18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Morawiecki

Umiem_modować • 2020-10-31, 12:28
Nagranie z wczoraj.


Marek_0485_pol

2020-10-31, 12:34
I w p*zdu po świętach, jeść nie będzie co...

dżonyłojlker

2020-10-31, 12:37
Nie bój nic, lewackie ścierwo pozaraża się koronką na "protestach" i znicze będą jak znalazł.

vvariat

2020-10-31, 12:40
dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal

nwonigers

2020-10-31, 12:45
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?

Lenart666

2020-10-31, 12:47
StalowyNożyk napisał/a:

Nie bój nic, lewackie ścierwo pozaraża się koronką na "protestach" i znicze będą jak znalazł.



To akurat przeważnie mlodzi ludzie, więc o to sie nie martw.

Zbysław

2020-10-31, 12:49
Niech wyjadą na ulicę bo ona nie sprzeda kwiatów
póknijcie się w łeb

vvariat

2020-10-31, 12:49
nwonigers napisał/a:

nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?



jak to nie,moja babcia fanka telewizji wszelakiej po tym info sprzątała już dwa tygodnie temu,więc mi tutaj nie gadaj bzdur,widzisz tam jakiegoś innego sprzedawce oprócz tych baranów?

wojtekpwse

2020-10-31, 12:49
Stalowy nozyk masz scierwo zamiast mózgu przygłupie. Tu chodzi o wolnosc kretynie a nie jakies wyimaginowane podzialy na lewice czy prawice...

Zbysław

2020-10-31, 12:52
Lewaki

wojtekpwse napisał/a:

Stalowy nozyk masz scierwo zamiast mózgu przygłupie. Tu chodzi o wolnosc kretynie a nie jakies wyimaginowane podzialy na lewice czy prawice...



Tylko że lewaki dotarli już do granic głupoty

czarnypan

2020-10-31, 12:57
Moim zdaniem decyzja o zamknieciu cmentarzy jest sluszna, szkopul tylko w tym za powinna ona byc ogloszona dwa tygodnie temu. Juz wtedy bylo jasne jak rozwinie sie sytuacja... Wspolczuje branzy bo to jedyny czas takich "zniw" w tym biznesie...

zdun

2020-10-31, 12:58
nwonigers napisał/a:

nic takiego nie mowili. wyciagneli to dopiero ze 2-3 dni temu?



Ryzyko jest wpisane w każdy biznes. Szczególnie w tych czasach, kwiaty to ostatnia rzecz, w którą był ładował kasę.

Umiem_modować

2020-10-31, 13:02
vvariat napisał/a:

dwa tygodnie gadali o zamknięciu cmentarzy,jednak janusze biznesu postanowili ubić interes życia ;)jednak nie pykło,teraz płacz,nawet mi ich nie żal



Zamknęli cmentarze, bo myśleli, ze są geniuszami strategii i kiedy za dwa tygodnie zrobią pierdyliard testów na przeziębienie i wyjdzie, ze ludzi emają katar to zakarzą czegoś i zwalą winę na strajk organizowany przez ich współpracowników z lewicy.

Poza tym to...


głest

2020-10-31, 13:03
Polska... maj 2020... dzienna liczba chorych: 300 osób. Opozycja grzmi: żądamy wprowadzenia stanu wyjątkowego.

Polska... październik 2020... dzienna liczba to już ponad 20 000... Ale co słyszymy z tej samej strony sceny polityczne j co poprzednio? Nie zamykać cmentarzy!
A zarazem wielotysięczne tłumy wbrew rozsądkowi testują możliwości replikacji i mutacji wirusa SARS-CoV-2 ;-)

I czytam sobie wypowiedź jednej z lewicowych aktywistek: "Jeśli protestujący zakażą się koronawirusem, to będzie wina rządu"

Absolutnie nie jestem zwolennikiem obecnej władzy... ale osobą ceniącą logikę i racjonalizm... którego tu , za ch*ja, nie widzę...

:szczerbaty:

Umiem_modować napisał/a:

zwalą winę na strajk organizowany przez ich współpracowników z lewicy.



No co?... czyż nie logiczne?...

:ok: