18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka

Giorgio69 • 2020-12-10, 15:33


Ryj odrazu do obicia.

bakus1233

2020-12-10, 21:49
Kolejne potwierdzenie, że kobiety z krótkimi wlosami są dziwne. W sumie ładna kobita i ma racje, tylko niepotrzebnie tak krzyczy.

Lakszmi

2020-12-10, 21:50
chaber03 napisał/a:

Jeśli ch*jowe to czemu nie ma cycków jak to przeszło


Jakoś przeszło. Za seks i pokazywanie ciała normalnie trzeba mi zapłacić. Tak wiec wiesz... za darmo nic nie ma. A Ty za taki tekst to napewno byś nic nie otrzymał. Fuj. Brzydki człowiek- nie oceniam po wyglądzie, ale po charakterze. Naprawdę, sprośne te wasze komentarze. Jakbyście z jakiegoś chlewu co dopiero wyszli, a przecież ja z wioski pochodzę i tak nie pisze jak wy, tylko normalnie. Czasem mi się zdarzy, ale to czasem- 1. Podstosuje się do was, 2. Nauczyliście mnie tego sami- przykład? - Polak za granica. Proszę bardzo- jakie niekulturalne zachowanie i postępowanie z waszej strony.

Lakszmi

2020-12-10, 21:55
Jak czekało grzecznie na klientów, to się zastanawiało- jak was te matki wychowały, że ten wasz urągający język jest tak niewyrafinowany. Prostytutka się za was za granica wstydziła przed Niemcami, że tak nie potraficie się zachować. Dzieci z was, infantylne dzieci.

bakus1233 napisał/a:

Kolejne potwierdzenie, że kobiety z krótkimi wlosami są dziwne. W sumie ładna kobita i ma racje, tylko niepotrzebnie tak krzyczy.


Tak, akurat. Bo to prawda. Nie podlizuj się mnie, nic nie osiągniesz. Znam te wasze sztuczki. Gratisów u mnie nie ma- bo się często o gratisy pytacie. Niemiec nie, ale Polak to zawsze chce Polkę zeszmac^ i za darmo najlepiej. Akurat. Bo się dam. Nope.

KebabRemover napisał/a:

o czesc Ilonka xD


Raczej dowidzenia, bo nigdy nie chce mieć z takim infantylem do czynienia.

trebles121

2020-12-10, 21:56
Jak na prawde jesteś prostytutką to proponuje sie już nie udzielać

bakus1233

2020-12-10, 21:58
Lakszmi napisał/a:

Tak, akurat. Bo to prawda. Nie podlizuj się mnie, nic nie osiągniesz. Znam te wasze sztuczki. Gratisów u mnie nie ma- bo się często o gratisy pytacie. Niemiec nie, ale Polak to zawsze chce Polkę zeszmac^ i za darmo najlepiej. Akurat. Bo się dam. Nope.


Wielka szkoda. Jak tylko panią zobaczyłem, to pomyślalem sobie, że fajnie by było gdyby mnie taka dojrzała kobita rozprawiczyła. No, ale cóż.... nic na siłę :amused:

Lakszmi

2020-12-10, 22:01
Cenzurator2000 napisał/a:

twarz nieskalana inteligencją, tylko chęcią chapania dzid do mordy.


Infantylne to dziecko. A Ty ukończyłeś już 18 lat, że po takich forach piszesz i takie rzeczy oglądasz? Twój poziom - z tego co widzę/co tutaj jest napisane- to 10-latek by lepiej to ujął/napisał.

trebles121 napisał/a:

Jak na prawde jesteś prostytutką to proponuje sie już nie udzielać



Jak masz poniżej 10 lat to również, a myśle, że masz - bo w wieku 10 lat tak osoby piszą.

trebles121 napisał/a:

Jak na prawde jesteś prostytutką to proponuje sie już nie udzielać



I nawet nie... osobiście jak miało 10 lat to nigdy by czegoś takiego nie napisało... tak napisaliby to lepiej... to jeszcze niższy poziom w sumie...

bakus1233 napisał/a:

Wielka szkoda. Jak tylko panią zobaczyłem, to pomyślalem sobie, że fajnie by było gdyby mnie taka dojrzała kobita rozprawiczyła. No, ale cóż.... nic na siłę



Nie ze mna takie sprośne żarty. Co za dzieci tutaj piszą...

Szarik

2020-12-10, 22:28
Ma rację, jeżeli opodatkowali by prostytucję to dwa z pięciu r*chań musiała by oddać państwu. Jej to w sumie jeden ch*j, bo cena za numerek poszła by w górę. Najgorzej przej***ne by mieli k***iarze, bo by musieli wyj***ć z dwa razy więcej za r*chanko.

Wiewór

2020-12-10, 22:41
Szangti napisał/a:

Pokolenie owsika "robta co chceta" to wychodzi hitlerjugend znaczy blitz madchen



Wy macie robota co chceta odkąd wymyślono bozie.
Robisz co chcesz a potem do czarodzieja pod konfesjonał, bla bla, rozgrzeszenie, 2 zdrowaśki za kare, 5 zyla do kapelusza. Można grzeszyć od nowa. Tak to działa nie?

GloomyUndertaker

2020-12-10, 22:50
Spoko, da się to leczyć. Przez pół roku dwa razy dziennie wpie**ol deską z gwoździem. 100%, że więcej bez potrzeby paszczy nie otworzy.

Haylash

2020-12-10, 23:40
Serio ktoś to k***isko r*chał? Fuj.

Prof._Kot_Budd

2020-12-11, 00:46
Lakszmi napisał/a:

Jakoś przeszło. Za seks i pokazywanie ciała normalnie trzeba mi zapłacić. Tak wiec wiesz... za darmo nic nie ma. A Ty za taki tekst to napewno byś nic nie otrzymał. Fuj. Brzydki człowiek- nie oceniam po wyglądzie, ale po charakterze. Naprawdę, sprośne te wasze komentarze. Jakbyście z jakiegoś chlewu co dopiero wyszli, a przecież ja z wioski pochodzę i tak nie pisze jak wy, tylko normalnie. Czasem mi się zdarzy, ale to czasem- 1. Podstosuje się do was, 2. Nauczyliście mnie tego sami- przykład? - Polak za granica. Proszę bardzo- jakie niekulturalne zachowanie i postępowanie z waszej strony.



O k***a to jest za grube... Słuchaj dziewczyno, tu jest Sadistic i my tu sobie tak ciśniemy po świecie i po sobie nawzajem, ale raczej w większości jest to niegroźne, co innego jest w tej sytuacji, napiszę wprost: masz duży problem ze sobą i wpadłaś w głębokie bagno, musisz szukać pomocy. Rzuć to wszystko, bo to Cie niszczy, mówię o dragach i prostytucji, ale też o pokazywaniu siebie w sieci, postaraj się zmienić swoje życie, styl życia który prowadzisz dąży do destrukcji. Taka wujka rada, za darmo.

godfather1982

2020-12-11, 04:59
Ona prawdopodobnie mózg wysrala czyta z tekstów bo skąd bo co :-pustak może powiedzieć jak w głowie echo :-/

SpookyYuuki

2020-12-11, 05:46
I prawidłowo. Jej p*zda, jej sprawa. Ale muszę przyznać że niezłe walory komediowe ma to nagranie ;D Uśmiałem się. Wulgaryzmy na takim poziomie że uszy nie więdły hehe ;p