18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

motocyklista

Go...........ay • 2012-06-08, 04:32
takie tam wyprzedzanie


lofix1

2012-06-08, 04:47
to debil. nie dość, że wyprzedza kilka samochodów z rzędu to jeszcze biegnie z fochami do kolesia, który grzecznie zjeżdżał do posesji. mam nadzieję, że zdjął kask po czym otrzymał należny wpie**ol od kierowcy białego pojazdu :krejzi:

Go...........ay

2012-06-08, 05:12
mnie raczej zastanawia po ch*j kładł motocykl, miał w ch*j drogi jeszcze do wyhamowania. Ale tak to jest jak ktoś kupuje szlifiere na pierwszy motocykl nie umiejąc się nawet posługiwać klamką hebla.

mutant

2012-06-08, 05:13
Jakość słaba ale chyba chodzi o brak kierunkowskazu, biała fura zapomniała go aktywować i ziomeczek się wydygał .

Teodorr

2012-06-08, 06:37
Głupia wymówka, przeca za ubezpieczenie tego z przodu co mu coś odpadło trzeba zabulić, to nogi za pas...

misio1631

2012-06-08, 06:59
to nie "szlifiera" tylko jakieś j***ne 50 ccm

Go...........ay

2012-06-08, 08:43
@up taaa prawdopodobnie NSR`ka 125. albo CBF`ka 125. Co też ma kopytko.

lofix1

2012-06-08, 11:34
gordon_gekko napisał/a:

@up taaa prawdopodobnie NSR`ka 125. albo CBF`ka 125. Co też ma kopytko.



kopytko powiadasz?

stworek

2012-06-08, 13:17
gordon_gekko napisał/a:

mnie raczej zastanawia po ch*j kładł motocykl, miał w ch*j drogi jeszcze do wyhamowania. Ale tak to jest jak ktoś kupuje szlifiere na pierwszy motocykl nie umiejąc się nawet posługiwać klamką hebla.



Wydaje mi się że nie specjalnie położył motocykl, po prostu koleś jakiś nie ogarnięty i zablokował całkiem przednie koło a w takim wypadku motocykl sam się kładzie.
Mimo wszystko nie wiem po ch*ja wgl tak mocno hamować jak nawet gdyby nie zwalniał zmieścił by się między tyłem białego a jadącego obok niego samochodu :)


mutant napisał/a:

Jakość słaba ale chyba chodzi o brak kierunkowskazu, biała fura zapomniała go aktywować i ziomeczek się wydygał .


Widać że biały samochód ma włączony kierunkowskaz, zobacz jak tylko zaczął skręcać wtedy najlepiej widać :)

gordon_gekko napisał/a:

@up taaa prawdopodobnie NSR`ka 125. albo CBF`ka 125. Co też ma kopytko.


Taa faktycznie 35koników to w ch*j ma kopyto :E, ale jak ktoś jest debilem to i na skuterze się zabije :)

Go...........ay

2012-06-08, 16:30
@up,

jak dla kogoś nieoświadczonego to i 35 rumaków za dużo jak widać. Przy takiej masie, to i 35 KM ma kopyto. Tylko o to mi chodziło. Daj takiemu YZF R 6 lub erłanie, albo suke gix`a i pózniej mama płacze nad grobem.

BrunerOvned

2012-06-08, 16:49
E tam, nikt nie trafił z odpowiedzią ;) Koleś pobiegł szukać swojego yorka, któren wziął i sp***olił mu z tego komarka ;)

olex

2012-06-09, 02:53
jesli to byla droga jednokierunkowa to typa w aucie wina, coz... wg mnie to wyglada na 600. Myśle że koleś sie rozmarzył, ostro po heblach wcisnal i stad ta gleba. Z drugiej jednak strony ktoś kto ma wyj***ne w moto i martwi sie o skróre położyłby motor. Typ nie wiedział czy koleś wjedzie po sekundzie do bramy. Chociaż koleś mi opowiadał jak typ dał mu sie R1 przejechac, on odciął ją na 1 szym biegu, gdzies tak ze 140 i wkleił się w tył auta kobiecie wyjezdzajacej z domu. I co najciekawsze nie miał nawet jednego zadrapania

Fazer6

2012-06-09, 18:11
myślac "przede wszystkim bezpieczenstwo" mozna sobie zrobic krzywde a co najgorsze i komuś

mmmarcin

2012-06-10, 11:32
Tatuś kupił motorek a zapomniał zapłacić za kurs. Brak umiejętności => zablokowanie koła => gleba.

Naturalna selekcja po raz kolejny.

Simonekdg

2012-06-10, 11:35
Ja pie**ole co wy tu piszecie to az wk***ia czlowieka. Nie jezdzliscie k***a to po ch*j komentujecie ? Gosc polozyl motorek bo tak nalezy robic w naglych wypadkach . mial sie przodem wbic w bok tego bialego bodajze nissana ? Co wy pie**olicie... Gosc bardzo dobrze zareagowal. A to ze by sie zmiescil pomiedzy to jest tylko "gdyby" Ja jak ogladam mecz lub walki mma to tez mowie kurde gdyby mu przykladowo kopa zaj***l. o jest tylko gdyby i kazdemu sie fajnie oglada ale jak sie uczestniczy w czyms takim to juz nie jest tak pieknie jak wam sie wydaje. Skad mogl wiedziec ze gosc sie nie ztrzyma ? moim zdaniem prawidlowo polozyl motocykl i to nie jest ze za mocno zahamowal . to sie robi specjalnie. to jest scigacz waga powyzej 100 kilo nie jakis chinski bubel o pojemnosci 50. a wlasnie . Sadzicie ze 35 koni na okolo 90 kg to jest malo ? wlasnie widac po raz kolejny jakie macie doswiadczenie w motoryzacji. nie jeden z was by usiadl na taka 125 i darl by morde zwolnij. Piszecie co niektorzy tutaj takie bzdety ze szok. Pozdrawiam