18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

motocyklista

Go...........ay • 2012-06-08, 04:32
takie tam wyprzedzanie


lofix1

2012-06-10, 21:10
angel napisał/a:

Koledzy luzujcie poślady.



sie robi.

Sl...........nx

2012-06-10, 21:44
lofix1 napisał/a:


pisz na mnie donos do urzędu marszałkowskiego woj. dolnośląskiego skoro uważasz, że powinienem zostać poddany kontroli ITS ale proszę cie kmiocie nie cytuj mnie już i stul pysk.



Ok, tylko podaj mi twoje personalia, a z rozkoszą to uczynię.

Na koniec ci tylko powiem, że ja uważam, że to jest wina obustronna, ponieważ jeden i drugi nie zastosowali się do przepisów. Kierowca osobówki miał obowiązek upewnienia się, czy pas, który chce zająć, bądź przeciąć, nie jest zajęty przez inny pojazd (jeżeli mówimy o drodze dwukierunkowej), lub w przypadku drogi jednokierunkowej, miał obowiązek zjechać do lewej krawędzi jezdni, w ten sposób, zakładając, że każdy jedzie prawidłowo, czyli przy prawej krawędzi jezdni, nikomu nie utrudniłby jazdy, nawet tocząc się, więc logika twoich wywodów jest porażająca.
Natomiast zakazuje się wyprzedzania pojazdów, które sygnalizują zamiar skrętu w lewo, to fakt. Tutaj jest wina motocyklisty. Inna sprawa, że gdyby całe zdarzenie miało finał w sądzie, to kierowca osobówki jest na przegranej pozycji. Nie był na skrzyżowaniu, nie miał prawa zakładać, że nikt tutaj nie będzie wyprzedzać. Motocyklista zaś, wyprzedzając kolumnę aut, mógł nie zauważyć kierunkowskazu, zwłaszcza, że nie wyprzedzał na zakazie.

lofix1

2012-06-10, 21:55
Slonx napisał/a:





Na koniec ci tylko powiem



mówiłem przecież k***a, że to ja decyduję kiedy jest koniec.
Dziękuję, do widzenia.

jeloo

2012-06-10, 22:01
I doskonale teraz widać, kto się napina, a kto nie....

pele1991

2012-06-10, 22:49
O k***a... A ja jeżdżąc po drogach i zastanawiam się skąd te barany mają prawko... Panowie/Panie za jajka i masło ?? Bo nie ogarniam...
Odsyłam wszystkich którzy uważają że to wina motocyklisty, do przestudiowania przepisów.... Bo to co piszą niektórzy to czytając człowieka ch*j strzela...

Popieram w 100% użytkowników jeloo oraz Slonx, widać że niektórzy myślą i są odpowiedzialni, szkoda że 20% użytkowników drogi...

Co do samego filmiku, może koleś z jednośladu trochę przegiął z prędkością i obsrał zbroję wciskając hebel... Ale takie pie**olone gdybanie, że nie potrzebnie go kładł, spokojnie by się zmieścił itd, to zachowajcie dla siebie BEZMÓZGIE BARANY, nie życzę nikomu takiej sytuacji, ale by się wam k***a przydała... j***ne mózgi... Mądrości z za klawiatury....

Wina jest wyłącznie po stronie kierowcy białego ch*je wie czego... Nie ważne czy on miał kierunek czy nie miał, powinien się upewnić, bo to jego obowiązek i po to ma j***ne lusterka (jak dupa od srania, tak lusterka do spoglądania), czy nic nie jedzie po sąsiednim pasie, kierowca motocykla wyprzedzał kilka pojazdów i nie wiem kim by musiał być żeby przed rozpoczęciem manewru zauważyć jego kierunek... (Jeżeli to jest droga dwukierunkowa to motocyklista mógł wykonywać manewr wyprzedzania...)

Teraz aspekt drogi jednokierunkowej... Wiecie że na jednokierunkowej skręcając w lewo trzeba się zbliżyć do lewej krawędzi, a w prawo do prawej ?? Jeśli to jest jednokierunkowa to baran z białego autka wykonując ten manewr z prawej strony pasa popełnił błąd świadczący o jego winie...

Jeśli ktoś się nie zgadza i będzie się napinał, że to wina motocyklisty to niech wie, iż zlewam go ciepłym moczem na wejściu...

Pozdro od PeLe'go...

lofix1

2012-06-10, 23:46
pele1991 napisał/a:

O k***a... A ja jeżdżąc po drogach i zastanawiam się skąd te barany mają prawko... Panowie/Panie za jajka i masło ??



od 31.05.2010 nie pisałeś nic na forum i tak dobrze Ci szło. Czemu to zj***łeś?

jeloo

2012-06-11, 00:09
lofix1 napisał/a:



od 31.05.2010 nie pisałeś nic na forum i tak dobrze Ci szło. Czemu to zj***łeś?



Skończyły się sensowne argumenty?

Sl...........nx

2012-06-11, 02:22
jeloo napisał/a:

lofix1 napisał/a:



od 31.05.2010 nie pisałeś nic na forum i tak dobrze Ci szło. Czemu to zj***łeś?



Skończyły się sensowne argumenty?


A były kiedyś?

pele1991

2012-06-11, 21:26
Odpowiadając na Twój kiepski diss, chodź to tylko Twój układ obronny i działa dość prawidłowo, wiesz że tkwisz w błędzie a chwytasz się każdego gówna aby dowieść swej "racji" ;p
Żałosne ;)
Odbiegasz od tematu bo prawda boli ;) ??
Dziękuje, skończyłem ;)
Pozdrowienia dla wszystkich z głową na karku od PeLe'go ;) (Slonx oraz jeloo pzdr ;p )