18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siekul

2015-02-12, 21:24
Ej, a czemu nie można wieszać linek na wysokości 0.5 metra? Zaczepi się taka linka między kołem a kierownicą, motocyklista poleci do przodu jak z procy - co najwyżej sobie coś połamie. Nauczkę mieć będzie, a szkody większej też brak... a na rowerze takie linki nikomu nie przeszkodzą, bo za mała prędkość by się coś stało. :D

BlckSn

2015-02-12, 21:45
A niech gnije. I reszta baranów pierdzących po lasach krótkoch*jców razem z nim.

De...........37

2015-02-12, 22:15
Cytat:

Gdzie mają jeździć?


A co mnie to k***a obchodzi?

Żeby nie przeszkadzali proponuję np środek Rowu Mariańskiego. Ew kratery na Księżycu. Mam to w ch*ju gdzie będą jeździli dopóki jeżdżą tam, gdzie wolno im to robić.

Everizon

2015-02-12, 22:19
Siekul napisał/a:

(...) czemu nie można wieszać linek na wysokości 0.5 metra?(...)


Nie można. Ponieważ nie ma tam szyi która jest niezbędna podczas urywania łba :P

De...........37

2015-02-12, 22:27
Panowie, tak dla własnej informacji jeszcze zapytam- na jakiej wysokości optymalnie wieszać linki? Ile ma do szyi taki przeciętny motocyklista na terenowej pierdziawie?

Wulf

2015-02-12, 23:14
Tym co wieszają czarny kutang w dupsko, tym co jeżdżą po lasach, szczególnie Parkach Narodowych żydowski kutang w gardło. Zamiast walczyć ze sobą walczcie z władzą. Idioci, motocyklistom powinno zależeć na tym kraju i lasach które są częścią jego piękna. Dbajcie o wspólną własność matolki. Pajace od linek, wy zamiast wieszać rodaków weźcie się do roboty i razem z nimi podpiszcie petycję o utworzeniu torów zarówno asfaltowych jak i terenowych. W waszej gestii też powinien być ich los, dla czystszego lasu i dobra brata jakim jest drugi Polak. Nie murzyn, żyd czy ukrainiec ale RODAK !!!

CichaWoda

2015-02-12, 23:35
do zwolenników linek ch*j wam, w dupe

ssadol

2015-02-13, 00:01
Są specjalne ścieżki robione do jazdy terenowej i panowie znając życie po takiej jeździli... Tak jak ktoś wyżej powiedział, żaden ch*j z was do lasu nie chodzi a mu wielce przeszkadza kilka motorków. Zwierzyna się nie płoszy od takiego dźwięku sk***ysyny, bo crossy nie są aż tak głośne. Lasy się nie niszczą, bo motocykliści jeżdżą po wytoczonych wcześniej trasach. Jedynie przeszkadza to ludziom, których nie stać na motor...
Może by tak zacząć zastawiać miny w lesie na grzybiarzy, bo kradną państwowe grzybki??? Może by zacząć strzelać do ludzi, którzy nie mają zapiętych pasów???
Motocykliści nie robią nikomu krzywdy śmigając po lesie, a debile chcą zakładać na nich pułapki. To ma tyle samo k***a sensu jak blokowanie dojazdówek do miast przez rolników...

Wulf

2015-02-13, 00:04
ch*j mi do tego co robią w lesie, sam swojego czasu sporo jeździłem. No, ale niektórzy pie**olcy jeżdżą po Parkach Narodowych lub w ich bliskim sąsiedztwie...to już jest kurestwo. Co do linek, to czy to była trasa wytyczona czy nie. ku*as w dupsko wieszajacemu. Natomiast ich słuszność jazdy w tym miejscu nie nam oceniać bo nie wiemy gdzie to było...

~Vuko

2015-02-13, 15:00
Siekul napisał/a:

Ej, a czemu nie można wieszać linek na wysokości 0.5 metra?


Bo niedoj***nych ludzi trzeba eliminować raz a dobrze i zdecydowanie.

Penis_Jezusa

2015-02-13, 23:33
też rozścieliłem 4 takie linki w swoim prywatnym lesie, mam nadzieję że poskutkowały

homer700

2015-02-14, 13:02
Tylko czekałem na gównoburzę obrońców tych pierdzących złomów i się doczekałem xD mnie również gówno obchodzi gdzie sobie będziecie jeździli, jak do lasu nie możecie wjeżdżać to nie możecie i ch*j, a dla ludzi rozwieszających te linki proponuje zrobić jakąś pułapkę, kolce w ziemi albo jakieś kamienie na drodze żeby buraki te pierdziawki porozbijały, wtedy by było śmiesznie oglądać taki filmik :D pozdrawiam tych co rozwieszają linki

Everizon

2015-02-14, 15:28
Czemu wciąż przewijającym się przez tematy linek powodem że nienawidzimy motocyklistów w lesie jest "nie stać was na motor"
Porąbało ich ? Jeżdżę samochodem za który kupiłbym pewnie z 5 takich pierdzących gówien. Czy "motoryniarze" to tacy biedacy że swoją zazdrość ekstrapolują na motywy innych ludzi ? Większość ludzi wszak "sądzi po sobie" a nie obiektywnie ocenia sytuację.
Zupełnie nie mieści im się w tych wytrzepanych główkach że nie lubimy motocykli bo... nie lubimy. I koniec.
Zupełnie pomijają przy dyskusji fakt że to oni (!!!) wpie**alają się tym gównem tam gdzie im nie wolno ! Ja nie biorę koca, rodziny i wałówki (niekoniecznie w tej kolejności) i nie rozkładam się na torze do crossa z pretensjami że mi śmierdzą i hałasują....

MrAdamovSky

2015-02-15, 01:25
HueHue Lubie motorki ale że stać mnie na puncioka za 600 Hu im w du i Nje bo gdzie jo byda grzyby zbieroć xD

a se k***ełe porozwieszam linkełe na grzybełe a tu jokieś motorki sie rozpie**alajo no co za ludzie roboty nie szanujo.


Nie no na Serio mam Punto :D Crossy lubie a szkoda że jeździć nie ma gdzie, ale przez szacunek dla pracy leśnika wiochy po lasach bym nie robił. Oczywiście, jakbym Crossa miał