18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości-zapowiedź

Pan Kibel • 2012-07-14, 16:14

zapowiedź Marszu Niepodległości 2012 :sparta:

JÃ...........ki

2012-07-14, 23:59
Cytat:

Nie możecie sie doczekać rozwalenia stolicy po raz 2 :D ? Tylko szkoda, że w mniejszym stopniu niż '44, co ?




tak jest, marsz niepodległości rozwalił rok temu Warszawę, a Polska jest zieloną wyspą, gdzie ludzie zarabiają 3500 na rękę, inflacja wynosi tylko 3 %, a benzyna i gaz wcale nie są droższe niż w Niemczech, Wałęsa nie donosił SBcji, rząd Olszewskiego obalił, bo chciał przeprowadzić dekomunizację lepiej, no i w Smoleńsku samolot zestrzelił Jarek Kaczyński z kotem, a to, że wieża kontroli lotów naprowadzała ich nie na pas tylko nad wąwóz pół kilometra obok to zwykły przypadek

anonymousm

2012-07-15, 00:35
Ci, co pójdą w tym marszu, albo są z nazistami, którzy to gówno organizują, albo sią na tyle głupi, żeby dać się nabrać na tą propagandę, że popieranie ONR-u i innego ścierwa to nieszkodliwy piknik pod biało-czerwoną flagą. Nie, to popieranie nazimu, niegodnego kraju, który tak dumnie opierał się nazistowskim Niemcom i tak samo powinien wypie**olić tych, którzy nawiązują do przedwojennego nacjonalizmu polskiego.

Ra...........or

2012-07-15, 00:36
Jeśli dwóch dorosłych mężczyzn ma ochotę stukać się w odbyt w zaciszu własnych mieszkań, to ja osobiście naprawdę nie jestem tym zainteresowany, ani nie zamierzam się wtrącać ALE - to jeszcze nie znaczy ,że muszą to manifestować na ulicy w dniu, służącym upamiętnieniu i uhonorowaniu ludzi, którzy przez 123 lata walczyli o wolność narodu.
Jeśli na manifestacji robi się rozp***ucha to policja ma zachować neutralność i nie nadużywać władzy - tymczasem mamy sytuację, w której najpierw cała polska ogląda policjanta kopiącego twarz człowieka który nie stawia żadnego oporu, po czym temu pobitemu człowiekowi dochodzącego swoich praw, sąd zarządza więzienie i grzywnę. I ch*j mnie obchodzi czy on sobie tam tylko stał czy darł pysk "JP na 100" i rzucał kostką brukową - policja przekroczyła swoje uprawnienia. Potem dochodzi do sytuacji w której oddział AT wbija niewinnym ludziom na chatę, tłucze twarzą kobiety o podłogę wybijając jej zęby po czym okazuje się ,że k***a pomylili mieszkanie. Jeszcze później okazało się ,że sądy skazały ludzi po stronie "nacjonalistów' natomiast umorzyły postępowania "lewakom" .A szkopów z antify, którzy robili rozp***uchę to już w ogóle od razu wypuszczono do domów, żeby nie wk***iać andżeli.

A teraz konkluzja - jeśli władze miasta rokrocznie wydają pozwolenia na urządzanie kontrmanifestacji w dniu święta narodowego, wiedząc zdaje się jaki to przyniesie skutek to jest to głupota czy zamierzone działanie? Wiadomo oczywiście, Dzień Niepodległości to święto które JEDNOCZY ludzi z różnych środowisk czy stronnictw politycznych. A zjednoczone społeczeństwo jest dla władzy niebezpieczne. Dużo lepsze jest takie społeczeństwo, które woli naparzać się nawzajem, bo takie łatwiej kontrolować.


EDIT
Cytat:

powinien wypie**olić tych, którzy nawiązują do przedwojennego nacjonalizmu polskiego.



Nawet nie muszę cię wyzywać ani kazać wypie**alać - Porównując Piłsudskiego, Wieniawe-Długoszewskiego i innych do nazistów pokroju hitlera, sam z siebie robisz pośmiewisko.

anonymousm

2012-07-15, 00:50
@ Raynor, właśnie zrobiłeś z siebie pośmiewisko. ONR a Piłsudski? Oni nienawidzili go, bo był w ich oczach lewakiem, natomiast Hitler to był dla nich gość. Ucz się, synu, ucz, kogo popierasz. Nawet nie wiesz, że jesteś mendą, co za debil.

telon666

2012-07-15, 00:52
@Józef Piłsudski, to że nie wszyscy zarabiają godnie to raczej wina ich nieróbstwa. oczywiście można zgonić wszystko na tuska , od klęsk żywiołowych po katastrofę tupolewa, tylko kto wtedy wychodzi na idiotę? tacy k***a jesteście rewolucjoniści a ch*ja zrobiliście i tyle samo zrobicie w przyszłości. patriotyzm to nie to samo co nacjonalizm, gdzie to pierwsze jest jak najbardziej na miejscu 11 listopada to pod tym drugim nasi (wspólni) przodkowie na pewno by się nie podpisali. podsumowując wypociny wszystkich "patriotóff" to zaśpiewajcie 11.11 hymn Polski (nie podnosząc prawej wyprostowanej ręki) i wypijcie kilka piw za ludzi którzy wiedzieli co to Bóg Honor Ojczyzna

isotop

2012-07-15, 00:55
Józef Piłsudski napisał/a:

isotop, ten marsz nie ma nic wspólnego z walką z pedałami, to telewizja utrwaliła w ludziach taka opinię



Zatem skąd te wcześniejsze komentarze na temat "pedałów"? Jestem na Sadisticu, czy oglądam TVN?

@hmatulik
Zaś mnie wychowano w przekonaniu, że każdy człowiek nienaruszający czyjejś wolności (wedle stwierdzenia, że Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innego człowieka) może być mi zupełnie obojętny. Bardziej od "tych strasznych niemoralnych łolaboga rety pedałów" irytuje mnie wszechobecny w tym kraju Kościół, który wpie**ala się we wszystko co tylko może. Staruszkowie "broniący" krzyża i obrzucający k***ami wszystkich "złych i obcych" są dla mnie bardziej pretensjonalni od dwóch mężczyzn idących za rękę.

Ra...........or

2012-07-15, 01:02
@anonymousm

Nie pie**ol dzieciaku bo za krótko w szkole byłeś żeby mnie czegokolwiek uczyć. Marsz Niepodległości nie ma nic wspólnego z jakąś śmieszną organizacyjką która została założona 15 lat po odzyskaniu niepodległości - wydarzenia które upamiętnia to święto.
Być może tefałen coś tam pie**olił u siebie z okazji rocznicy i stamtąd się o tym dowiedziałeś, ale nie mam pewności bo nie oglądam tego gówna.

Przy okazji - posługując się logiką właśnie stwierdziłeś ,że kto bierze udział w marszu niepodległości popiera hitlera. Reasumując - jesteś za głupi żeby ktokolwiek brał cię za taki autorytet za jaki się uważasz.

stilghard

2012-07-15, 01:59
"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y. "
Józef Piłsudski

JÃ...........ki

2012-07-15, 02:12
telon666 napisał/a:

@Józef Piłsudski, to że nie wszyscy zarabiają godnie to raczej wina ich nieróbstwa. oczywiście można zgonić wszystko na tuska , od klęsk żywiołowych po katastrofę tupolewa, tylko kto wtedy wychodzi na idiotę?




w Polsce było już lepiej, ale nieidiotą przeszkadzała waha po 4 zyka, niskie ceny i próby dekomunizacji, bo jak kaczor upominał się w UE o polskie prawa to był wielki wstyd. Ostatnio Finlandia zapowiedziała, że jak UE będzie dalej odpie**alać to co odpie**ala to wyjdą ze strefy euro, i u nich to nie wstyd myśleć o sobie. Teraz Tusk sprzedaje co może i podpisuje pakt klimatyczny skazujący nas na podrożenie energii byle dostać stołek w parlamencie europejskim.


telon666 napisał/a:

patriotyzm to nie to samo co nacjonalizm, gdzie to pierwsze jest jak najbardziej na miejscu 11 listopada to pod tym drugim nasi (wspólni) przodkowie na pewno by się nie podpisali. podsumowując wypociny wszystkich "patriotóff" to zaśpiewajcie 11.11 hymn Polski (nie podnosząc prawej wyprostowanej ręki) i wypijcie kilka piw za ludzi którzy wiedzieli co to Bóg Honor Ojczyzna



a kto podnosi prawą rękę. nałykałeś się propagandy i tyle, jakbyś był patriotą to byś sam poszedł w tym marszu. to że było tam kilka łysych to nie powód żeby z 20 tysięcy ludzi robić nazioli, obejrzyj sobie nagrania z marszu to zobaczysz tam rodziny z dziećmi. Nie rozumiem w ogóle, komu ten marsz przeszkadza, w końcu to rocznica odzyskania niepodleglości, a nie gwałtu analnego na polakach...


isotop napisał/a:

Zatem skąd te wcześniejsze komentarze na temat "pedałów"? Jestem na Sadisticu, czy oglądam TVN?



no a kto blokował marsz? pedały i niemcy. chyba nie Ci słynni łysi, tak namiętnie reklamowani przez TVN. nie byłoby prowokacji to i tych 100 łysych w grupie 20 000 normalnych ludzi przeszłoby spokojnie.


isotop napisał/a:

Zaś mnie wychowano w przekonaniu, że każdy człowiek nienaruszający czyjejś wolności (wedle stwierdzenia, że Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innego człowieka) może być mi zupełnie obojętny.



więc jeśli pierwszy został zgłoszony marsz niepodległości i data uzasadniała jego odbycie się, a grupka pedałów i niemieckich lewaków chce go zablokować to po czyjej stronie leży wina?


isotop napisał/a:

Bardziej od "tych strasznych niemoralnych łolaboga rety pedałów" irytuje mnie wszechobecny w tym kraju Kościół, który wpie**ala się we wszystko co tylko może. Staruszkowie "broniący" krzyża i obrzucający k***ami wszystkich "złych i obcych" są dla mnie bardziej pretensjonalni od dwóch mężczyzn idących za rękę.




isotop napisał/a:

Bardziej od "tych strasznych niemoralnych łolaboga rety pedałów" irytuje mnie wszechobecny w tym kraju Kościół, który wpie**ala się we wszystko co tylko może. Staruszkowie "broniący" krzyża i obrzucający k***ami wszystkich "złych i obcych" są dla mnie bardziej pretensjonalni od dwóch mężczyzn idących za rękę.




Myślę, że nie jeden 80-letni kombatant za wjeżdżanie na obchody święta niepodległości i katolików strzeliłby cię publicznie w pysk, a jedyne co byś wtedy zrobił to zesranie się w gacie. To że część "moherów" jak nazwał ich niegdyś wermachtowski pomiot zachowuje się tak, a nie inaczej to wynik zwykłej demencji i frustracji z powodu ciężkiej sytuacji finansowej i poj***nej młodzieży, która nie ma dziś szacunku do niczego. Nie wierzysz, odsyłam do gimbusiarni. Ten wpie**alający się do wszystkiego kościół podtrzymał między innymi strajk w stoczni gdańskiej, wypłacając robotnikom zablokowane pensje z własnej kasy. Nie jeden ksiądz zginął z rąk SBków. Poza tym kościół jest częścią kultury europejskiej, dzięki czemu nie użynamy nikomu głowy za za najmniejsze wykroczenie. Jeśli masz wyjechać z brutalnością średniowiecza, to pomyśl że gdyby nie ona to arabowie przebrnęliby przez Francję (VIIIw) lub Austrię (1683) i dziś żylibyśmy jak w Afganistanie. Poza tym gdzie Ci się kościół wpie**ala? Na TVNie tak powiedzieli? Ja o istnieniu mediów rydzyka wiem, tak jak i 95% społeczeństwa, tylko z TVN-u. Poza tym wolę, żeby na życie publiczne wpływała organizacja promująca biblię (wszelkie zapisy o kamieniowaniu itp. w starym testamencie znosi nowy testament jakbyś znowu sapał), która jest całkiem mądrą książką, niż amatorzy penetracji analnej osobników tej samej płci. Należy też zauważyć, że nawet z przyczyn biologicznych naród gejowski jest skazany na klęskę. Zastanów się , co by było gdyby nadmierna promocja pedalstwa krzywiła psychikę zdrowych dorastających dzieci. I jeszcze kilka faktów, fundusz kościelny kosztuje nas 100 mln złotych rocznie. Tusk, po zabójstwie Kaczyńskiego umorzył gazpromowi 1,2 mld opłaty za tranzyt (12x100mln jakbyś miał problemy z matematyką). Gdyby Mariusz Kamiński, ten PiSowski zły szef CBA nie wykrył afery hazardowej w rządzie PO, Polska traciłaby 17 mld rocznie (170x100mln). Dwukrotnie zawyżona cena budowy stadionów kosztowała nas 2,5 mld (25x 100mln). Teraz powiedz mi kto bardziej szkodzi narodowi polskiemu?

Re...........an

2012-07-15, 02:26
Józef Piłsudski napisał/a:

Należy też zauważyć, że nawet z przyczyn biologicznych naród gejowski jest skazany na klęskę. Zastanów się , co by było gdyby nadmierna promocja pedalstwa krzywiła psychikę zdrowych dorastających dzieci.



ROTFL :D

"naród gejowski" :D Jaki mają symbol, flagę, może też terytorium? czy są bardziej jak Cyganie? :D

Promocja pedalstwa też jest mocna. No tak, im więcej się będzie gejów wypowiadać, tym więcej gejów będzie w Polsce, solidna, wręcz żelazna logika podparta naukową wiedzą o genezie homoseksualnej orientacji.

genesisnemesis

2012-07-15, 02:39
Marsz Niepodległości 11.11.2011 - Miało być 11k ludzi, a było tyle, że akcja przerosła oczekiwania organizatorów.

Vinewood napisał/a:


Nie możecie sie doczekać rozwalenia stolicy po raz 2 :D ? Tylko szkoda, że w mniejszym stopniu niż '44, co ?



Kto zniszczył stolicę rok temu? Maszerujący? Obejrzyj na YT filmiki z prowokacjami "ludzi podających się za policjantów" i lewaków. Jedyny problem to taki, że ludzie na tym marszu działają sercem i dają się podjudzić prowokatorom. Narodowcy nie są ludźmi idealnymi, bo takich nie ma. Ale wyrządzają oni mniej zła niż ci, którzy ich zwalczają.

isotop napisał/a:


Co chcecie udowodnić poprzez niechęć do wszystkiego i wszystkich co wam obce? Że sarmacka ksenofobia przetrwała zakonserwowana w polskich domach? To akurat nie jest najlepszy powód do dumy.



Nie wiem kto Ci takich bzdur nawciskał. Tradycyjny Polski charakter bazuje na poszanowaniu wolności i tolerancji, ale nie w tych "nowoczesnych" znaczeniach, tylko prawdziwych (pierwotnych). Tolerancja nie jest wspieraniem czegoś, tylko pobłażaniem czemuś, a wolność człowieka jest święta do granicy wolności drugiego człowieka. Myślisz, że Krytyka Polityczna okazała się tolerancyjna zapraszając Niemców, aby bili Polaków w dniu ich święta, tylko dlatego, że mają inne poglądy? A może pedały (nie mylić z homoseksualistami) okazują się wolnościowi oczekując, aby wspierać ich parady i ściągać z ludzi haracz (dofinansowanie z budżetu) na rozwijanie działalności? Świat ma swój oryginalny wygląd i jest on inny od tych podróbek świata tworzonych w mediach.

anonymousm napisał/a:


natomiast Hitler to był dla nich [ONR] gość.



Niezupełnie. Co prawda w klimacie międzywojennym Hitler był sympatykiem Piłsudskiego (ale bez wzajemności). Natomiast ONR nie odczuwał sympatii z Hitlerem, a sam dyktator w czasie wojny dał wyraz tego co myśli o polskich narodowcach. Może ONR-owcom podobało się to, że przez nacjonalizm można wyciągnąć kraj z upadku, ale Hitler był dla nich Niemcem, a Niemiec to zaborca, którego nie można wspierać. Narodowcy mieli swoje rodzime autorytety i nie musieli uciekać się do tych "zachodnich".

JÃ...........ki

2012-07-15, 02:40
Revan napisał/a:

"naród gejowski" :D Jaki mają symbol, flagę, może też terytorium? czy są bardziej jak Cyganie? :D



myślisz, że jesteś inteligentny? użyłem uogólnienia. tak jak mówi się naród katolicki. żal

Revan napisał/a:


Promocja pedalstwa też jest mocna. No tak, im więcej się będzie gejów wypowiadać, tym więcej gejów będzie w Polsce, solidna, wręcz żelazna logika podparta naukową wiedzą o genezie homoseksualnej orientacji.



homoseksualizm powstaje w wyniku zaburzeń rozwoju podwzgórza w okresie prenatalnym, jest to zwykła choroba widoczna nawet na skanach mri wykonanych najlepszymi aparatami. skoro inne choroby wrodzone się leczy to i tę powinno. WHO wykreśliła jednak to zwyrodnienie z listy chorób z powodu wpływowych homosiów. nie mniej jednak istnieją już przypadki kobiet, które wychowywane przez pary gejowskie i mają poważne zaburzenia płciowości i osobowości wynikające z braków kobiecych wzorców zachowań, które w normalnej rodzinie czerpałyby od matek. nie są w stanie np. założyć rodziny, czy pogodzić się ze swoją fizjonomią. są na ten temat pisane prace naukowe z zakresu psychiatrii jak tak bardzo podpierasz się nauką. teraz wyobraźmy sobie jak wpłynie na rozwój zdrowego dziecka przebywanie w klasie dzieci homoseksualnych. jakbyś na prawdę był inteligentny i oczytany, to wiedziałbyś jaki otoczenie determinuje rozwój człowieka. to tyle leszczu. idź udawać mądrego gdzie indziej.

nanab

2012-07-15, 02:42
Tego marszu powinni zabronić a bydło które spróbuje rozgonić. Jeszcze trochę i te polaczki faszyści spowrotem pobudują te swoje obozy śmierci

genesisnemesis

2012-07-15, 02:55
nanab napisał/a:


Tego marszu powinni zabronić a bydło które spróbuje rozgonić. Jeszcze trochę i te polaczki faszyści spowrotem pobudują te swoje obozy śmierci



Ha :D Ha :D Ha :D Dobry dowcip... no chyba, że to nie jest dowcip... Jak nie jest to słabo.

anonymousm

2012-07-15, 08:13
Genesisnemesis,
to że Hitler gardził ONRowcami, wcale nie usprawiedliwia ich sympatii do Hiltera, wręcz przeciwnie.
Kto idzie na marsz organizowany przez tych leszczy, obraża pamieć Piłsudskiego i tych wszystkich wspaniałych Polaków, którzy przez 123 lata zaborów oddawali życie za Polskę, a nie przyszło im do głowy, że takie mendy jak narodowcy też się nagle pojawią, będą strzelać do legalnie wybranego prezydenta Rzeczpospolitej, wybijać okna obywatelom pochodzenia żydowskiego, bez których PKB i kultura ówczesnej Polski nie istniałyby, i robić ogólnie to samo gówno, co dzisiaj.