18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morawiecki

Umiem_modować • 2020-10-31, 12:28
Nagranie z wczoraj.


dżonyłojlker

2020-10-31, 13:08
wojtekpwse napisał/a:

Stalowy nozyk masz scierwo zamiast mózgu przygłupie. Tu chodzi o wolnosc kretynie a nie jakies wyimaginowane podzialy na lewice czy prawice...



Grzeczniej robaku. Gdybyś mieszkał w USA to pewnie byś popierał rabusiów z BLM.


Mozej

2020-10-31, 13:11
Nie bardzo rozumiem, co mają zrobić z tymi kwiatami i zniczami. Znicze na pewno się nie zmarnują, ba! Śmiem twierdzić, że w najbliższym czasie mogą się nawet przydać. Natomiast kwiaty, ja osobiście nie widzę problemu. Przecież kwiat można kupić i postawić na balkonie, parapecie. Spokojnie ta roślina wytrzyma. Pół roku była uprawiana. To nie kiełbasa/mleko, że ma datę ważności do 1-2 listopada. Gdy będzie cmentarz otwarty, można wtedy się tam wybrać i postawić na płycie nagrobnej tego chwasta. Druga sprawa, to nigdy nie rozumiałem tego trendu kupowania roślin o tej porze roku. Pamiętam, że były przymrozki 1-2 listopada. Następstwem takiej pogody były przepełnione śmietniki.

Ni...........ny

2020-10-31, 13:19
Mozej napisał/a:

To nie kiełbasa/mleko, że ma datę ważności do 1-2 listopada



Trochę mają, w czasie wzrostu skraca im się dzień żeby trafić z pełnym rozkwitem na tę datę. Za tydzień będzie po kwiatach.

~sensualna

2020-10-31, 13:20
heh dzisiaj czytałam wypowiedź Janusza który płakał że co roku zarabia 100tys. na tym bo stoi w różnych punktach a w tym roku nic nie zarobi i nie będzie miał co jeść xd nosz k***a

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-31, 13:22
głest napisał/a:

Polska... październik 2020... dzienna liczba to już ponad 20 000... Ale co słyszymy z tej samej strony sceny polityczne j co poprzednio? Nie zamykać cmentarzy!



ch*j z opozycją. Pomysł zamknięcia cmentarzy nawet ma sens. Tylko k***a nie informacja o 17.00 dzień przed.
Mogli tydzień temu to zarządzić i rozłożyłoby się to na cały tydzień... To jest k***a Gang Olsena nie rząd.

Mozej napisał/a:

...nie kiełbasa/mleko, że ma datę ważności do 1-2 listopada....
Pamiętam, że były przymrozki 1-2 listopada. Następstwem takiej pogody były przepełnione śmietniki.



Tak trochę sam siebie wykluczasz....

intermag

2020-10-31, 13:31
Tyle w tej kwestii, maja co chcieli


aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-31, 13:33
intermag napisał/a:

Tyle w tej kwestii, maja co chcieli



Generalnie nie przepadam za Stonogą.... ale to akurat pasuje...




mygyry

2020-10-31, 13:44
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



To trzeba było zamknąć a nie gadać.
Druga sprawa że te "Janusze" nie nasadzili i nie sprowadzili sobie towaru wczoraj, więc weź sp***ala z takimi mądrościami, jak chcą coś zamykać to niech chociaż zapowiedzą to wcześniej a nie k***a dobijają ludzi z dnia na dzień.

dsads

2020-10-31, 13:47
jak pozamykali restauracje , hotele itp w kwietniu to pewnie mialaś wyj***ne i glosowals na pis

lord_kilburn

2020-10-31, 13:48
Jestem ciekaw ile przez te wszystkie lata podatku odprowadzili przez te wszystkie lata

drattius

2020-10-31, 13:51
nwonigers napisał/a:

nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?



Dokładnie, co niektórzy gówna wiedzą i pysk otwierają

Cloverface

2020-10-31, 13:56
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



2 tygodnie temu k***a mówili, że "Polska tradycja nie zostanie tak potraktowana" więc ciulu japa tam. Bo ci ludzie serio mają przej***ne i ch*ja mogą zrobić. Jednak na wybory to zapraszali. Żeby i Ciebie to pisowskie gówno dopadło.

tidies

2020-10-31, 14:12
mygyry napisał/a:

To trzeba było zamknąć a nie gadać.
Druga sprawa że te "Janusze" nie nasadzili i nie sprowadzili sobie towaru wczoraj, więc weź sp***ala z takimi mądrościami, jak chcą coś zamykać to niech chociaż zapowiedzą to wcześniej a nie k***a dobijają ludzi z dnia na dzień.



Nie wiem ile trzeba mieć IQ aby już dużo wcześniej nie domyślać się, że cmentarze będą zamknięte w obliczu powszechnej pandemii i zamykania wszystkiego oraz trzymania dystansu społecznego aby wirus się nie przenosił. Chyba trzeba mieć wynik jedno cyfrowy i poniżej 0 aby nie wiedzieć, że co roku spotykają się rodziny na cmentarzach, stoi masa ludzi jedni obok drugich.

Wystarczyło trochę pomyśleć, ale handlarze mają w oczach tylko zysk. Nic nie obchodzi ich obecna sytuacja, a wina jest tylko po ich stronie że żyli przez kilka ładnych miesięcy w świadomości, że ludzie jak co roku spotkają się na cmentarzach na pogaduchy.

AN...........or

2020-10-31, 14:14
"Jak wy możecie"

Mogą, bo mają władzę , buahahahah

Touch_Of_Madness

2020-10-31, 14:15
Pis przypomniał handlowcom , przyzwyczajonym od lat do pewnego zarobku w dniu wszystkich świętych , że prowadzenie „biznesu” zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Obstawiam , że większość z nich to elektorat tej partii więc nawet mi och nie szkoda.