18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bocianoff

2020-05-07, 01:32
yippe_ki_yay napisał/a:

Poziom komentarzy jak zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsi kierowcy, specjaliści prawa drogowego, ludzie słynący ze swoich wnikliwych, dokładnych i bezbłędnych ekspertyz dotyczących zdarzeń i wypadków drogowych.
I ci znamienici ludzie za darmo udzielają ich tutaj na sadolu.
Nie zależnie, że nawet na filmiku jakiś zjeb zjeżdżałby motorem z naczepy, to i tak pojawią się komentarze "nie zapie**ala się tak", "ponad 100 jak nic w zabudowanym" i podobne.
Jak widzicie, że ten zapie**alał ponad miarę? Przed wypadkiem nagrywającego i skręcającego mija biały van(?), nagrywający i skręcający jadą cały czas w podobnej odległości od siebie do czasu aż skręcający zaczyna wykonywać manewr (gdzie zwolnił ale nie znacznie). Gość na motorze w podobnym czasie jak biały pokonuje podobną odległość od nagrywającego do skręcającego jak biały van.
Ale nie ch*j, bo to motop*zda, bo k***a w korku nie stoi, bo jak przejeżdża obok to mi uszy krwawią. Sam jeżdżę poldem z tłumikiem na pełnym przelocie, oh jak ten mruczy. A jak sąsiad złodziej odpali swojego passata, w którym w ogóle jebła mu rura wydechowa (ale hajsu na naprawę nie ma, bo nakradł co się dało) to muzyka dla moich uszu. Znajomy ma klasyczny motor, taką hondę, jeździ nią elegancko i dystyngownie. Spoglądam na niego z zazdrością za każdym razem jak przejeżdża ze swoim vMax 70hm/h, a wiem kiedy przejeżdża bo słychać go już z pół kilometra.
Ale nie jestem tu żeby opisywać moje nudne życie, gdy jak połowa sadolów normalne auta i motory to widzę tylko przez okno albo w internecie, a ekspertom dziękuję za poświęcony/zmarnowany czas na czytanie tych bzdur.




Napisałbym "nie zesraj się", ale ewidentnie się zesrałeś. "Dystyngownie", k***a, taki zakuty łeb pasuje do jakiegokolwiek kasku?

Motop*zdy na tory albo siedzieć w garażu i ładować swoje jednoślady w tłumiki, a nie wk***iać innych, normalnych użytkowników ruchu.

yippe_ki_yay

2020-05-07, 01:36
bocianoff napisał/a:

Napisałbym "nie zesraj się", ale ewidentnie się zesrałeś. "Dystyngownie", k***a, taki zakuty łeb pasuje do jakiegokolwiek kasku?
Motop*zdy na tory albo siedzieć w garażu i ładować swoje jednoślady w tłumiki, a nie wk***iać innych, normalnych użytkowników ruchu.



Właśnie byłem w kiblu, dzięki, że pytasz, dzięki też za znalezienie literUwki panie nieomylny.

nono12

2020-05-07, 06:19
yippe_ki_yay napisał/a:

Poziom komentarzy jak zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsi kierowcy, specjaliści prawa drogowego, ludzie słynący ze swoich wnikliwych, dokładnych i bezbłędnych ekspertyz dotyczących zdarzeń i wypadków drogowych.
I ci znamienici ludzie za darmo udzielają ich tutaj na sadolu.
Nie zależnie, że nawet na filmiku jakiś zjeb zjeżdżałby motorem z naczepy, to i tak pojawią się komentarze "nie zapie**ala się tak", "ponad 100 jak nic w zabudowanym" i podobne.
Jak widzicie, że ten zapie**alał ponad miarę? Przed wypadkiem nagrywającego i skręcającego mija biały van(?), nagrywający i skręcający jadą cały czas w podobnej odległości od siebie do czasu aż skręcający zaczyna wykonywać manewr (gdzie zwolnił ale nie znacznie). Gość na motorze w podobnym czasie jak biały pokonuje podobną odległość od nagrywającego do skręcającego jak biały van.
Ale nie ch*j, bo to motop*zda, bo k***a w korku nie stoi, bo jak przejeżdża obok to mi uszy krwawią. Sam jeżdżę poldem z tłumikiem na pełnym przelocie, oh jak ten mruczy. A jak sąsiad złodziej odpali swojego passata, w którym w ogóle jebła mu rura wydechowa (ale hajsu na naprawę nie ma, bo nakradł co się dało) to muzyka dla moich uszu. Znajomy ma klasyczny motor, taką hondę, jeździ nią elegancko i dystyngowanie. Spoglądam na niego z zazdrością za każdym razem jak przejeżdża ze swoim vMax 70hm/h, a wiem kiedy przejeżdża bo słychać go już z pół kilometra.
Ale nie jestem tu żeby opisywać moje nudne życie, gdy jak połowa sadolów normalne auta i motory to widzę tylko przez okno albo w internecie, a ekspertom dziękuję za poświęcony/zmarnowany czas na czytanie tych bzdur.



Kolejny debiloekspert od ocenienia prędkości na podstawienie pachołków, ruchu gwiazd czy białego vana.

edmund

2020-05-07, 08:07
radek225 napisał/a:

A baba pasażerka typowa gderająca i susząca o wszystko łeb Grażyna. Zrobi kotlety, wstawi pranie, po ciemaku raz w miesiącu rozchyli uda, i codziennie truje łeb o wszystko - że telewizor za głośno, że się spóźniłeś 15 minut, że pospiesz się, bo Brajana trzeba odwieźć, przywieźć ze szkoły, że ją trzeba zwieźc do mamusi, że jedziesz za szybko, że jedziesz za wolno, że wypiłeś piwo itp. Przy takiej to tylko morderstwo można popełnić z bezsilności po 5 latach małżeństwa. A motop*zda i kierowca peżówki obaj siebie warci.



nie pie**ol, wolałbyś milczącą babę

Pawehan

2020-05-07, 09:18
Gówniarz zaliczył dzwona i motocyklista też. Czyli mamy dwie ofiary.

lilmuzynio

2020-05-07, 09:25
yippe_ki_yay napisał/a:

Poziom komentarzy jak zawsze na najwyższym poziomie. Najlepsi kierowcy, specjaliści prawa drogowego, ludzie słynący ze swoich wnikliwych, dokładnych i bezbłędnych ekspertyz dotyczących zdarzeń i wypadków drogowych.
I ci znamienici ludzie za darmo udzielają ich tutaj na sadolu.
Nie zależnie, że nawet na filmiku jakiś zjeb zjeżdżałby motorem z naczepy, to i tak pojawią się komentarze "nie zapie**ala się tak", "ponad 100 jak nic w zabudowanym" i podobne.
Jak widzicie, że ten zapie**alał ponad miarę? Przed wypadkiem nagrywającego i skręcającego mija biały van(?), nagrywający i skręcający jadą cały czas w podobnej odległości od siebie do czasu aż skręcający zaczyna wykonywać manewr (gdzie zwolnił ale nie znacznie). Gość na motorze w podobnym czasie jak biały pokonuje podobną odległość od nagrywającego do skręcającego jak biały van.
Ale nie ch*j, bo to motop*zda, bo k***a w korku nie stoi, bo jak przejeżdża obok to mi uszy krwawią. Sam jeżdżę poldem z tłumikiem na pełnym przelocie, oh jak ten mruczy. A jak sąsiad złodziej odpali swojego passata, w którym w ogóle jebła mu rura wydechowa (ale hajsu na naprawę nie ma, bo nakradł co się dało) to muzyka dla moich uszu. Znajomy ma klasyczny motor, taką hondę, jeździ nią elegancko i dystyngowanie. Spoglądam na niego z zazdrością za każdym razem jak przejeżdża ze swoim vMax 70hm/h, a wiem kiedy przejeżdża bo słychać go już z pół kilometra.
Ale nie jestem tu żeby opisywać moje nudne życie, gdy jak połowa sadolów normalne auta i motory to widzę tylko przez okno albo w internecie, a ekspertom dziękuję za poświęcony/zmarnowany czas na czytanie tych bzdur.



Posranie i bol dupy wyczuwam.
Samochod o ktorym piszesz byl w kadrze okolo 2x dluzej. Zakladajac ze jechal 60 to p*zdeczka smigala okolo 100 do 120kmh. Mam nadzieje ze sedzia dopierdzieli smieciowi. Zreszta na jakiej drodze zatrzymuje sie sprawny motocykl z 50kmh? On hamowal ze az dym poszedl a i tak wyp***zielil ze az poduchy w pugu strzeliy a on sam wylecial jak dzik w zagajnik. 50kmh to on mial w chwili uderzenia.

Czechos

2020-05-07, 10:12
j***ć czerwone pasy ostrzegawcze, j***ć kilka z rzędu znaków informujących o przejściu dla pieszych, o bliskiej obecności szkoły. Jak się pędzi 100+ przez miasto nie sposób wszystko ogarnąć wzrokiem. Przynajmniej do szpitala mieli blisko

SirMajkel

2020-05-07, 13:10
dignogato napisał/a:

I piwko dla niego Tak trzymać.



i właśnie tacy ludzie jak ty utwierdzają mnie w przekonaniu, że internet to przywilej, który nie każdy zasługuje.

Jokerd

2020-05-07, 15:57
proncislaw napisał/a:

Jak mnie wk***ia to określanie każdego kto jedzie na motocyklu motop*zdą...
Sam jeżdżę od kilku lat, nie zapie**alam, delektuje się i odpoczywam. Wszyscy stulejarze mają odwagę tylko pie**olić w necie, żaden ch*jek nie podejdzie i nie powie mi tego prosto w oczy,



Crossowcow/Endurowcow uznaję, Harleyowców uznaję, ba mao tego, powyższych szanuję.
Sk***ysynów jebiących ponad setkę w zabudowanym na kole - ni ch*ja. Masz cos do tego?
Taki przywilej bycia smarowanym gównem grupowo jak przeważająca większość ma ch*ja zamiast mózgu. Tak samo przej***ne mają kierowcy BMW - spoko jednostki obrywają za grupę łysych ku*asów w dresach z paskami. Proza życia :)


lilmuzynio napisał/a:

Posranie i bol dupy wyczuwam.
Samochod o ktorym piszesz byl w kadrze okolo 2x dluzej. Zakladajac ze jechal 60 to p*zdeczka smigala okolo 100 do 120kmh. Mam nadzieje ze sedzia dopierdzieli smieciowi. Zreszta na jakiej drodze zatrzymuje sie sprawny motocykl z 50kmh? On hamowal ze az dym poszedl a i tak wyp***zielil ze az poduchy w pugu strzeliy a on sam wylecial jak dzik w zagajnik. 50kmh to on mial w chwili uderzenia.


ch*j w te teorie i internetowe wyliczenia już. Motop*zd nie przegadasz, a i nie wyliczysz tego rzetelnie.
Jak motop*zdeczka która tak wybornie przeskoczyła ten płot przeżyła i ma trochę mózgu to sam wyciągnie wnioski że jechał za szybko i "co by było gdyby jechał wolniej". Każdego kto ma trochę mózgu zaczną dręczyć wyrzuty bądź instynkt samozachowawczy i zacznie sobie w głowie układać (nawet jeżeli by wyj***ł w kogoś jadąc full przepisowo 50) że może jednak wtedy jakby się ciupke wolniej jechało to by się nic nie stało...Przemyślenia dla was i dla mnie. A i czasami można mieć pecha po prostu i siema...

Prof._Kot_Budd

2020-05-07, 16:23
MMM, wybornie - sadolowe wojny motop*zdeczek z motop*zdeczkosceptykami są u mnie ex aequo z wojnami poligona ze zwierzolubami (kryptozoofilami), zaraz po nich są wojny marihuanistów z alkoholikami, ale na tym froncie ostatnio spokój (pogodzili się ?). Takie tam przemyślenia przy kawie, proszę kontynuować.

Marcmich

2020-05-07, 16:39
dignogato napisał/a:

oje próby wyrwa


Jak brakuje argumentów to trzeba zwyzywać od pedałów :D Co za bystry intelekt...
JPRD Ci co hejtują motocyklistów to chyba takie zera życiowe, mają jakiś dysonans poznawczy i próbują anonimowo nadrobić swoje problemy w internecie.
Nie będę nikomu życzył śmierci, wręcz przeciwnie. Pozdrowienia na drodze czy to w aucie czy na moto.
Lewa panowie i szerokości ;)

pankruk

2020-05-07, 17:40
Tutaj sprawdza się stare, dobre powiedzenie "na drodze musisz myśleć za siebie i za innych". Motocyklista uniknąłby zderzenia gdyby nie jechał szybko w terenie zabudowanym w którym prawdopodobieństwo wystąpienia niebezpiecznej sytuacji jest spore. Wina nie jego ale przez brak wyobraźni to niestety on się połamał i potłukł.

St...........on

2020-05-07, 21:21
Marcmich napisał/a:

Kolega z dysfunkcją ponownie się udziela? Co Ci motocykliści zawinili?
Fajny prawda?



Kwestia gustu, dla mnie bobbery , cafe bobbery to paskustwa, tylko choppery, cruisery, plastiki.

proncislaw napisał/a:

Jak mnie wk***ia to określanie każdego kto jedzie na motocyklu motop*zdą...
Sam jeżdżę od kilku lat, nie zapie**alam, delektuje się i odpoczywam. Wszyscy stulejarze mają odwagę tylko pie**olić w necie, żaden ch*jek nie podejdzie i nie powie mi tego prosto w oczy,



Przywykniesz , bo to ból dupy biedusów, patoli i gimb :amused:

radek225 napisał/a:

Ach, i te gimbusiarskie wyzwiska pod takimi filmami - puszkarz, motop*zda. Załóżcie jakąś grupę na fejsie i tam wcierajcie w siebie gówno, wylewajcie pomyje. Może jakas ustawka w realu z tego wyjdzie?
Jak dla mnie WSPÓŁWINA - kierowca Peżówki nie upewnił się, czy nie jedzie nic z naprzeciwka, skręcił bez kierunku, a motoc**a jechała ZA SZYBKO. I na tym można skończyć powyższe dywagacje. Ale wyzywajcie się dalej, chętnie wrócę poczytać komentarze .



Nastepny bałwan. Motocykl hamuje dłuzszy dystans, k***a miał jechać 20km/h? Jechałeś kiedyś na moto? Gość z peżówki powinien zostać odstrzelony, bez warunkowo, ch*j jakby wij***ła się w niego osobówka, ale ch*j prawdopodobnie zabił motocykliste.

dignogato napisał/a:

Pedał jak pedał, nie znam się. Twoje próby wyrwania chłopaka na p*zdocykl, chyba przyniosły skutek. Zdun już się złapał na te Twoje zaloty. Będziesz miał koleżkę do bolcowania.
Jest i uczeń Kamil Zdun. Pamiętasz "kułko", nieuku?
Nie dość, że przygłup, to jeszcze motop*zda (na jedno wychodzi).
Dobry p*zdocyklista, to sparaliżowany p*zdocyklista.



hahahh jaki kwik p*zdobiedusa :amused:

zdun

2020-05-07, 21:25
dignogato napisał/a:

Pedał jak pedał, nie znam się. Twoje próby wyrwania chłopaka na p*zdocykl, chyba przyniosły skutek. Zdun już się złapał na te Twoje zaloty. Będziesz miał koleżkę do bolcowania.
Jest i uczeń Kamil Zdun. Pamiętasz "kułko", nieuku?
Nie dość, że przygłup, to jeszcze motop*zda (na jedno wychodzi).
Dobry p*zdocyklista, to sparaliżowany p*zdocyklista.



Nie, ale dzięki, że mi przypomniałeś. Ty to musisz mieć smutne życie jak pamiętasz ort. z komentarza sprzed kilku lat? Ja tu nawet nie zwracam uwagi kto pisze te komentarze, jak są dobre daje piwo i h*j. Pewnie masz dwa zainteresowania, sadol i bicie konia.

Verso

2020-05-07, 21:36
marinis napisał/a:

Największe ameby, to ci którzy obrażają tych ludzi w samochodzie, bo gdyby nie oni to byście nie mieli tego filmu.
Powinniście im DZIĘKOWAĆ, a nie obrażać.



Dzięki wielkie za dobre słowo. Na YouTube i wykopie 90% użytkowników jebię mnie za brak pasów. Mają raczej i mój błąd boli. Ale żałuję że nie wywaliłem dźwięku z nagrania. W przyszłości lepiej usunąć dźwięk.

Sam film ma wrzuciłem dla przestrogi. Cytuje Stop Cham z rozmowy na FB, kiedy pytałem po pierwszych komentarzach czy mogą jeszcze usunąć dźwięk:

"A no mógł Pan ew poprosić abyśmy to zrobili za Pana. Ale proszę też spojrzeć na to inaczej. To lekcja także dla oglądających. Może nie jednak osoba weźmie sobie tą sytuacje do pamięci i jak bedzie w podobnej sytuacji postąpi inaczej. Ochornia tym rodzine nawet przezd utratą życią. Tutaj na szczęście bylo tylko hamowanie"