18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TB303

2018-07-15, 16:16
dlwar napisał/a:

zgłaszam to za obrazę uczuć religijnych, nikt nie jest anonimowy.


The_Generat napisał/a:

no ale jakoś nie widzę tego typu komiksów o mahomecie, dalej śmiało


wiesnak66 napisał/a:

gdybyście nie byli debilami co sączą jadem do kościoła katolickiego i wysłuchali kazań, oraz przemyśleń wielu księży, wiedzielibyście że walenie konia i urozmaicanie sobie życia seksualnego nie jest potępiane i traktowane jako grzech


Wiecie oszołomy, że jesteście na sadisticu? Nie pasuje? Zawsze możecie iść na jakieś katolickie forum dla religijnych dewot.

TB303

2018-07-15, 16:26
Dobrze, ja też bym o czymś zapomniał...

:amused:

ul...........rt

2018-07-15, 16:46
W Egzorcyście Marcinek poszedł do piekła za jedzenie mięsa w piątek, więc Ty będziesz się smażył w smole

sa...........os

2018-07-15, 16:58
dlwar napisał/a:

zgłaszam to za obrazę uczuć religijnych, nikt nie jest anonimowy.



Tak, idź się obesraj z płaczem do prokuratury, to ci pozostało. Nie zapomnij też się mamusi poskarżyć.

korowiow777

2018-07-15, 17:18
up up up 20x up wiesnak66, nie, nie i jeszcze raz nie. Odsetek kretynów, chamów, idiotów i płytkości umysłowej jest tam taki sam jak u reszty społeczeństwa, czyli wysoki. Słuchanie kazań opartych na Biblii może być budujące dla kogoś, dla kogo ta księga ma jakiekolwiek inne znaczenie poza bycie jedną z tysięcy ksiąg o religii lub o życiu jakiegoś człowieka uznanego potem za boga. Dla niewierzących jest zwykłym pie**oleniem o wirtualnym swiecie. Równie prawdziwym jak w grach komputerowych czy w baśniach. Walenie konia , onanizm uprawiany przez dziewczynki zawsze był piętnowany w kościele. Wiesz w ogóle kim był Onan? Pewni nie wiesz, katoliku. Polski katoliku. Jak jako 5 latek dostawałem po łapach od babcie gdy nieświadomie gniotłem jaja z fiutem pod kołdrą. Nie wiedząc dlaczego to robię i dlaczego dostaję wpie**ol. A Ty mi każesz marnować czas po kościołach zamiast spędzić je z córką, na sadolu czy przy WOcie.
Spadaj na szczaw.
A żart jest nieśmieszny, ma być obrazoburczy a jest głupi, jak każdy żart z religii. Nie pochwalam tego.

wiesnak66

2018-07-15, 17:23
TB303 napisał/a:




Wiecie oszołomy, że jesteście na sadisticu? Nie pasuje? Zawsze możecie iść na jakieś katolickie forum dla religijnych dewot.



chyba masz jakiś problem z postrzeganiem osobowości oraz ocenianiem ludzi we właściwy sposób, bo naprawdę myślisz, że to forum jest tylko dla debili, zboków i patusów,
jeśli piszesz bezstronnie to z uwagi na lata spędzone na Sadolu, powinieneś wiedzieć że przeważają tutaj zdecydowanie NORMALNI

niemniej kretynów też nie brakuje

InnyName

2018-07-15, 17:26
dlwar napisał/a:

zgłaszam to za obrazę uczuć religijnych, nikt nie jest anonimowy.


Ciężko będzie znaleźć autora tego obrazka ale powodzenia.
Pierwsze poszlaki prowadzą na pejsbuka i wydaje mi się że tam się zakończą poszukiwania bo pejsaty jaszczur ma w dupie twoja religię :D

ironmaiden666czesiek

2018-07-15, 17:29
Ojej, biedne sadolki. Jak polewają z islamu i innych religii to jest dobrze, ale jak ktoś pociśnie po judro chrześcijaństwie, dobra, chrześcijaństwie, to już hurr durr. Banda hipokrytów z IQ nie większym niż numer buta.

hanney

2018-07-15, 17:31
Kontrowersyjne, ale w ogóle nie zabawne. Nie ma piwa.

wiesnak66

2018-07-15, 17:35
dziwne, taki temat i gówno burza, jednak
widać wakacje, bo jakaś faktycznie bez grzmotów
i gimbazy coraz mniej

SQRW3L_ponury

2018-07-15, 18:03
wiesnak66 napisał/a:



chyba masz jakiś problem z postrzeganiem osobowości oraz ocenianiem ludzi we właściwy sposób, bo naprawdę myślisz, że to forum jest tylko dla debili, zboków i patusów,
jeśli piszesz bezstronnie to z uwagi na lata spędzone na Sadolu, powinieneś wiedzieć że przeważają tutaj zdecydowanie NORMALNI

niemniej kretynów też nie brakuje



Napisz co sądzisz o czarnych i muslimach to zobaczymy jak to w rzeczywistosci jest z tą twoją 'sadolową normalnością'...

Najśmieszniejsze ze niezależnie co napiszesz okaże sie ze albo ch*jowy z ciebie katol (bo rasista i ksenofob) albo nienormalny! sadol (bo nie masz nic przeciwko muslimskim imigrantom) 8-)

wiesnak66

2018-07-15, 18:07
SQRW3L_ponury napisał/a:



Napisz co sądzisz o czarnych i muslimach to zobaczymy jak to w rzeczywistosci jest z tą twoją 'sadolową normalnością'...

Najśmieszniejsze ze niezależnie co napiszesz okaże sie ze albo ch*jowy z ciebie katol (bo rasista i ksenofob) albo nienormalny! sadol (bo nie masz nic przeciwko muslimskim imigrantom) 8-)


po ch*ja mam się produkować, bo zadałeś pytanie
leję na to ciepłym moczem

ws...........33

2018-07-15, 18:28
Kościół katolicki to to samo co pokojowa religia fekalnoskórych. Wszystko oparte na strachu, podporządkowaniu i braku indywidualności.

Q3lo

2018-07-15, 18:38
Nie pójdziesz. Nie ma piekła.

~Velture

2018-07-15, 18:47
wsp233 napisał/a:

Kościół katolicki to to samo co pokojowa religia fekalnoskórych. Wszystko oparte na strachu, podporządkowaniu i braku indywidualności.


Weź mi nie porównuj ludzi zabijających w imię pedofila do starych bab rzucających się na kolana jak widzą buzię w tęczu.