie. A i czasami można mieć pecha po prostu i siema...



I tak już od osoby poruszającą się na co dzień samochodem, to przy "ustąp pierwszeństwa" nawet jak ktoś ma kierunkowskaz to czekam na pierwszy moment, w którym widzę, że nadjeżdżający zaczął swój manewr skrętu, aby samemu móc "bezpiecznie" rozpocząć swój (ofc jeśli nie ma kolejnych nadjeżdżających, strzałek w dupę i pieszych/rowerzystów na pasach) manewr. I to o czym pisał Jokerd, to jest to jedna z główniejszych nieopisanych zasad ruchu drogowego, mianowicie "zasada ograniczonego zaufania". ch*j wie, co kto może wykręcić na drodze, trzeba dbać o swoje i swoich pasażerów bezpieczeństwo.

I już mi się nie chcę, ale dla każdego cytującego mój komentarz, to widać, że ciężko wam czytać ze zrozumieniem skoro musiałem się powtarzać (język prosty, brak wyrafinowanych określeń, "so what?").

ellsworth

2020-05-08, 21:32
Marcmich napisał/a:

Kolega z dysfunkcją ponownie się udziela? Co Ci motocykliści zawinili?
Fajny prawda?



Te ścierwa nak***iają swoimi złomami z rozprutym wydechem ludziom pod oknami tak ze na całą miejscowość słychać. Wszystkich ich powinna spotkać bolesna śmierć!