18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka

Giorgio69 • 2020-12-10, 15:33


Ryj odrazu do obicia.

Prof._Kot_Budd

2020-12-10, 19:57
Uhuhu, sprawdziłem ten jej kanał, ostro naj***ne w deklu ma, czyli woda na młyn dla trolli, przez tą wrzutkę się zrobiła gównoburza i już kurewka nie wytrzymuje psychicznie, POLECAM. Chyba dorzucę coś od siebie ;)

suchy08021990

2020-12-10, 20:01
Dość osobliwie wyregulowane brwi......

danielbiel1988

2020-12-10, 20:03
Załatwcie mi do niej adres, poświęcę się i ją wyr*cham.

KebabRemover

2020-12-10, 20:11
danielbiel1988 napisał/a:

Załatwcie mi do niej adres, poświęcę się i ją wyr*cham.



ustaw sie w kolejke xD tu juz (sądząc po ilości piw) 119 chętnych przed tobą xD

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-10, 20:20
KebabRemover napisał/a:

jej p*zda to ja sprzedaje i panstwo nie bedzie na niej kłaść pazernych łapsk i ściągać 23 % vatu od tego co ona zarobi sprzedając jej własną p*zdę, czego nie rozumiesz?
prostytutka może zarobić nawet 36 000 miesięcznie to znaczy że po odliczeniu podatków państwo by jej zaj***ło 8 280 zł ale z jakiej racji jak to jej p*zda? ...



k***a... ale jak ja własnymi rękami zrobię komuś instalację hydrauliczną, elektryczną lub meble, to k***a moje ręce, tak jak jej p*zda, więc czemu państwo ma kłaść pazerne łapska....
Nikt podatków nie lubi, ale one być muszą...
No i od brutto nie nalicza się VAT 23%...

petru23

2020-12-10, 20:24
Czy tylko mi się wydaje, że to jest wszystko reżyserowane? Są cięcia materiału, widać że to składane z wielu ujęć. Widać, jak na pierwszym filmie zerka zapewne czytając albo trzymając się planu jakiegoś.
Coś mi się wydaje, że to podpucha producenta maci na ból dupy a wy jesteście potencjalnymi klientami. I jak widać, działa to skutecznie z racji ilości piw i treści komentarzy.

BajecznyKrzysztof

2020-12-10, 20:50
jak dobrze rozumiem, to ona jest dz**ką ? Ma ktoś jakiś kontakt do niej ? ;D

KebabRemover

2020-12-10, 21:05
BajecznyKrzysztof napisał/a:

jak dobrze rozumiem, to ona jest dz**ką ? Ma ktoś jakiś kontakt do niej ? ;D



w niemczech mieszka,, mozna powiedziec ze "znam ja" od paru lat z takiego forum

Ni...........ny

2020-12-10, 21:06
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

k***a... ale jak ja własnymi rękami zrobię komuś instalację hydrauliczną, elektryczną lub meble, to k***a moje ręce, tak jak jej p*zda, więc czemu państwo ma kłaść pazerne łapska....
Nikt podatków nie lubi, ale one być muszą...
No i od brutto nie nalicza się VAT 23%... .



Nie można kurewstwa opodatkować bo to by zalegalizowało prostytucję, a w tym świętojebliwym państwie to nie przejdzie. Bo to przecież grzech. I tak ty musisz zapie**alać na podatki a k***a nie, jest ch*jowo ale po bożemu ;-)

Lakszmi

2020-12-10, 21:26
To dlatego tak ludzie zaczęli mi ubliżać... płakało mocno przez was. Nie dziękuje. Bawcie się dalej, ale krzywda mi się dzieje przez te wasze komentarze. Już miało coś sobie zrobic, ale jakoś się ogarnęło.

Moment, nie tutaj komentarz...

To dlatego tak ludzie zaczęli mi ubliżać... płakało mocno przez was. Nie dziękuje. Bawcie się dalej, ale krzywda mi się dzieje przez te wasze komentarze. Już miało coś sobie zrobic, ale jakoś się ogarnęło.

A nie tutaj... to druga strona. Myślało, że weszło na oddzielna stronę... a...

Najpierw ogarnijcie temat nieuki. Ja wam dam. Za każdy seks tez z partnerka płacie. Wszystkie info na tiktoku. Dla mnie to brednie co wy tutaj piszecie.

Nie jestem matka Polka i nie jestem tak naprawdę z polski.

Jak rozkładam nogi to nie wychodzi dziecko co chwile. Bez gumy czy to loda czy to seks nikomu nie dam. Ale wasze daja . Taka roznica niemieckiej dziw.

A wy z zazdrości tak piszecie. Zazdrość wasza . Ocena 9/ 10 seks z Niemcy, a Polak to 0gora 1 na 10. Polak to tylko jeba* potrafi, a Niemiec super jest. W łóżkowych sprawach się wogole nie znacie tylko potraficie sekundowali robić.

Sekundowki robić i ciągniecie za włosy i pijani przychodzicie tylko. Opamiętajcie się z tym waszym alkoholizmem. I tak większości odrzucało tych naprawdę pijanych.

Ja wam dam. Oczerniacie mnie? To odzew będzie spory. Nie umiecie wogole dobrze ruch* nawet koleżanki mówiły- ze jak Polak przyjdzie to jakby bomby leciały- ale dobrze ze przynajmniej szybko...

Wy Polacy tylko bez gumy w Niemczech się pytacie i o gratisy. Nieładnie. Fuj. A ja robie zawsze z guma. Niemcy bardzo super są. Polak jak przyjdzie to tylko przeklinać potrafi i nic pozatym - od was również się nauczyło przeklinać.

Nie wiem kto was kultury uczył... ale nikt - po takich tekstach jak tam rzucacie... nikt. A wasze matki są z was dumne? Jakbym była wasza matka to dumne by nie było- powiedziałoby - od dzieci się nauczyło. Tak dzieci z was.

Nikt nie pozna adresu. Już żadnen Polak mnie nie wytucha tylko obcokrajowiec.

Bo po co mam się z Polakami mierzyć jak oni takie gow^o podczas stosunku robią i mówią? Dokładnie. A dziecko tez będę mieć kiedyś z obcokrajowcem, ale pomyśle bardziej niż wy, dzieci, po 30 tak- nie wiem 35? I z rozsądkiem. Jak się nic nie zmieni to wtedy nie- odmowie sobie, w przeciwieństwie do was bo wy się ruch* i rodzicie na Hama i twierdzicie ze to wasze największe osiągniecie- zrobienie dziecka. Nie, osiągniecie jest wtedy gdy dzieciak jest bardzo dobrze wyedukowany. Samo zrobienie dziecka jest bardzo proste.

piterzaut

2020-12-10, 21:26
Po 10 sekundach przestałem oglądać. Zaoszczędziłem 50 sek. i widok, który powodował by nocne koszmary, moczenie itp. następstwa. Jaki się czuję szczęśliwy.

Lakszmi

2020-12-10, 21:29
piterzaut napisał/a:

Po 10 sekundach przestałem oglądać. Zaoszczędziłem 50 sek. i widok, który powodował by nocne koszmary, moczenie itp. następstwa. Jaki się czuję szczęśliwy.


Teraz będziecie mieli inne koszmary. Samobójstwo człowieka. Bye.

qwerq221

2020-12-10, 21:30
k***a diament sp***olenia umysłowego :D Coś pięknego IQ szacuję na 80 dziękuję za takie ciężkie przypadki czasem można się pośmiać do łez :D Wincyjj

Lakszmi

2020-12-10, 21:47
qwerq221 napisał/a:

k***a diament sp***olenia umysłowego Coś pięknego IQ szacuję na 80 dziękuję za takie ciężkie przypadki czasem można się pośmiać do łez Wincyjj


Można się pokusić o taki czyn jak samobójstwo.

wins89 napisał/a:

ciekawe czy lubi w kakaowe oko
takie są skutki nieróbstwa w głowie się przestawiło
strach co by fajki nie ugryzła


Nieróbstwa ? Hmm. Frapujące. Ale podważam Twoja niewyrafinowaną odpowiedz. Nie jesteś erudytą moim zdaniem pisząc takie nieadekwatne rzeczy do tej sprawy. Niezmieszkam się spytać, jesteś pełnoletni, że korespondujesz na tym forum z innymi?

[quote="aaaaaaaaaaaaaa"]k***a... ale jak ja własnymi rękami zrobię komuś instalację hydrauliczną, elektryczną lub meble, to k***a moje ręce, tak jak jej p*zda, więc czemu państwo ma kłaść pazerne łapska....
Nikt podatków nie lubi, ale one być muszą...
No i od brutto nie nalicza się VAT 23%...[/Niewyedukowany człowieku. Ziemia to ziemia. Podatek został wprowadzony, aby manipulować wami. Tam siedzą właśnie nieroby, co czerpią korzyści z waszej ciężkiej harówy.

suchy08021990 napisał/a:

Dość osobliwie wyregulowane brwi......


Czepiasz się moich brwi? A co z Twoją edukacją, młodzieńcze ? Inaczej będę do was mówiło i pisało. Nie dam sobie wejść na głowę takim przedszkolakom jak wy, którzy takich podstawowych podstaw nie znają, a za pisanie na forach sie biorą. Wstyd dla was dzieci i dla waszych matek.

BajecznyKrzysztof napisał/a:

jak dobrze rozumiem, to ona jest dz**ką ? Ma ktoś jakiś kontakt do niej ? ;D


Kontaktu nigdy nie zdobędziesz. Z dziećmi się nieru*m. Proszę bardzo. Moja szczera odpowiedz i wyjaśnienia.

KebabRemover napisał/a:

w niemczech mieszka,, mozna powiedziec ze "znam ja" od paru lat z takiego forum


Znasz mnie? Oj chyba nie... to się tylko Tobie dziecko wydaje, że mnie znasz. Idź lepiej do matki albo Twojej żony /kochanki i powiedz, że piszesz na forum takie rzeczy o prostytucce... to się zdziwi. A jak jesteś sam dziecko, to się zastanów nad tym co piszesz i do kogo.

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Uhuhu, sprawdziłem ten jej kanał, ostro naj***ne w deklu ma, czyli woda na młyn dla trolli, przez tą wrzutkę się zrobiła gównoburza i już kurewka nie wytrzymuje psychicznie, POLECAM. Chyba dorzucę coś od siebie



Hmmm... mam coś nie tak- tak tez można napisać. Nie będę się już stosować do waszego błahego języka. Będę mieć mój własny. Owszem, od czasu do czasu będę używać tzw. podkreśleń, abyście wiedzieli, że to wy, a nie ja. Mam nadzieje, ze wszystko jasne dzieci.

krisman1981 napisał/a:

A ktoś widział kiedyś normalna polska dupę bez tony szpachli i wyglądająca wtedy przyzwoicie bo ja k***a nie i chyba nie zobaczę już wolę k***a Ukrainki większość z biedy le są chociaż normalne


Yhm. Oceniasz po wyglądzie, a ja tylko po charakterze. Przegrałeś. Niewiadomo jakiej urody byś nie był, to nigdy nie skorzystasz z moich usług. Będąc brzydkim w środku tak jak Ty, jesteś dla mnie również najbrzydszy na zewnątrz. Dzieciak. Infantylne te wasze zachowanie w internecie. Ja wam dam dzieci, które co dopiero wyszły z jaja, za takie zachowanie same naganny.