18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niedorozjebywalny

2015-02-12, 18:34
niech zdychają k***y . a jak ktoś rowerem chce jeździć to niech se stacjonarny kupi albo kolażówke i ulicą niech jeździ.

pamietajcie LWG !!! ( Linki W Górę ) hhehe

Everizon

2015-02-12, 18:55
szklanka napisał/a:

... (Moge podjechac quadem pod wasz dom, od 8 do 22 będe napie**alał i co zrobicie? Gówno p*zdy, ...



Rozpie**oliłbym bym ci łeb bejzbolem durniu a wszyscy sąsziedzi z okolicy by zeznali w sądzie że sam sobie go rozj***łeś boś taki głupi...

Kiedyś doczekam czasu że w lesie będzie słychać las... Jeszcze tylko kilku debili... :P

Snajperr

2015-02-12, 19:00
M napisał/a:



Ale ch*j mnie to obchodzi. Nie jeździć po lesie i tyle. Jak ktoś nie ma co r*chać, to ma pukać twoją starą?



Zawsze może pojeździć po twoim ojcu. Masz śmieciu jakąś pasję w ogóle? Czy jesteś zwykłym stulejarzem walącym do szemali i hejtującym wszystko? Weź mi wytłumacz jedno: skąd się biorą niedojeby twojego pokroju? k***a, jak was czytam to mi się bagażnik sam otwiera...

Modzin

2015-02-12, 19:02
70% idiotów tutaj.. Jakie zagrożenie stanowi dla was motocyklista/quadowiec w lesie? Idziecie sobie spacerkiem, słyszycie go z daleka że się zbliża, więc możecie zejść na bok, gość przejedzie, zwolni przy was, jakiś problem? Ja nie widze żadnego. Apropo torów, jeśli mamy na nie wypie**alać, to może najpierw niech je ktoś zbuduje? W Polsce istnieje ich tylko kilka. Taka linka jest zagrożeniem nawet dla rowerzystów. j***ć wszystkich debili którzy je rozwieszają. Osobiscie jakbym spotkał u siebie, zabiłbym tego co ją powiesił.

malutky

2015-02-12, 19:04
Wszystkim parówom co są za linkami życzę aby stary Ci się zatrzymał na takiej lince jak będzie jechał rowerem na działkę.

farenc

2015-02-12, 19:29
Wy możecie sobie jeździć po lasach to ja tak samo mogę linki zawieszać, ch*j wam do tego.

SalvaCzoko

2015-02-12, 19:41
Emm dlaczego właściciel działki nie może rozwinąć linki stalowej gdzie mu się podoba? Piona dla tego kto to zrobił.

Curwman

2015-02-12, 19:42
Prawidłowo, motocykliści nie powinni mieć prawa wjazdu do lasu, inicjatywe rozwieszania linek popieram i chętnie przekazałbym 1% podatku ludziom, którzy się tym zajmują.

KrisCFC

2015-02-12, 19:56
szklanka napisał/a:

Wy h*je znawcy od płoszenia krów i obrońcy wiejskiej ciszy, dróg leśnych, drzew, ptaków i k***a glizd, zawistni biedacy na hulajnogach i składakach; h*j wam w dupe po same gardło tak jak lubicie. Jeszcze głębiej temu który to rozwiesił. (Moge podjechac quadem pod wasz dom, od 8 do 22 będe napie**alał i co zrobicie? Gówno p*zdy, więc słuchawki na głowe i stukac w klawiature).



Pół osiedla wyjdzie Ci napie**olić, a my nagramy to przez okno, kozak za 3 grosze się znalazł... do tego jeszcze policja Ci dopie**oli boś jest cham i prostak. Trzymaj się gangster... :amused:

Sayagin666

2015-02-12, 20:04
wszystko co mozna było napisać zostało już napisane więc napisze coś orginalnego - CZEKAM NA TAKIE MATERIAŁY Z POLSKI ! :D (oczywiście nie namawiam do popełnienia przestepstwa, poprostu niemoge sie takich materialow doczekac :D )

ellsworth

2015-02-12, 20:37
Mortus666 napisał/a:

A ja znów często jeżdżę rowerem po lesie i jakbym takiego sk***ola dorwał to bym go na tej lince powiesił. Jazda po lesie crossem czy quadem to niestety dość częsty problem. Jak walczyć? Zwiększyć liczbę strażników leśnych, lub łatwiej wysyłać strażników miejskich na patrole, przynajmniej by się do czegoś przydali. Dobre byłoby też gdyby nadleśnictwa miały możliwość wydzielenia części terenu leśnego, do celów rajdowych - zjawisko jest nie do uniknięcia, ale można przynajmniej uniknąć napie**alania silnikami np pod gniazdami rzadkich ptaków, wyznaczając taki teren.


No i co ci z tej większej ilości strażników? Osobiście widziałem sytuację jak strażnik leśny próbował zatrzymać takich idiotów na motorach i o mało nie zginął, bo go ch*je potrącili i odjechali w siną dal. Większa ilość strażników miałaby sens tylko wtedy gdyby mieli broń palną i pozwolenie by bez ostrzeżenia strzelać tym sk***ielom w głowy.

szklanka

2015-02-12, 21:12
Cytat:

Rozpie**oliłbym bym ci łeb bejzbolem durniu a wszyscy sąsziedzi z okolicy by zeznali w sądzie że sam sobie go rozj***łeś boś taki głupi...


gówno byś zrobił
Cytat:

Pół osiedla wyjdzie Ci napie**olić, a my nagramy to przez okno, kozak za 3 grosze się znalazł... do tego jeszcze policja Ci dopie**oli boś jest cham i prostak. Trzymaj się gangster...


gówno byś kozak z dresami osiedlowymi za plecami :doggy:

padi666

2015-02-12, 21:14
To podchodzi pod zamaiar zabójstwa z premedytacją i tyle. Można kogoś lubić albo nie, ale zabijać z tego powodu?
nożesz k***a, to mi się nie podoba pajac z parteru, może pójdę i opchnę mu kuchenny po promocyjnej cenie pod żebro? debile i tyle

ro...........34

2015-02-12, 21:21