18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Polka

Giorgio69 • 2020-12-10, 15:33


Ryj odrazu do obicia.

plnlbrt

2020-12-11, 09:23
justyna zyła ?

Lakszmi

2020-12-11, 11:04
KebabRemover napisał/a:

w sumie ma racje ta sama k***a ze strajkow co gada przecz od mojej p*zdy dajcie mi aborcje bedzie gadac k***om ze maja byc opodatkowane, ta sama logika wypie**alac od kurewskich cip, bo wiele matek polek zazdrosci k***om ze zarabiaja w miesiac nawet ponad 30 kola
dz**ka za 300 zł niech ma 4 klientów dziennie 1200 x 30 = 36 000 zł
4 klientow 4 godziny dziennie "pracy" a i tak kazdy sie spusci w 5 minut, a jak jest nimfomanka to jeszcze bedzie narzekac ze tylko 5 minut r*chal
to skrajnie moze wyjsc 1200 dziennie i 20 minut lezenia dziennie i tak codziennie i 36 kola



Jak chcesz wiedzieć to wyniesie od 0 do 200€ dziennie takie są realia - tyle można zarobić w dzisiejszych czasch . Można przez miesiąc pracując nawet zarobić (od 0 do 2000€, góra 5000€- ale to zarabiają jakieś ekskluzywne, ja natomiast naleze do normalnych wiec około 1000- tutaj w tym przedziale mi się wachalo) realia- konkurencja i nie robie wszystkiego wiec faceci rezygnują. Ludzie są aż tak tępi? Ze wymyślają ile może zarobić? Zamiast się spytać.

Na polskie to jakieś 4 tys. - to nie są miliony co ty tam piszesz. Bo samo zbieranie na piersi wyniosło 25 tys- czyli przelicz ile miesięcy Musiało harować i ilu klientów obskoczyć aby sobie mieć coś takiego. Ludzie mysla ze to takie hop i cześć? Nope. Mnóstwo prania w dodatku i sprzątania, zwracania uwagi czy klient przypadkiem gumy nie ściąga i czy wszystko w porządku- tak oczy do okoła głowy. W Niemczech odprowadzamy podatki- na rok to jakoś 23/24 tys - zależy od miastach

Haylash napisał/a:

Serio ktoś to k***isko r*chał? Fuj.



Dlatego Polak już nigdy mnie nie zar*cha. Ciekawi dlaczego Polki lubią obcokrajowcow? Masz odpowiedz na tacy.

godfather1982 napisał/a:

Ona prawdopodobnie mózg wysrala czyta z tekstów bo skąd bo co :-pustak może powiedzieć jak w głowie echo



A oglądałeś kolejne filmy czy tylko jeden dwa, ze twierdzisz ze jestem pustakiem. Tutaj raczej na odwrót. Jak chcesz podbudować własne ego na mnie to nie dasz rady- sam tekst świadczy o Tobie. Infantyl

mmarekk napisał/a:

Ryj do obicia, ale deską, żeby gówna nie tykać



Mowisz o sobie?

Rozumiem ze wasze żony czy kochanki robią wszystko w lozku, to rzeczywiście za takie dodatki mogłyby dostać tyle i zarobić- natomiast prostytutki zadrabiaja w dzisiejszych czasch naprawdę mało.
Odchodzi w pupę- nie każda się godzi- mało która- ale jak wasza żona by tak robiła to może i by miała ta cenę co tam pisze- bo to dodatek. Osobiście nie preferuje i nie robie.

Tak wspominam... bo te w związkach na wszystko się zgadzają takie żonki- bo musza się słuchać faceta z tego co wiem- i facet może je poniżać ile chce... to tylko ze słuchow ... a wiec tak, w tym momencie ząb takie dodatki i numerki być może mogłyby zarobić- za to wszystko.

Jeśli odejdzie w pupę, spust do ust- tego tez nie zrobię, bo bez gumy ani rusz- zreszta tutaj się przeważnie wszystkie szanują w przeciwieństwie do takich żon- co robią wszystko w lozku. Dalej - nie mam żadnego choróbska- wiadomo- wszystko i to z każdym w zabezpieczeniu. Dalej- ręce zawsze umyte - jak Polak wchodzi to ZAWSZE muszę ale to zawsze muszę zwracać uwagę aby ręce i członka umył bo sam się nie skapnie jak Niemiec. Niemcy to od razu do toalety i raczki oraz to drugie myją.

I mówią na nas w Polsce brudne szmat* a sami śmierdzą i się nie myją. Polak to zawsze tutaj brudny przyjdzie, natomist Niemiec ( aczkolwiek zdarza się w lato- ale wiadomo gorąco i mówi ze się mył- ale i tak się spocił- wybaczam- NORMALNE) ale Polak czy to zima czy to lato to i tak nieumyte toto przyjdzie i capia często- a na forach jak zwykle napiszą ze to my capimy- gdy każda z nas praktycznie po każdym kliencie idzie się cała umyć, a jak nie zdarzy- bywa i tak- to na 100% podmyje się przynajmniej na dole... taki standard.

Tam jak się zdarzy- bo bywa ze jeden po drugim- i w sumie nie dotykają tak Niemcy tylko leżą - Polacy to zawsze chcą wszystko i tylko zeszmac* Polkę jak najwiecej i jak najmniej chcą zapłacić. Niemiec to tam nie narzeka jak leży i tylko lezy, nawet mnie co niektórzy niedotykaja ciała- tak higienicznie - bo w sumie jak dotchnie to i tak ma wcześniej czyściutkie raczki. Wiec bez takiego dotykania jak w Polsce. Z polski od razu uciekło od tych fraj*w inaczej ich nazwać nie mogę- cały czas pijani i potrafią robić niestworzone rzeczy z dziewczyna.

Polacy nawet za granica wogole kobiet nie szanują, a się puszą puszki. I siedzą po takich forach i piszą takie niestworzone rzeczy po to tylko aby podbudować własne ego czego nie zrobią, po Poznaniu tej całej prawdy o czym tutaj pisze jak jest naprawdę. Dosyć ? Nie mogę tak o was mówić w kolko . Porobie filmy o was i o waszym zachowaniu w stosunku do Niemiec. I już z tego wszystkiego mogę płacić ten podatek Niemcom aniżeli pracować z takimi w Polsce, aczkolwiek za to nigdy nie powinno być podatku- bo w takim razie aby była sprawiedliwość to za każdy stosunek gdziekolwiek trzeba odprowadzić podatek- tez mogę powiedzieć wszedy i wobec ze to moi partnerzy- niektórych naprawdę lubie i przychodzą do mnie 6 lat. wiec mogę już ich określić jako stałych parnerow- to ze więcej niż jwden- jak wy macie w wypadku ślubu - nie ważne- ja mam taki układ.

I czy to ślub- taki układ ( odprowadzać podatek od stosunku) czy to prostytucja( odprowadzać podatek od stosunku) skoro chcecie ta sprawiedliwość- w niektórych osobach naprawdę znalazło ,,bratnia dusze’’ - jak wy to mówicie i żyje z nimi bez papierka. Oni przynoszą mi dary- tak jak u was mężczyzna żonie tez zostawia upominki- u was jedna osoba- sponsor , a u mnie więcej- taka religia. I jeśli wpierd* się ktoś jeszcze do mojej religi... to won. Jak ktoś smie wogole!!!!! Sio.

beanfasola

2020-12-11, 11:27
Symbol ten ma swoje korzenie w mistycyzmie Wschodu. Prawdopodobnie oznaczał on siłę i moc. Z
czasem przyjęty został przez niektórych okultystów oraz grupy skinheads. W Piśmie Świętym
błyskawica oznaczała szatana (por. Łk 10,18 Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego
z nieba jak błyskawica). Symbol ten oznacza "niszczyciela" i przedstawia moc szatana. Używane
było również przez nazistowskie oddziały śmierci (SS) oraz przez niektóre zespoły rockowe (KISS,
AC/DC).

Symbol ten ma swoje korzenie w mistycyzmie Wschodu. Prawdopodobnie oznaczał on siłę i moc. Z
czasem przyjęty został przez niektórych okultystów oraz grupy skinheads. W Piśmie Świętym
błyskawica oznaczała szatana (por. Łk 10,18 Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego
z nieba jak błyskawica). Symbol ten oznacza "niszczyciela" i przedstawia moc szatana. Używane
było również przez nazistowskie oddziały śmierci (SS) oraz przez niektóre zespoły rockowe (KISS,
AC/DC).

Ni...........ny

2020-12-11, 11:34
beanfasola napisał/a:

Symbol ten ma swoje korzenie w mistycyzmie Wschodu. Prawdopodobnie oznaczał on siłę i moc. Z
czasem przyjęty został przez niektórych okultystów oraz grupy skinheads. W Piśmie Świętym
błyskawica oznaczała szatana (por. Łk 10,18 Wtedy rzekł do nich: Widziałem szatana, spadającego
z nieba jak błyskawica). Symbol ten oznacza "niszczyciela" i przedstawia moc szatana. Używane
było również przez nazistowskie oddziały śmierci (SS) oraz przez niektóre zespoły rockowe (KISS,
AC/DC).


Ta, i tym nazistowsko szatańskim symbolem oznaczamy urządzenia elektryczne ;-)
Idź ty się pie**olnij czymś ciężkim w ten pusty łeb :facepalm3:

bakus1233

2020-12-11, 12:25
Jeśli jako prostytutka masz problem z byciem szmaconą, to powinnaś się zająć nie wiem czym... może skręcaniem długopisów? Mężczyźni mają rózne potrzeby, w dodatku ci za to płacą... nie ma nic gorszego niż prostytutka, która mówi tego nie... tamtego też... takie są warte góra 20zł

Juzwa

2020-12-11, 13:36
ArturroKRK napisał/a:

Cycków nie ma, nie oglądać



Ale za to ma tę górną p*zdę szeroko rozdziawioną.

janlew

2020-12-11, 14:56
To coś powinno zostać twarzą "Srajku kobit". Bo to naprawdę jest w większości banda naćpanych kurewek, które brak aborcji przeraża.
A co do ich znaczka to nie poszukujcie "mitycznych" symboli. k***y stoją pod tym znakiem pioruna gdy co dzień stoją pod latarnią, więc jak idą protestować to dalej pod tym swoim znakiem.

Swoją drogą wystarczy jej posłuchać, i wiadomo co mają w głowach uczestniczki tych całych Srajków.
https://www.wykop.pl/link/5579637/mlodociana-prostytutka-na-mefedronie-odkrywa-istnienie-podatku-dochodowego/

Noside

2020-12-11, 14:57
Ciężko i uczciwie pracująca k***a. Łezka się w oku kręci, niech mnie uczy moralności. Niech mnie uczy biznesu, bo od obleśnych przegrywów zebrała cztery tysie.
Edit: A no tak. Śmieszek sam sobie konto założył, żeby się dorzucić do gównoburzy udając zainteresowaną. Coraz bardziej mnie przekonuje post o tym, że to jest ustawka.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-11, 15:44
Lakszmi napisał/a:

...Niewyedukowany człowieku. Ziemia to ziemia. Podatek został wprowadzony, aby manipulować wami. Tam siedzą właśnie nieroby, co czerpią korzyści z waszej ciężkiej harówy.
....



Samochód masz???

mazga50

2020-12-11, 16:52
tarpan napisał/a:

Kup 5 litrów benzyny i dokonaj samospalenia k***iszonie.



A ch*j, zasponsoruję jej te 5 litrów wachy i zapalniczkę.

izabelacobra

2020-12-11, 19:01
Wy faceci tak na poważnie jaracie się tą pie**olniętą laską? Masakra. A potem płakusiacie

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-11, 21:28
izabelacobra napisał/a:

Wy faceci tak na poważnie jaracie się tą pie**olniętą laską?



Nie wiem jak inni, ale mnie jaranie się laską kojarzy się z chęcią bzyknięcia (tej laski).
Jeżeli taki na sadolu jest, to chyba zasługuje na tytuł "sadolowy zboczeniec roku 2020".

KebabRemover

2020-12-11, 21:52
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie wiem jak inni, ale mnie jaranie się laską kojarzy się z chęcią bzyknięcia (tej laski).
Jeżeli taki na sadolu jest, to chyba zasługuje na tytuł "sadolowy zboczeniec roku 2020".



ja bym ja ruhnal bardzo, nawet bym zaplacil ale nie chce mi dac.
ja znam ja z takich roznych for sprzed paru lat chyba ze 3-4 lata temu ja poznalem

kiedys pare lat temu pisala na takim forum ze ja niemiecki alfons bije , zyli pod jednym dachem nie wiem czy to byl partner/alfns czy tylko alfons

ty tz bys j***l tylko sam siebie oszukujesz, czemu mialbys nie chcec jej jebac

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-11, 22:04
KebabRemover napisał/a:


ty tz bys j***l tylko sam siebie oszukujesz, czemu mialbys nie chcec jej jebac



Gdyby nie jej zachowanie to tak... nie jest brzydka, jakieś walory wizualne są. Ale mając świadomość "choroby szalonej macicy" jaką ta debilka przechodzi, ostatnie co bym pomyślał, to, żeby ją bzykać.
No ale są mniej wybredni, nie zabraniam. :mrgreen:

Lakszmi

2020-12-11, 22:37
KebabRemover napisał/a:

ja bym ja ruhnal bardzo, nawet bym zaplacil ale nie chce mi dac.
ja znam ja z takich roznych for sprzed paru lat chyba ze 3-4 lata temu ja poznalem
kiedys pare lat temu pisala na takim forum ze ja niemiecki alfons bije , zyli pod jednym dachem nie wiem czy to byl partner/alfns czy tylko alfons
ty tz bys j***l tylko sam siebie oszukujesz, czemu mialbys nie chcec jej jebac


kto mnie bił??????


:shock:



:shock:



:shock:



:shock:

Ja nadal z nim żyje i mnie nie bije. Jakby mnie bił to by już dawno mnie tutaj nie było. To mój znajomy.

Na samosi to dla beki, aby się przystosować i nie odstawać od reszty- jak mnie uderzył to lekko w pupę. Na to mu pozwalam. Na Kafe dopiero był moment gdzie zaczęło pisać naprawdę serio. Nie traktuj samosi aż tak powaznie
;-)

To co ma być poważne to traktujecie dla beki. To co u mnie dla beki tam było to wy na powaznie... mogę to powyjaśniać. Pisało ze cały czas ma sucha - co jest niemożliwe- jeśli ktoś zna podstawy biologi... tak... są dni gdzie jest mokro nawet jak się nie podniecam... ludzie...