18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morawiecki

Umiem_modować • 2020-10-31, 12:28
Nagranie z wczoraj.


St...........on

2020-10-31, 14:16
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Dwa tygodnie debatowali turbolemmingu, a decyzja zapadła na konferencji Kłameusza wczoraj czy przedwczoraj. Mi za to twoich starych żal ,że z pojebem muszą się użerać

St...........on

2020-10-31, 14:20
lord_kilburn napisał/a:

Jestem ciekaw ile przez te wszystkie lata podatku odprowadzili przez te wszystkie lata



Następny turbolemming, tępa pało, przy zakupie kwiatów i zniczy płacisz podatek, pierwszy raz, drugi raz płacisz podatek za miejsce do targowania i trzeci raz kiedy prowadzisz kasę fiskalną (ludzie ,którzy głównie z tego się utrzymują na większą skalę), więc zamknij ten głupi pysk i idż daj Klameuszowi na tacę za to ,że deszcz pada. Tfuu! j***ć prądem tępych turbolemingów!

HotSzot

2020-10-31, 14:20
Jakby ogłosili zamknięcie 2 tygodnie temu, to byłby płacz tych co hoduja te chryzantemy. Życie, znicze się nie marnują, kwiatki będzie trzeba wyrzucić. Zaryzykowali i się tym razem nie opłaciło. Nie siedząc w ogóle w tym biznesie byłbym zaskoczony jakby nie zamknęli cmentarzy, po tym co się dzieje ostatnio. Tutaj po prostu albo jesteś bystry i zdążysz kupic/sprzedać, ryzykujesz i albo wygrywasz albo przegrywasz. Nie ma co płakać i lamentowac, nie tylko oni są stratni w tej całej sytuacji. Ogólnie nie popieram głupoty, rynek i sytuację trzeba albo znać, albo ja poznać na potrzeby biznesu.

mygyry

2020-10-31, 14:22
tidies napisał/a:

Nie wiem ile trzeba mieć IQ aby już dużo wcześniej nie domyślać się, że cmentarze będą zamknięte w obliczu powszechnej pandemii i zamykania wszystkiego oraz trzymania dystansu społecznego aby wirus się nie przenosił. Chyba trzeba mieć wynik jedno cyfrowy i poniżej 0 aby nie wiedzieć, że co roku spotykają się rodziny na cmentarzach, stoi masa ludzi jedni obok drugich.
Wystarczyło trochę pomyśleć, ale handlarze mają w oczach tylko zysk. Nic nie obchodzi ich obecna sytuacja, a wina jest tylko po ich stronie że żyli przez kilka ładnych miesięcy w świadomości, że ludzie jak co roku spotkają się na cmentarzach na pogaduchy.



Ktoś ma możliwość zarobku to zarabia ma siedzieć w domu i żreć tynk? Gdyby ogłosili 2 tygodnie temu, że będzie zamknięte to ludzie by od 2 tyg chodzili po cmentarzach, nie było by tłoku, handlarze by się wysprzedali i problem z głowy, ale skoro rządzący mają ch*ja zamiast mózgu to nie umieją nic k***a rozsądnie przeprowadzić a teraz skończy się to tak, że handlowcy będą wykazywać straty PiS im sypnie kasy na zwrot a koniec końców każdy z nas za to zapłaci w podatkach tyle, że dwa razy więcej i wbrew swojej woli.

Opierać biznes na domysłach to możesz sobie w simsach, bo takim tokiem rozumowania to nic nie opłaca się zaczynać.


O już jest info, że będą skupować kwiatki od handlarzy a później zapewne je wypie**olą do śmietnika i tak jak mówiłem z podatków za to wszyscy zapłacimy, bo ta k***a banda debili nie umie nic zaplanować tydzień w przód.
Cytat:

Terenowe oddziały ARiMR i KOWR odkupią od producentów i sprzedawców kwiaty i rośliny, które byłby sprzedawane w tych dniach przed cmentarzami” - poinformował premier Mateusz Morawiecki.


mama890

2020-10-31, 14:28
a paragon ta płacząca baba by wystawiła? to odkupię

AhTenAndy

2020-10-31, 14:29
Ja wiem że na sadolu był zawsze niski poziom tak kultury jak i elokwencji...ale k***a to co tutaj się dziś dzieje to jest jest absultne dno dna. Grupa skrajnych debili próbująca wkazać swoją wyższość nad innymi - Quo vadis societas...

mr-dupa

2020-10-31, 14:30
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Taaa Ci janusze biznesu to normalni przedsiębiorcy którzy wrzucają do tego worka zwanym budżetem.
Jak chcesz coś pie**olic bez sensu to się dwa razy zastanów.

ytrewqqwerty

2020-10-31, 14:40
vvariat napisał/a:

janusze biznesu postanowili ubić interes życia



Ale ty wiesz moze ze taki kwiatek to nie rosnie 2 tyg? Jak nie to zapraszam na lekcje biologii do podstawowki. Innym tez by sie przydało nadrobić te lekcje o rozmnażaniu w kontekscie aborcji, bo to co sie czyta teraz to az rece opadaja.

skywalker75

2020-10-31, 14:43
ogłosili zamknięcie w piatek, bo gdyby ogłosili je tydzień wczesniej, to w czwartek i piatek mielibyśmy tłumy na cmentarzach jak normalnie w weekend listopadowy. a tak z zaskoczenia nie ma kumulacji. Czekam na protesty straganiarzy i specjalne wydanie faktów na ten temat... zaraz po poradniku ograniczać coronavirusa

maly-boy

2020-10-31, 14:48
Całe życie sprzedawali ciemnemu i głupiemu narodowi świeczki i kwiatki, bo plebs uważał że dzięki tym bibelotom pomogą komuś ? Człowiek nie ma żadnej duszy a kwiatki i zdrowaśki nikomu nie pomogą jest to tylko idiotyczny wymysł katolików. Przycmentarni handlowcy poili się ogromem pieniędzy żerując na starych i durnych babkach, w końcu los się odwrócił. Mi was wcale nie szkoda. A tak na marginesie jak ksiądz się do Was zwróci drodzy Parafianie to dajcie mu od razu w ryja. Jak przeczytacie i zrozumiecie określenie parafianin to zrozumiecie ;)

Noside

2020-10-31, 14:54
Ja mam jedną serdeczną prośbę do wszystkich wk***ionych, zupełnie jak oburzony kierowca zatrzymany na pasach - skoro jesteście wszyscy tacy wk***ieni to wyjdźcie na te ulice, ale wyjdźcie przeszkadzać pisiorom, a nie pozostałym ludziom, którzy i tak już mają przez pis dostatecznie przepie**olone.

dżonyłojlker

2020-10-31, 14:55
maly-boy napisał/a:

jak ksiądz się do Was zwróci drodzy Parafianie to dajcie mu od razu w ryja



Człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, idiota :rofl:

konradkonradkonrad

2020-10-31, 14:55
"nie zarobimy miliona pln na głupich polakach więc protestujmy" no xd

notak

2020-10-31, 15:07
głest napisał/a:

Polska... maj 2020... dzienna liczba chorych: 300 osób. Opozycja grzmi: .
Polska... październik 2020... dzienna liczba to już ponad 20 000... Ale co słyszymy z tej samej strony sceny polityczne j co poprzednio?
A zarazem wielotysięczne tłumy wbrew rozsądkowi testują możliwości replikacji i mutacji wirusa SARS-CoV-2
I czytam sobie wypowiedź jednej z lewicowych aktywistek: "
Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej władzy... ale osobą ceniącą logikę i racjonalizm... którego tu , za ch*ja, nie widzę...

No co?... czyż nie logiczne?...



dawno nie czytałem tak fajnego podsumowania obecnej sytuacji, piwko