18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości-zapowiedź

Pan Kibel • 2012-07-14, 16:14

zapowiedź Marszu Niepodległości 2012 :sparta:

dirty_pig

2012-07-14, 16:24
zaraz sie zacznie topik na 1000 postów pod tym filmikiem

buchaj

2012-07-14, 16:26
Od tego jest forum gamoniu.

Do zobaczenia w Warszawie 11.11.2012
Telewizja kłamie. Dziękuję za uwagę.

Mi...........an

2012-07-14, 16:26
Popieram całym sobą! To jest manifestacja Polskości. A nie te tęczowe pojeby. Przyzwalając na to okrywamy się hańbą. Tak jestem troszkę nacjonalistą i bardzo homofobem. I jestem z tego dumny!

ka...........ka

2012-07-14, 16:39
@Misiekman to może manifestujcie polskość, a nie homo, kseno, ruso i kilka innych fobii. Patriotyzm to nie jest nienawiść do Ruskich, czy Żydów.

Mi...........an

2012-07-14, 16:47
WezmÄ™ to pod uwagÄ™ ale nic nie obiecujÄ™ ;-)

tds1974

2012-07-14, 16:48
Sie pisiory w filmiku dziećmi w wózkach zasłaniają, jak Niemce...

go...........et

2012-07-14, 16:57
Super. Byla Polska walczaca, teraz powinna byc Polska myslaca. A wiekszosc tych lysych glowek jest mysla i logika nieskalana.
O wolnosc trzeba walczyc, jednczesnie majac juz te wolnosc od wielu lat, walka i krzykiem nic sie nie zbuduje.
A to, ze przyjdzie kilku pederastow to nic nie znaczy. Szczajcie na nich bo na to tylko zasluguja a nie dajcie sie wmanipulowac w bitwe. Potraficie to, Polacy?

Blasphemer

2012-07-14, 17:03
I tak to u nas będzie zawsze, będziemy popadać ze skrajności w skrajność aż wybijemy się sami.

Ja...........ro

2012-07-14, 19:36
Na marsz, k***y!
Flagi w dłoń, aparaty, smartfony, kamery w drugą łapę i niech się telewizja ciągnie, sami sobie reportaże zrobimy. A i więcej będzie materiału, jeśli dojdzie do nadużyć ze strony policji albo ataków czerwonych.
Gaz pieprzowy w kieszeń na wypadek nadgorliwości służb i mozna maszerować.

Shatter

2012-07-14, 21:18
Polacy nie dorośli do wolności.Widać to każdego dnia.
A poza tym pozdrawiam wielkich "patriotów" którzy raz do roku przejdą z kawałkiem patyka i szmaty w ręce 500 m i zwyzywają kilku ludzi od komuchów i pedałów.Bez waszego poświęcenia ten kraj by upadł.

Xenomorph08

2012-07-14, 21:25
@ jaszczuro

Dokładnie! niech każdy wexmie telefon w łape, jeden drugiego (kumpla) kameruje i pokaże co te szmaty (nie policjanci - cała reszta z napisem policja) robią z ludźmi!

JÃ...........ki

2012-07-14, 22:33
"Oczekiwanie zmian, nadzieje na polepszenie są powszechne. Otóż – w takiej chwili, kiedy przewrót jest możliwy, my milczymy i sami dobijamy kwestię polską. Nam milczeć teraz nie wolno! Polityka nie jest matematyką. Obliczyć i przewidzieć wszystkiego niepodobna. Ale dopóki społeczeństwo jest bierne, spodziewa się wszystkiego od wypadków, od innych, tylko nie od siebie – nic nie nastąpi."




Józef Piłsudski, przemówienie podczas krakowskiej konferencji PPS, 1904 r.

szarymouse

2012-07-14, 22:37
W końcu ludzie się zaczynają budzić

Nefario

2012-07-14, 22:37
Marsz niepodległości to marsz niepodległości. Nie ma pie**olenia że nie ide bo ksenofobia, nie ide bo czarnogród, nie ide bo lubie homosiów. Marsz niepodległości ma jeden cel. Zjednoczyć naród i czcić Polske, najznakomitszy kraj w którym mam zaszycz egzystować. Daje słowo że tam będe, po raz pierwszy będę miał okazje zobaczyć to na własne oczy i być częścią marszu prawdziwych patriotów. Nie byłeś/nie jedziesz, daruj sobie swoje pseudo filozoficzne dywagacje. Nie znasz tych ludzi, nie wiesz co mówią i krzyczą. Bądź tam i dopiero potem sie wypowiadaj. Chyba doszliśmy już do wniosku że budowanie opini na podstawie wiadomości z TVN'u to nie kształtowanie swojego światopoglądu tylko klepanie utartych schematów i podanych przez telewizje stereotypów.

Do zobaczenia 11 listopada !