18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bleblebator1

2020-05-06, 23:27
W jak dużym zwolnieniu by nie był puszczany filnik, to i tak motów miał dobrą stówkę na osi

rybsony

2020-05-06, 23:31
Marcmich napisał/a:

pewnie tak Smutne sny i smutne życie;)



Motokurewki się uruchomiły

lilmuzynio

2020-05-06, 23:32
Brawo jego mac! Oczywiscie motop*zda jechala przepisowo z dozwolona predkoscia.
Kiedy te koorwy na dwoch kolkach pojma ze jak zapie**alaja to ich urwal jego mac nie widac???!!!

radek225

2020-05-06, 23:40
A baba pasażerka typowa gderająca i susząca o wszystko łeb Grażyna. Zrobi kotlety, wstawi pranie, po ciemaku raz w miesiącu rozchyli uda, i codziennie truje łeb o wszystko - że telewizor za głośno, że się spóźniłeś 15 minut, że pospiesz się, bo Brajana trzeba odwieźć, przywieźć ze szkoły, że ją trzeba zwieźc do mamusi, że jedziesz za szybko, że jedziesz za wolno, że wypiłeś piwo itp. Przy takiej to tylko morderstwo można popełnić z bezsilności po 5 latach małżeństwa. A motop*zda i kierowca peżówki obaj siebie warci.

dżonyłojlker

2020-05-06, 23:43
Marcmich napisał/a:

Fajny prawda?



Pedał jak pedał, nie znam się. Twoje próby wyrwania chłopaka na p*zdocykl, chyba przyniosły skutek. Zdun już się złapał na te Twoje zaloty. Będziesz miał koleżkę do bolcowania.

zdun napisał/a:

r*chają go na światłach, nawet jak przełączy na benzynę.



Jest i uczeń Kamil Zdun. Pamiętasz "kułko", nieuku?
Nie dość, że przygłup, to jeszcze motop*zda (na jedno wychodzi).


Dobry p*zdocyklista, to sparaliżowany p*zdocyklista.

ptwardowski2

2020-05-06, 23:44
Oscara za ścieżkę dźwiękową dla nagrywającego ! :-) :-) :kierowca: :kierowca:

proncislaw

2020-05-06, 23:45
Jak mnie wk***ia to określanie każdego kto jedzie na motocyklu motop*zdą...
Sam jeżdżę od kilku lat, nie zapie**alam, delektuje się i odpoczywam. Wszyscy stulejarze mają odwagę tylko pie**olić w necie, żaden ch*jek nie podejdzie i nie powie mi tego prosto w oczy,

radek225

2020-05-06, 23:47
dignogato napisał/a:

Pedał jak pedał, nie znam się. Twoje próby wyrwania chłopaka na p*zdocykl, chyba przyniosły skutek. Zdun już się złapał na te Twoje zaloty. Będziesz miał koleżkę do bolcowania.
Jest i uczeń Kamil Zdun. Pamiętasz "kułko", nieuku?
Nie dość, że przygłup, to jeszcze motop*zda (na jedno wychodzi).
Dobry p*zdocyklista, to sparaliżowany p*zdocyklista.



Ach, i te gimbusiarskie wyzwiska pod takimi filmami - puszkarz, motop*zda. Załóżcie jakąś grupę na fejsie i tam wcierajcie w siebie gówno, wylewajcie pomyje. Może jakas ustawka w realu z tego wyjdzie?


Jak dla mnie WSPÓŁWINA - kierowca Peżówki nie upewnił się, czy nie jedzie nic z naprzeciwka, skręcił bez kierunku, a motoc**a jechała ZA SZYBKO. I na tym można skończyć powyższe dywagacje. Ale wyzywajcie się dalej, chętnie wrócę poczytać komentarze :) .

dżonyłojlker

2020-05-07, 00:02
radek225 napisał/a:

Ach, i te gimbusiarskie wyzwiska pod takimi filmami - puszkarz, motop*zda. Załóżcie jakąś grupę na fejsie i tam wcierajcie w siebie gówno, wylewajcie pomyje. Może jakas ustawka w realu z tego wyjdzie?


Jak dla mnie WSPÓŁWINA - kierowca Peżówki nie upewnił się, czy nie jedzie nic z naprzeciwka, skręcił bez kierunku, a motoc**a jechała ZA SZYBKO. I na tym można skończyć powyższe dywagacje. Ale wyzywajcie się dalej, chętnie wrócę poczytać komentarze



Radzio, hipokryto, sam użyłeś słowa "motoc**a". ;-)

Tomasz_Dąb

2020-05-07, 00:03
blisko to ch*j stara nie zapinaj mlodego

MindBodyLightSound

2020-05-07, 00:06
proncislaw napisał/a:

Jak mnie wk***ia to określanie każdego kto jedzie na motocyklu motop*zdą...
Sam jeżdżę od kilku lat, nie zapie**alam, delektuje się i odpoczywam. Wszyscy stulejarze mają odwagę tylko pie**olić w necie, żaden ch*jek nie podejdzie i nie powie mi tego prosto w oczy,



Zwróć uwagę, że typ motocykla ma duże znaczenie. Każdy kupujący szlifierkę czy inne wk***iające gówno jest motop*zdą. Ludzi na pięknych klasycznych maszynach się szanuje, bo nawet prezentują się dostojnie, a nie skuleni jak pies przy sraniu.

marinis

2020-05-07, 00:21
tigeroo napisał/a:

dziecko tez bez pasa u nagrywającego..... następna ameba



Największe ameby, to ci którzy obrażają tych ludzi w samochodzie, bo gdyby nie oni to byście nie mieli tego filmu.
Powinniście im DZIĘKOWAĆ, a nie obrażać.

gargamelna102

2020-05-07, 00:45
Haha co za pie**olony dałn !!!

yippe_ki_yay

2020-05-07, 00:53
Poziom komentarzy jak zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsi kierowcy, specjaliści prawa drogowego, ludzie słynący ze swoich wnikliwych, dokładnych i bezbłędnych ekspertyz dotyczących zdarzeń i wypadków drogowych.
I ci znamienici ludzie za darmo udzielają ich tutaj na sadolu.

Nie zależnie, że nawet na filmiku jakiś zjeb zjeżdżałby motorem z naczepy, to i tak pojawią się komentarze "nie zapie**ala się tak", "ponad 100 jak nic w zabudowanym" i podobne.

Jak widzicie, że ten zapie**alał ponad miarę? Przed wypadkiem nagrywającego i skręcającego mija biały van(?), nagrywający i skręcający jadą cały czas w podobnej odległości od siebie do czasu aż skręcający zaczyna wykonywać manewr (gdzie zwolnił ale nie znacznie). Gość na motorze w podobnym czasie jak biały pokonuje podobną odległość od nagrywającego do skręcającego jak biały van.

Ale nie ch*j, bo to motop*zda, bo k***a w korku nie stoi, bo jak przejeżdża obok to mi uszy krwawią. Sam jeżdżę poldem z tłumikiem na pełnym przelocie, oh jak ten mruczy. A jak sąsiad złodziej odpali swojego passata, w którym w ogóle jebła mu rura wydechowa (ale hajsu na naprawę nie ma, bo nakradł co się dało) to muzyka dla moich uszu. Znajomy ma klasyczny motor, taką hondę, jeździ nią elegancko i dystyngowanie. Spoglądam na niego z zazdrością za każdym razem jak przejeżdża ze swoim vMax 70hm/h, a wiem kiedy przejeżdża bo słychać go już z pół kilometra.
Ale nie jestem tu żeby opisywać moje nudne życie, gdy jak połowa sadolów normalne auta i motory to widzę tylko przez okno albo w internecie, a ekspertom dziękuję za poświęcony/zmarnowany czas na czytanie tych bzdur.

Mors_Nigra

2020-05-07, 01:03
I znowu motop*zd się nazlatywało. Kierowca ślepy, a motop*zda zapie**alała, ch*j im obu w dupę. I wam też, bo wam akurat dobrze życzę ;)