18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chędogi_Rzułf

2015-02-12, 17:08
Rozwieszanie linek w lesie powinno być karane jak usiłowanie zabójstwa. Tylko ciężko takiego sk***ysyna złapać. Ale jakbym takiego zobaczył to bym skatował do nieprzytomności. Sam jeżdżę po lesie, tylko rowerkiem i widziałem już takie linki.

Kaef

2015-02-12, 17:16
Może się nauczy, że las to nie tor crossowy. Leśniczy powinni mieć pozwolenie strzelania do tych zjebów. Zapie**alają jak głupki między spacerującymi ludźmi.

Co...........an

2015-02-12, 17:27
Jak słysze ten ich język to jakoś mi go nie szkoda automatycznie.

vaders_son

2015-02-12, 17:31
postawic krzyz ze zniczem i gosciu ktory to zrobil pewnie sie zesra

szklanka

2015-02-12, 17:32
Wy h*je znawcy od płoszenia krów i obrońcy wiejskiej ciszy, dróg leśnych, drzew, ptaków i k***a glizd, zawistni biedacy na hulajnogach i składakach; h*j wam w dupe po same gardło tak jak lubicie. Jeszcze głębiej temu który to rozwiesił. (Moge podjechac quadem pod wasz dom, od 8 do 22 będe napie**alał i co zrobicie? Gówno p*zdy, więc słuchawki na głowe i stukac w klawiature).

n3grom

2015-02-12, 17:33
i przez takich sk***ysynow na motorach strach potem jezdzic na rowerze po lesie

ro...........34

2015-02-12, 17:51
Do wszystkich debili napie**alających hałasującymi i smrodzącymi gównami po lasach, łąkach i górach mam przekaz tak prosty że powinni zrozumieć: Wypie**alać na zamknięte tory!

Snajperr

2015-02-12, 17:54
Wszystkich szmaciarzy rozwieszających te linki powiesiłbym na j***nych strunach od fortepianu. A sranie, że crossowcy hałasują itd. jest tak samo zj***ne. Gdzie mają jeździć? Zwykłe tory są zamykane, a terenowych praktycznie nie ma wcale. Nie szaleją po ulicach, tylko na uboczu i poza kilkoma zjebami, którym wszystko wkurza, nikomu nie przeszkadzają i nie robią krzywdy. No i sadolowi spinacze, którzy muszą się dowalić, bo motocykliści to zło... Jeździł ktoś z Was kiedyś na czymś większym, niż motorynka? Ruszcie dupy od kompów, zróbcie coś sensownego, może przejdzie Wam ból dupy o wszystko. Nie pozdrawiam

Adam94

2015-02-12, 17:59
i bardzo dobrze k***a. nauczy się ze w lesie się nie jeździ

maciuch2

2015-02-12, 17:59
jakby pranie wisiało to by było bardziej widoczne

ti...........ax

2015-02-12, 18:04
fyrku napisał/a:

Myślę, że właściciel gospodarstwa po lewej to pierwsza osoba , której złożyłbym wizytę.



Dokładnie, litra bym z nim pie**olnął i jeszcze ze dwie takie linki powiesił.

Loaloa

2015-02-12, 18:05
Widać, że w tamtym kraju też nie lubią motopojebów. Pamiętajcie drodzy sadole, linki mają być na wysokości krtani siedzącego na motorze. Zawieszona zbyt wysoko muśnie kask, zbyt nisko posmyra po klacie. A teraz linki w dłoń i do walki z pie**olonymi motorkowcami robiącymi gnój w naszych pięknych lasach.

kaktuz

2015-02-12, 18:25
Niech ginie

szmalu

2015-02-12, 18:27
@romek134 Na jakie k***a tory ??? pie**olnijcie się wszyscy w łeb. Jak pojawia się temat na sadolu, że tor który był kilkadziesiąt lat likwidują, bo pani Halince na nowo wybudowanym osiedlu hałas przeszkadza (i takie sytuacje są nagminne), to się oburzacie. Za to jak jest taki temat jak ten to napie**alacie na dzieciaki na moto, bo wam żal dupę ściska że macie 1000pln na kasie w tesco i za ch*j nie kupicie sobie/dziecku takiej zabawki. I teraz kilka uwag do was pajace. Jesteście najbardziej zj***nymi mieszkańcami naszego pięknego kraju - śpiewacie jak wam zagrają. Jak jest ogólna atmosfera do napie**alania na panią Halinkę, bo przez nią tor zamykają to napie**alacie. Natomiast jak jest atmosfera odwrotna - to już nie pamiętacie, że takowych torów praktycznie nie ma, a niedobitki są zamykane i sami napie**alacie jak j***na pani Halinka. Wypie**alajcie lepiej do M jak miłość przed telewizory czy innego "jak oni śpiewają na lodzie".


To po pierwsze. Teraz będzie po drugie.
Jak se j***ny dziad nie ogrodził to niech wypie**ala. U nas (i generalnie w Unii) nie jest jak w stanach, a jeśli tego nie wiedzie, to ch*ja wiecie o prawie własności w PL i pewno dlatego dalej głosujecie na Tuska oszusta (chociażby jego teksty o podnoszeniu podatków czy fotoradarach) i jego partię kręcących POlskie lody. Tak pajace wrzucam was do tego samego wora, bo jesteście totalnymi ignorantami dlatego można wam wcisnąć wszystko. U nas prawo własności jest tak zajebiście skonstruowane jak konstrukcja kawałów bongmana - czyli ch*jOWO. To że na filmach hamerykanckich się naoglądaliście pierdół to tylko dlatego, żeby wam się totalne bezmózgi wydawało, że u nas też jest prawie tak samo. A u nas ch*ja jest. Twoja ziemia jest twoja, ale tylko to co sobie wykopiesz do 10 cm jest twoje. Jak na 11 cm znajdziesz skarb piratów to oddajesz go do naszych miłościwie panujących i dostajesz medal frajera. To samo tyczy się wszelkich czynności, które na swojej własnej ziemi wykonujesz. Od ścięcia j***nego drzewka, przez wybrukowanie chodniczka a na postawieniu altanki kończąc. Nie masz prawa o niczym decydować samodzielnie - na wszystko musisz mieć zgodę/pozwolenie. Ale skąd ty ciemna maso masz to wiedzieć skoro nie masz na nic hajsu, to nic nie robisz tylko mieszkasz w bloku, w którym to już Ci w ogóle ch*ja wolno. A Ci z was co mieszkają w domach to i tak nic w nich nie zmieniają bo ich nie stać. I celowo naciskam na to że jesteście biedni, bo k***a pajace pod złym kierunkiem wylewacie waszą frustracje. To nie k***a wina tych dzieciaków na moto, których najchętniej byście rozstrzelali, tylko wina waszych włodarzy na których co chwila ochoczo głosujecie bo przecież pięknie jest i dobrobyt. Ale macie sprane berety i na kimś się trzeba wyżyć co?


Po trzecie.
Jeśli ten las po którym chłopaki sobie jeździli jest prywatny to gdyby akcja toczyła się w POLSCE gość by miał podwójnie przej***ne. Ale żebyście o tym wiedzieli to k***a musicie się wydostać z tej grupy ludzi, o której pisałem powyżej. Nawet jak Twój pies użre w twoim własnym lesie jakiegoś kłusownika czy grzybiarza to nie on ma przej***ne tylko Ty. To samo tyczy się np. nieosłoniętej studni czy innych tego typu rzeczy a co dopiero celowego zastawienia na kogoś pułapki. Gość nie ogrodził posesji, do tego był głupszy niż ustawa przewiduje zastawiając pułapkę - to teraz będzie miał przej***ne.


Po czwarte.
Boli was to mimo, że zapewne 99,9% osób z bulem (celowo napisałem z błędem, jak wasz poliglota prezydent) dupy nigdy do lasu nie wychodzi ani przy lesie nie mieszka, bo i nie ma kiedy. Napie**alacie tylko praca/spanie/komp/market/brzydka żona i taką macie codzienność. Jedyną waszą rozrywką będzie za pewne zrobienie bachora i chwalenie się jego zdjęciami na facebooku, bo jasiu właśnie walnął kupona ale i tak jest najpiękniejszy. Tak czy siak do lasu nie chodzicie więc wypie**alać.

AMEN

MichaU

2015-02-12, 18:33
Snajperr napisał/a:

Gdzie mają jeździć? Zwykłe tory są zamykane, a terenowych praktycznie nie ma wcale.



Ale ch*j mnie to obchodzi. Nie jeździć po lesie i tyle. Jak ktoś nie ma co r*chać, to ma pukać twoją starą?