18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mim nie wytrzymał

Nap_Limak • 2013-07-27, 11:43
Nietykalność osobista i bezstresowe wychowanie dzieci.


Ol...........up

2013-07-27, 15:12
Kuriki napisał/a:



A słyszałeś kiedyś o nietykalności cielesnej albo godności osobistej? Jak ktoś sobie nie życzy by go dotykać to go nie dotykaj i koniec. Co to ma być żeby jakaś obca osoba podchodziła i dotykała bez pozwolenia? Może ty lubisz jak cię obcy macają bez twojej zgody ale wyobraź sobie, że innym to się może nie podobać. Sam nie znoszę dotyku i unikam go jak ognia.



Człowieku z czego robisz taką aferę? Sam nie przepadam za taką gówniarzerią i zachowaniem, ale k***a ja tam nic strasznego nie widziałem w tym filmie. Rozumiem, gdyby jakieś dziecko rzucało w "biednego" mima pomidorami, ale o zwykły dotyk robić taką sprawę. Tym bardziej, że wybierając taką "pracę" chyba wiedział na co się pisze.

A jak tak nie lubisz dotyku ludzi to najlepiej zamknij się w szafie i z niej nie wychodź. Zrobisz normalnym ludziom przysługę.

LamaToTy

2013-07-27, 15:26
Praca mima to praca dla artysty. Myślę, że byle kto nie byłby w stanie dobrze wykonywać tej pracy. Dlatego też dziwie się, że jest tu tak wiele osób na tym forum śmieje się z profesji tego pana. Może tylko dlatego, że sami nie są zatrudnieni w żadnym sektorze. Drodzy panie i panowie! To jest uczciwa praca. Człowiek poświęca swój czas, sprzedaje swe usługi i czerpie z tego korzyści. Jeśli jeden z drugim jeszcze nie skończył europeistyki albo innego badziewia, a jedyną pracą to było umycie auta tatusiowi za 30 zł, to nigdy nie zrozumie, co to znaczy codzienny trud włożony w miejscu zatrudnienia.

Trzeba szanować każdą uczciwą pracę drugiego człowieka.

Vebb napisał/a:

Spoko, ale ten koleś nie jest niczym więcej niż zwykłą "atrakcją" turystyczną.



Twoja stara z psem się puszcza za to zdanie!

Kuriki

2013-07-27, 15:48
Vebb napisał/a:

Tym bardziej, że wybierając taką "pracę" chyba wiedział na co się pisze.



Jego zajęcie nie polega tym by dawał się dotykać bez pozwolenia. Koleś jest artystą, daje "pokaz" i należy mu zapłacić za gapienie się na niego, a nie mu kostium macać.

Vebb napisał/a:

A jak tak nie lubisz dotyku ludzi to najlepiej zamknij się w szafie i z niej nie wychodź. Zrobisz normalnym ludziom przysługę.



Mówię ludziom, że nie lubię dotyku i jest spoko- nie ma afery, nie ma gadania, że jestem nienormalny, jest za to zastosowanie się do prośby by mnie nie dotykać specjalnie. Także z rady twojej nie skorzystam.

@Myszka696
Cytat:

Taki mim jak go nazwałeś ma zabawiać turystów i powinien się liczyć z tym,że ciekawość dziecka jest na tyle silna,że najpierw coś zrobi a potem się zastanowi.


No właśnie się liczy. I reaguje odpowiednio na chamstwo- nie jest bierną cipą, to chyba dobrze.

Cytat:

To są jednak tylko dzieci.


Co z tego, że dzieci? Mam kilkuletnich kuzynów i przez myśl im by nie przeszło by obcemu człowiekowi w pracy przeszkadzać szturchając go palcem i jeszcze rżeć jak głupi do sera, gdy koleś uwagę zwraca.

To nie jest tak, że dzieciom wszystko wolno i trzeba to usprawiedliwiać wiekiem. Jedne dzieciaki są ogarnięte i mają trochę rozumu w głowach, a inne są zwyczajnie tępe i wyrastają na odpadki społeczne. Dziewczyna z filmu jest przedstawicielem tych tępych.

sorra18

2013-07-27, 15:58
Ot k***a artysta sie znalazla. Preformanca mu sp***olili.

Calatin

2013-07-27, 16:05
Przynajmniej zarabia a nie odpie**ala bezrobocie i siedzi na garnuszku starych jak 90% sadola, nagranie nie pokazuje wszystkiego, może ktoś go już nieźle wk***ił wcześniej a gówniary przelały jego mimową czarę goryczy.

platini1

2013-07-27, 16:19
k***a. Gdybym był na miejscu tej dziewczynki i nawet bym kolesia dotknął paluchem, bo coś mnie podkusiło to zwiesiłbym łeb i przeprosił, zawsze tak robiłem, nawet gdy w szkole przypie**alał się do mnie nauczyciel o jakąś drobnostkę to nigdy nie odpysknąłem i jakoś moi rodzice nie musieli mi tego tłumaczyć, dla mnie to naturalne. Ale jak widać takim dzieciakom trzeba jakoś przemówić do rozsądku i nauczyć, że nie mogą robić co im się podoba, ale są jakieś prawa i zależności na tym świecie...

Atreyu

2013-07-27, 17:01
Palcem dotknęła w ramię! Skandal! Mógł tego nie tolerować, na pewno zarabia tak na utrzymanie wielodzietnej rodziny! Efekty bezstresowego wychowania! Mógł ją sztachetą! Wiedźma!



Ja pier.......

Aqualinespirit

2013-07-27, 17:23
Nietykalność sralność. Gościu jest mimem i oburza go dotknięcie palcem w miejscu publicznym. Ja bym mu k***a sprzedał parę klapsów to by nauczył się rozróżniać między naruszeniem nietykalności osobistej, a ciekawością dziecka.

qhash

2013-07-27, 18:10
Aqualinespirit napisał/a:

Nietykalność sralność. Gościu jest mimem i oburza go dotknięcie palcem w miejscu publicznym. Ja bym mu k***a sprzedał parę klapsów to by nauczył się rozróżniać między naruszeniem nietykalności osobistej, a ciekawością dziecka.



stary a głupi no

bezstresowe wychowanie k***a jego mać

MetiK

2013-07-27, 18:11
Może i przesadził, ale za to bezczelne wyśmiewanie, to bym nie wiem co zrobił.

panmorda

2013-07-27, 18:12
Ma racje... Te laski były po prostu irytujące... możliwe że koleś ma alergię na ich szampon do włosów, albo coś innego, np. płyn do płukania... Oczekiwał szacunku bo był praktycznie na scenie. Oczekiwał tylko współpracy od ludzi którzy niby "chcą zobaczyć pokaz" to co przygotował.

Plecionkarz

2013-07-27, 18:34
Dzieci, słuchajcie rad facetów umazanych wapnem, żebrzących w kartonowym pudle. Takie artystyczne dusze mają wiele mądrych rzeczy do powiedzenia.

Loaloa

2013-07-27, 19:54
I to dramatyczne sloł mołszyn w chwili, kiedy dzieciak dotknął pana mima palcem. Serio? Myślałem, że będą w niego czymś rzucały, pobiją go, albo mu podpalą to pudło. Niech sobie postawi tabliczkę z napisem "uwaga zły mim", to go nikt nie będzie niepokoił.

A w ogóle co to za mim, który mówi?

Parzo

2013-07-27, 21:27
ZABIĆ k***E! A najlepiej wszystkich... ja pie**ole czasami warto wejść na sadola i poczytać te doniosłe komentarze powinna być emotka już na stałe kolesia co wpie**ala popkorn <amused>

ZmianaNicka

2013-07-28, 00:40
srogi wpierd*l, żeby miesiąc nie mogły chodzić i by pomogło :sparta: