18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miruu

2018-07-15, 11:54
Nie pójdziesz, easy.

Nie ma to jak kariera jednego wielu z oszołomów sprzed 2000 lat, jednego któremu w tamtym czasie się udało wybić, a było ich wielu, odpowiednio podkolorowana 1500 i 500 lat temu, która na zdrowy rozum jest niezłą bajką.

Człowiekowi, który nie słyszał o czymś takim, ani o żadnych religiach, gdybyś powiedział, że 2000 lat temu żył sobie człowieczek, który mocą umysłu zamieniał wodę w wino oraz łaził po wodzie, a jego niewidzialny ojciec siedzi na chmurze i na wszystkich patrzy, to by ci odpowiedział, byś się leczył, a najlepiej "oddalał się chybkim krokiem, najlepiej w podskokach".

Nie, nie pójdziesz do piekła. Piekła nie ma. Tak samo jak nieba nie ma, boga nie ma, oraz tego pana, którego szczątki już dawno zostały pożarte przez palestyńskie zwierzęta.

Mam nadzieję, że to nie wywoła żadnej burzy. :D

Kurczę, powinienem milczeć i nic nie robić. To samo robić, co pan bóg w czasie holocaustu. :D

~Velture

2018-07-15, 12:03
Kilka dni temu siostra mi linka wyslala do jakiegos artykułu o religii oraz IQ.

Nie chce mi się szukać już ale wyniki byly dokładnie takie jakich się mozna było spodziewać.
Im głupsi ludzie tym bardziej religijni.

Nie bylo podzialu na kraje ani wyznania ale stawiam, że religia pokoju i salonu dawała najciekawsze wyniki.

dlwar

2018-07-15, 12:13
zgłaszam to za obrazę uczuć religijnych, nikt nie jest anonimowy.

emperorzbigniew

2018-07-15, 12:18
Generalnie prośba abyś to skasował. Jest to obraźliwe. Możemy tu polewać z różnych rzeczy, ale wchodzenie na temat religii, która jest ważna dla wielu osób, jest już przegięciem.

~Velture

2018-07-15, 12:32
emperorzbigniew napisał/a:

Generalnie prośba abyś to skasował. Jest to obraźliwe. Możemy tu polewać z różnych rzeczy, ale wchodzenie na temat religii, która jest ważna dla wielu osób, jest już przegięciem.

Się k***a tylko nie zesraj.

InnyName

2018-07-15, 12:38
Ja pie**ole, ja nie umie kasować i co tera?

Miruu

2018-07-15, 12:40
Ten wspaniały temat wyśmienicie wprost pokazuje typowe myślenie Kalego niektórych ludzi tutaj :D

Dobrze : "Hahaha, allah akbar, hehehehe, kozojebcy, dobrze im.", "O, allah jedzący gówno. Super. Piwo !", "O, koran poprzekładany szynką i kałem. Piwo ! Mega temat ! Uśmiałem się !", "Dziecko posuwające kozę ? No wiadomo że islamista !", "Jakieś murzyny wierzą w jakieś animalistyczne wielobóstwa ? No debile, murzyny...." :D

Źle : "Beka z masturbacji Jezusa przy pomocy ręką przebitą gwoździem na krzyżu" - ło ło ło. Nie, nie wolno. Ej, no niektórzy mogliby się obrazić. Hej, usuńcie ten temat. Tak nie wolno się śmiać z katolików, niektórzy tutaj są, którzy wierzą !!!! To jest obraza uczuć religijnych !!!"

:thisissadistic:

InnyName

2018-07-15, 13:04
Miruu napisał/a:

Ten wspaniały temat wyśmienicie wprost pokazuje typowe myślenie Kalego niektórych ludzi tutaj :D

Dobrze : "Hahaha, allah akbar, hehehehe, kozojebcy, dobrze im.", "O, allah jedzący gówno. Super. Piwo !", "O, koran poprzekładany szynką i kałem. Piwo ! Mega temat ! Uśmiałem się !", "Dziecko posuwające kozę ? No wiadomo że islamista !", "Jakieś murzyny wierzą w jakieś animalistyczne wielobóstwa ? No debile, murzyny...." :D

Źle : "Beka z masturbacji Jezusa przy pomocy ręką przebitą gwoździem na krzyżu" - ło ło ło. Nie, nie wolno. Ej, no niektórzy mogliby się obrazić. Hej, usuńcie ten temat. Tak nie wolno się śmiać z katolików, niektórzy tutaj są, którzy wierzą !!!! To jest obraza uczuć religijnych !!!"

:thisissadistic:



Czy masturbujacy się dziurą w dłoni Jezus jadący środkiem w korku na motocyklu na wybory oddać głos na Tuska w tęczowym kasku to szczyt gownoburzy?

The_Generat

2018-07-15, 13:55
no ale jakoś nie widzę tego typu komiksów o mahomecie, dalej śmiało

wiesnak66

2018-07-15, 14:01
gdybyście nie byli debilami co sączą jadem do kościoła katolickiego i wysłuchali kazań, oraz przemyśleń wielu księży, wiedzielibyście że walenie konia i urozmaicanie sobie życia seksualnego nie jest potępiane i traktowane jako grzech

InnyName

2018-07-15, 14:06
The_Generat napisał/a:

no ale jakoś nie widzę tego typu komiksów o mahomecie, dalej śmiało



Wpisz sobie w Google islam komiks to się zesrasz ile tego jest.
Screena nie mogę dać bo z telefonu waży ponad 1mb.
Rok temu miałeś solidną akcję z francuską gazetą

mazga50

2018-07-15, 16:06
PanRewolwerowiec napisał/a:

Erutlev,
http://www.racjonalista.pl/kk.php/t,6076 - wyniki badań pod punktem 4. i 5.



Z tego zestawienia wynika, że dopiero powyżej 50% ateistów w danym narodzie idzie po rozum do głowy i nie wpuszcza muzułmańskiej zarazy do siebie (np. Japonia). Natomiast kraje w okolicy 40-47% ateistów wręcz "wierzą", że importowane muslimskie ścierwo zapewni im przyszłość (Niemcy, Francja, Belgia itp.).