18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morawiecki

Umiem_modować • 2020-10-31, 12:28
Nagranie z wczoraj.


Koleszkownik

2020-10-31, 16:08
ch*j z tymi kwiatami, w domu sobie postaw. Ludzie większe dramaty maja

robertskc7

2020-10-31, 16:16
Rząd narobił syfu totalnego z aborcją. Ludzie cicho siedzieli i posłusznie reagowali na wszytko. Ale akcje z informacją z dnia na dzień o nagłych zakazach sprawiły, że w ludziach zaczyna coś pękać. h*j, olali to. Pandemia szczytuje. Co robi PIS? Zaostrza ustawę aborcyjną jak by to było najważniejsze na świecie, największy problem w dzisiejszych czasach. Nie ma pandemi, bezrobocia i innych problemów. Jebnijmy wyrok TK, który kilka lat temu doprowadził do największych porostów od 30 lat. Jest zakaz zgromadzeń, to nikt nie wyjdzie. O nie pomyłka PIS i to kurewsko ostra!!! Katastrofa pisowska na wzór Czarnobylu wybuchła. W ludziach coś pękło. Nie lewactwo, nie lgbt, Kobiety, matki, dziewczyny, polki. Miasta pełne protestów o skali BLM w USA mimo zakazu zgromadzeń. I co ? Rząd widzi lewactwo i opozycję co niszczy kościoły..... Każdy skutek ma swoją przyczynę. Ja byłem za pisem bo nie mogłem znieść bańki w której żyło bananowe PO ) Dziś widzę że PIS żyje we własnej bańce. Bańce głupoty i prostego myślenia. Wystarczy cofnąć, wstrzymać wyrok, przepościć i po problemie ale nieeeeeee w trosce o nasze bezpieczeństwo ograniczmy ludziom dostęp do cmentarzy, ale tylko na 3 dni zobaczymy jak zareagują. I ludzi reagują. Głowy pochylone, trudno, epidemia jest. Tymczasem strajk kobiet trwa nadal, bo ciężko się wycofać z debilnej decyzji...

notak

2020-10-31, 16:20
__Tux__ napisał/a:

No tak, ładować cały majątek w jeden, konkretny interes a potem dziwić się, że brakuje kasy - zajebista przedsiębiorczość. A kto nie odłożył pieniędzy na czarną godzinę? A kto nie szuka innych źródeł dochodu? Niech babka się wypłacze, ochłonie i szuka innego źródła utrzymania zamiast pie**olić, że rząd zły. Na tym polega przedsiębiorczość. Czasem nie wychodzi, trudno. Stękanie, że rząd zły to marnowanie czasu. Można w to miejsce pomyśleć co zrobić.



nie oceniaj przedsięboirców w taki sposób, bo brzmi jakbyś wrzucał wszystkich do jednego worka,
nie każdy zna się, lub zwyczajnie nie nadaje się do prowadzenia własnej działalności
często jest tak, że ktoś zakłada własną firmę, wierzy młody w sukces, co często oderwane jest od rzeczywistości,
a potem rozczarowanie i obwininianie innych, ale nie siebie

Wiewór

2020-10-31, 16:26
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Tak debilu pisowski. Kupili znicze dwa dni temu a kwiaty posadzili w piątek. A w drodze na cmentarz mieli dzwonić do urzędów miast i gmin i załatwiać za flache samogonu pozwolenie na stragany przy cmentarzach.
W pisowskim elektoracie jest gorzej z IQ niz myślałem. Sytuacja dramatyczna. IQ suskiego to norma.

Ps. Po pierwszym lockdownie PiS mógł napisać plan z harmonogramem, żeby nie dochodziło do takich sytuacji. Oczywiście nie znaleźli czasu bo musieli się zajmować rzeczami ważnymi jak podatek od deszczu, netflixa, aborcja czy zakup nowych limuzyn.
Dla nich pozbawić ludzi dochodu to jak splunąć. Im nic nie braknie. Zachowują się jak siły okupacyjne na zdobycznym terenie. Pała za sobą wszystko a później przychodzi lejtnant z hołota i zabierają ludziom ostatnia chuda kozę...

Wiecie, że dzięki PiS mamy więcej aut rządowych niż karetek w całej Polsce? A PiS właśnie rozpisał przetarg na kolejne... Oczywiście auta rządowe.
Także oglądacie dalej Tvpis i śpijcie spokojnie. Jest zajebiście.

Jarek wpadł w takie narcystyczne samouwielbienie, że myślał, że może wszystko.
Się k***a pomylił. Zafundował upadek PiS.


mar173

2020-10-31, 16:32
nwonigers napisał/a:

nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?



Mówili tylko trzeba słuchać radia, czytać gazety. A jeżeli słyszeli że są takie plany, to rządza zysku wygrała nad rozsądkiem, co zrobić. Trąbili o tym już 2 tygodnie temu., decyzji jeszcze nie było ale każdy sprzedawca mógł wziąć pod uwagę że mogą to zrobić - mogli zakupić mniej towaru lub wstrzymać się całkowicie do decyzji.

Suchutki87

2020-10-31, 16:33
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Sebiks - taki kwiat rośnie pół roku ---> jak zapewniał Morawiecki ---> "nie ma się czego bać"

victorszapapapolis

2020-10-31, 16:35
jest jeden plus jeżeli mama i tata się powieszą z tej rozpaczy to kwiatki na grób już są i nie trzeba bedzie ponosić dodatkowych kosztów

mar173

2020-10-31, 16:42
Wcześniej pisałem że sami trochę winni, ale z drugiej strony zj***na decyzja rządu bo i tak wczoraj masy ludzi na cmentarzach. Taki sam efekt tylko pozbawili pracy tysiące osób.

victorszapapapolis

2020-10-31, 16:47
tak jest popieram dosyć tego niech teraz cmętarni kwiaciarze wyjdą na ulice TO Jest WOjna!!!!!!!!!!!!!!

notak

2020-10-31, 16:54
[quote="Wiewór"]Tak debil...

i jak zawsze

pdk

2020-10-31, 17:04
Nie zdziwię się jak ona i jej mamuśka głosowały na pis a teraz płacz...

~Angel

2020-10-31, 17:28
Jest i odpowiedź premiera :lol:


notak

2020-10-31, 17:33
Angel napisał/a:

Jest i odpowiedź premiera



nie podniecaj się,
wrzuć parę gówien i będzie OK

borelli

2020-10-31, 17:40
nwonigers napisał/a:

nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?



Co za głupoty wypisujesz? Od dawna mówili, żeby iść na cmentarz w innym terminie niż święto, cały czas wymyślają nowe obostrzenia, wystarczy pomyśleć, to nie jest trudne.

notak

2020-10-31, 17:49
Sebeks1989 napisał/a:

chcieliscie pis, macie pis



Ja nie pie**ole, co byłoby za PO albo SLD
wolę nie myśleć