18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka

Giorgio69 • 2020-12-10, 15:33


Ryj odrazu do obicia.

Aninstol

2020-12-11, 23:39
Ale o ch*j jej biega? o ja nie rozumiem??

smietnik

2020-12-12, 00:18
leci z nami egzorcysta? a może lepiej od razu na oddział zamknięty?


~sensualna

2020-12-12, 00:19
k***a znowu to gówno wstawiacie

bakus1233

2020-12-12, 00:34
To przerażające, że dziewczyna która na pierwszy rzut oka wygląda normalnie zachowuje się jakby z nią było coś grubo nie tak.

KebabRemover

2020-12-12, 00:57
Lakszmi napisał/a:

kto mnie bił??????




Ja nadal z nim żyje i mnie nie bije. Jakby mnie bił to by już dawno mnie tutaj nie było. To mój znajomy.
Na samosi to dla beki, aby się przystosować i nie odstawać od reszty- jak mnie uderzył to lekko w pupę. Na to mu pozwalam. Na Kafe dopiero był moment gdzie zaczęło pisać naprawdę serio. Nie traktuj samosi aż tak powaznie

To co ma być poważne to traktujecie dla beki. To co u mnie dla beki tam było to wy na powaznie... mogę to powyjaśniać. Pisało ze cały czas ma sucha - co jest niemożliwe- jeśli ktoś zna podstawy biologi... tak... są dni gdzie jest mokro nawet jak się nie podniecam... ludzie...



pisalas mi na priw ze cie meltretuje alfons i psychincznie nie wyrabiasz

Prof._Kot_Budd

2020-12-12, 01:12
Lakszmi napisał/a:

Jak chcesz wiedzieć to wyniesie od 0 do 200€ dziennie takie są realia - tyle m[...]I czy to ślub- taki układ ( odprowadzać podatek od stosunku) czy to prostytucja( odprowadzać podatek od stosunku) skoro chcecie ta sprawiedliwość- w niektórych osobach naprawdę znalazło ,,bratnia dusze’’ - jak wy to mówicie i żyje z nimi bez papierka. Oni przynoszą mi dary- tak jak u was mężczyzna żonie tez zostawia upominki- u was jedna osoba- sponsor , a u mnie więcej- taka religia. I jeśli wpierd* się ktoś jeszcze do mojej religi... to won. Jak ktoś smie wogole!!!!! Sio.



O k***a, dobra, przez chwile zrobiło mi się ciebie żal, kiedy pisałaś, że o samobójstwie, bo jestem w tym temacie przewrażliwiony, ale już jednak nie jest, reszta twojego życia to będą konsekwencje twoich wyborów, C'est la vie!

Takafura

2020-12-12, 01:12
bakus1233 napisał/a:

To przerażające, że dziewczyna która na pierwszy rzut oka wygląda normalnie zachowuje się jakby z nią było coś grubo nie tak.



Tekst piosenki Stachury:

Życie to jest teatr, mówisz do mnie, opowiadasz;
Maski coraz inne, coraz mylne się nakłada;
Życie to zabawa, życie to jest taka gra
Przy otwartych i zamkniętych drzwiach.
To jest gra! Życie to nie teatr,
ja ci na to odpowiadam;
Życie to nie tylko kolorowa maskarada;
Życie tym piękniejsze i ważniejsze jest;
Blednie przy nim wszystko, blednie przy niej sama śmierć!
Ty i ja - teatry to są dwa. To są dwa!
Ty - ty prawdziwej nie uronisz łzy.
Ty najwyżej w górę wznosisz brwi. Lecz nie zaraźliwy jest twój śmiech,
Bo ty grasz!

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,edward_stachura,zycie_to_nie_teatr.html

Zywezwłoki

2020-12-12, 02:17
A od kościoła to jakoś się tego domagają

KaiKenzo

2020-12-12, 21:54
ja pie**ole...starzy pewnie dumni. bo ktoś "to" przecież zrobił

ZagrzybialySandal

2020-12-13, 10:40
Lakszmi sklej te p*zde i zacznij pisać po polsku. Masz c*pke? TO JESTEŚ KOBIETĄ i pisz o sobie w formie żeńskiej a nie jako "TO". Jeśli się nie szanujesz to nie becz, że inni maja z Ciebie beke i Cię nie szanują, przyjmują twój poziom intelektualny. Polacy to tradycjonaliści. Nie lubią niezrównoważonych lasek, udziwnień bo traktują je jak gówno skoro chcą być same tak traktowane.
Mam nadzieję, że ktoś Cię dopadnie, da Ci kopa w dupę i się ogarniesz i przestaniesz pie**olić takie rzeczy. Młodzi ludzie są podatni na różne osoby w sieci. Ty szkodzisz młodym. Jeszcze ktoś Cię posłucha i pójdzie Twoim tokiem myślenia. Jak by moja córka zaczęła Cię oglądać to chyba dostałaby w ciry :D Jeśli bierzesz dragi.. a chyba na pewno bo wystarczy puścić se nagranie sprzed X czasu a teraz.. To jest mi Ciebie najzwyczajniej w świecie żal więc nie przychodź tu i nie płacz tylko zostań tam w tym swoim świecie z niemieckim fagasami. Szkoda jednak żebyś miała się rozmnożyć.. :/ Ale chyba Ci to nie grozi. Oni r*chają i nie biorą Cię na poważnie to i by zalać nie chcieli takiej wariatki. Geny trefne. Wizualnie gdybyś cycków nie zrobiła sobie to jesteś sucha. Zero krągłości.

dagonxdagon

2020-12-13, 16:05
Szangti napisał/a:

Pokolenie owsika "robta co chceta" to wychodzi hitlerjugend znaczy blitz madchen



To teraz baranie spójrz na logo poczty polskiej.

zb...........ig

2022-06-03, 00:06
W sumie całkiem słuszne podejście do płacenia podatków w tym poj***nym antykobiecym katolandzie :D