18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McMenel

2018-07-15, 19:10
Erutlev napisał/a:


Weź mi nie porównuj ludzi zabijających w imię pedofila do starych bab rzucających się na kolana jak widzą buzię w tęczu.


Jakieś 400 lat różnicy i Islam też stanie się taki jak Chrześcijaństwo. Religie ewoluują. 400 lat temu Giordano Bruno został spalony za szerzenie herezji. Po dłuższym czasie stagnacji i dominacji Chrześcijaństwo stało się pacyfistycznym niczym. To samo czeka Islam. Uzyska dominującą pozycję na świecie i po kilkuset latach stanie się cieniem tego co mamy dziś po czym zostanie zjedzony przez następną religię.

parolpl

2018-07-15, 19:10
Co do obrazka i pewnego pytania; dziura jak dziura, po okresie treningu pewnie ja powiększył. Nie wiem, może trenował z wiertarką czy coś.

Miruu

2018-07-15, 19:26
parolpl napisał/a:

Co do obrazka i pewnego pytania; dziura jak dziura, po okresie treningu pewnie ja powiększył. Nie wiem, może trenował z wiertarką czy coś.



Jeszcze ja jak mógłbym jeszcze raz wtrącić. :)

Niesamowite jest jak jest dużo ludzi małej, słabej wiary. To jest Pan Chrystus, chodzi po wodzie, zamienia wodę w wino, wskrzesza zmarłych mówiąc po prostu "Wstań !", leczy słowem i generalnie drugiego takiego kozaka nie ma od czasów Mojżesza.

Taki tylko spojrzy na dziurę w ręce, szepnie "Powiększ się!" i voila. :D Więcej wiary w możliwości Pana. ;)

gonzales1988

2018-07-15, 19:42
McMenel napisał/a:


Jakieś 400 lat różnicy i Islam też stanie się taki jak Chrześcijaństwo. Religie ewoluują. 400 lat temu Giordano Bruno został spalony za szerzenie herezji. Po dłuższym czasie stagnacji i dominacji Chrześcijaństwo stało się pacyfistycznym niczym. To samo czeka Islam. Uzyska dominującą pozycję na świecie i po kilkuset latach stanie się cieniem tego co mamy dziś po czym zostanie zjedzony przez następną religię.



Spalili go bo był nienormalny i tyle. Poza swoimi hipotezami odnośnie ruchu planet (nie potrafił tego udowodnić dopiero Kopernik to zrobił, Giordano Bruno miał tylko jakieś domysły) głosił herezje dotyczące tylko i wyłącznie wiary. Nikt by go nie spalił gdyby odwołał herezje.

Pawlogen

2018-07-15, 19:44
No cóż, jak wiele ludzie zrobią żeby zaistnieć, Żal mi autora tej wstawki oraz autora który to dzieło skomponował, mam nadzieję, że podczas ostatnich minut waszego życia nie będziecie wzywali Boga na daremno

Sa...........hi

2018-07-15, 19:44
Dobrze że mamy dzisiaj niedzielę handlową, można przeglądać tą gównoburzę przy popcornie. :amused:

McMenel

2018-07-15, 19:51
gonzales1988 napisał/a:



Spalili go bo był nienormalny i tyle. Poza swoimi hipotezami odnośnie ruchu planet (nie potrafił tego udowodnić dopiero Kopernik to zrobił, Giordano Bruno miał tylko jakieś domysły) głosił herezje dotyczące tylko i wyłącznie wiary. Nikt by go nie spalił gdyby odwołał herezje.


Znaczy się robili tak samo jak Islamiści. Jeżeli wyrzekniesz się boga i przyjmiesz Islam też nic ci nie zrobią. Ot zero różnicy.

Ca...........on

2018-07-15, 20:28
@McMenel dokładnie 600 lat, a poza tym wszystko się zgadza :D

@Pawlogen Weź wróć lepiej do gry na pianinie.

The_Generat

2018-07-15, 20:38
"Wiecie oszołomy, że jesteście na sadisticu? Nie pasuje? Zawsze możecie iść na jakieś katolickie forum dla religijnych dewot. "

a to trzeba być katolibem, żeby odróżnić debila twojego pokroju od normalnego usera i wypunktować mu internetową odwagę ? jak się okazuje to komiksy o mahomecie można znaleźć w necie ale ważą tyle, że ch*j, smartfon nie wydoli takiego transferu więc pie**olniemy coś o jezusie...

mam w dupie w co wierzysz a w co nie wierzysz, po prostu nie lubię debili, zwłaszcza "cfaniaczkoof" forumowych



Dupaapud

2018-07-15, 21:48
Post jest średnio śmieszny, ale gówno burza już jak najbardziej :)

Większość informacji o Jezusie Chrystusie i jego działaniach, w dzisiejszych czasach to niestety kwestia ustaleń podejmowanych na poszczególnych Soborach.

Prawdziwa historia była na pewno inna niż to co dziś się przekazuje.

Inna sprawa, że sporo ludzi wierzy w to co przekazuje dziś Katechizm bo im to pomaga w czymś tam. I zasadniczo ch*j im w dupe, tak samo jak ateistom :)

Mam nadzieję, że obraziłem czyjeś uczucia religijne.

Karboksylator

2018-07-15, 22:25
do wszystkich obrońców wiary... nie wiecie z lekcji religii, że gwoździe były wbijane w nadgarstki, a nie w dłonie?

SQRW3L_ponury

2018-07-15, 22:35
wiesnak66 napisał/a:


po ch*ja mam się produkować, bo zadałeś pytanie
leję na to ciepłym moczem



Faktycznie nie masz sie co produkować - niezalęznie jak byś nie odpowiedział to i tak okazujesz sie hipokrytą wiec nie bardzo masz co napisać 8-)

wiesnak66

2018-07-15, 22:47
SQRW3L_ponury napisał/a:



Faktycznie nie masz sie co produkować - niezalęznie jak byś nie odpowiedział to i tak okazujesz sie hipokrytą wiec nie bardzo masz co napisać 8-)


został tylko stolec, reflektujesz
dodam szambo i gnój, ale z dzisiaj
ZA darmo

Adae

2018-07-15, 22:50
A ja wciaz nie pojme "narodowcow", ktorzy bronia tej semickiej przypowiesci dla pedalow.

Religia jezusowa zniszczyla nasza historie i nasz jezyk, zabila miliony naszych braci pod pretekstem walki z "poganami". Niszczyla wszelkie znaki naszej wyzszosci i sukcesow Slowian (podbicie i rzadzenie Bizancjum miedzy innymi, najwieksza grupa etniczna w Europie, Rosja rzadzaca niemal polowa Ziemi).

Jesli twoim fetyszem jest podstawianie drugiego policzka, a cierpienie swoje i swojej rodziny uwazasz za cnote, to jestes pokrzywionym dewiantem.

Biblia jest utopijnym konceptem, ktory dzialac moze wylacznie w spoleczenstwie w ktorym absolutnie KAZDY przestrzega jej kodeksu moralnego i nie istnieja zagrozenia z zewnatrz.

Milowanie zarazliwie chorych? Wielbienie winowajcow? Szacunek dla prostytutek?

Czy jestes na tyle glupi, zeby nie widziec, ze Chrzescijanizm to ideologia szerzona w Rzymie w celu zniszczenia i podbicia go, przez Semitow, ktorzy zawsze dostawali w dupe od cywilizacji Europejskich?

Im szybciej obudzimy sie z tego letargu tym lepiej.




wiesnak66

2018-07-15, 23:02
Adae napisał/a:

A ja wciaz nie pojme "narodowcow", ktorzy bronia tej semickiej przypowiesci dla pedalow.

Religia jezusowa zniszczyla nasza historie i nasz jezyk, zabila miliony naszych braci pod pretekstem walki z "poganami". Niszczyla wszelkie znaki naszej wyzszosci i sukcesow Slowian (podbicie i rzadzenie Bizancjum miedzy innymi, najwieksza grupa etniczna w Europie, Rosja rzadzaca niemal polowa Ziemi).

Jesli twoim fetyszem jest podstawianie drugiego policzka, a cierpienie swoje i swojej rodziny uwazasz za cnote, to jestes pokrzywionym dewiantem.

Biblia jest utopijnym konceptem, ktory dzialac moze wylacznie w spoleczenstwie w ktorym absolutnie KAZDY przestrzega jej kodeksu moralnego i nie istnieja zagrozenia z zewnatrz.

Milowanie zarazliwie chorych? Wielbienie winowajcow? Szacunek dla prostytutek?

Czy jestes na tyle glupi, zeby nie widziec, ze Chrzescijanizm to ideologia szerzona w Rzymie w celu zniszczenia i podbicia go, przez Semitow, ktorzy zawsze dostawali w dupe od cywilizacji Europejskich?

Im szybciej obudzimy sie z tego letargu tym lepiej.





lepiej sam się obudz, bo tylko Kościół Katolicki. nasza wiara, historia,
tożsamość,
pomagała zawsze Polakom zwyciężać z okupantami, również innej wiary lub koloru,
i choć trollujesz to i tak kiedyś obudzisz się o 6 rano trzymając w ręce siurdaka, będąc zdziwionym,
sprzedawczyku