18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości-zapowiedź

Pan Kibel • 2012-07-14, 16:14

zapowiedź Marszu Niepodległości 2012 :sparta:

MisioIgliwiec

2012-07-14, 22:39
Zobaczymy pod jakim hasłem zorganizują kontrmanifestację? W 2010 było pod hasłem 'faszyzm nie przejdzie'- ale gdy okazało się że nie było żadnych faszystów, to w 2011 przemianowali się na 'kolorową niepodległą'. A zresztą- gdyby nie było wielkich kordonów policji chroniących lewactwo, komunistów, gwarantuję że nie byłoby żadnych śmiesznych kontrmanifestacji.
CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE. Ja zrobię wszystko, żeby być 11.11 w Warszawie.

~Conscribo

2012-07-14, 22:42
ja jebię, znowu będą spinki lewactwa, prawictwa i dziewictwa :homer:

Nefario

2012-07-14, 22:43
Masz z tym problem, nie czytaj :) Prosta recepta.

Zl...........ny

2012-07-14, 22:47
"Dopilnuję wszelkich starań by zapenić bezpieczeństwo dla uczestników marszu jak i bezproblemowy przemarsz ulicami Warszawy"




telon666

2012-07-14, 22:50
Niech się wezmą do roboty tłuki bez szkoły, analfabeci , wielcy patrioci. większość z nich historie POLSKI zna z opowieści swoich kolegów debili dla których Dmowski i jego kolesie to bohaterzy narodowi. budujcie gospodarkę kraju a nie biegajcie po mieście z flagami jak dzieci. ile wy macie lat, "samodzielnie" myślący obywatele

anonymousm

2012-07-14, 23:04
Jako polonista twierdzam z całą mocą, że te łyse k***y nie reprezentują Polski.

aleksander6

2012-07-14, 23:13
Ateizm, honor, ojczyzna!
widzimy się 11 listopada.

sumkoski

2012-07-14, 23:14
nie pytaj się co możesz zrobić dla kraju, zapytaj się co kraj zrobił dla Ciebie - proste pytanie

J...........ki

2012-07-14, 23:19
anonymousm napisał/a:

Jako polonista twierdzam z całą mocą, że te łyse k***y nie reprezentują Polski.



fakty obejrzane, propaganda wchłonięta, a teraz leć do maka na frytkownicę, bo ci braknie na internet

isotop

2012-07-14, 23:30
Jeśli swoim marszem i swoją (rzekomo) patriotyczną postawą macie pokazać wzorcowy model zachowań i upodobań Polaków, to aż mi żal, że dzierżymy dowód osobisty wydany przez ten sam kraj. Co chcecie udowodnić poprzez niechęć do wszystkiego i wszystkich co wam obce? Że sarmacka ksenofobia przetrwała zakonserwowana w polskich domach? To akurat nie jest najlepszy powód do dumy. Wasza niechęć do homoseksualistów i ich potępianie nie sprawi, że ten kraj stanie się jakąś potęgą... poważnie. Tak samo fakt, że zorganizują marsz w dniu niepodległości nie sprawi, że z Polską stanie się cokolwiek. Problem egzystuje wyłącznie w główkach pseudopatriotów, którzy dostają napadów drgawek na myśl, że "pedały" wyjdą tego dnia z domu. A kto i z jakiego powodu ma im zabronić? Też są Polakami (no serio, uwierzycie?) i będą sobie to święto celebrować tak, jak im się żywnie podoba. Wy wolicie dreptać w martyrologicznej zadumie, a oni będą się bawić. Jak macie z tym tak straszny problem, to spójrzcie jak Amerykanie świętują swoją niepodległość. Zastanówcie się, czy 11 listopada będziecie maszerować w celu upamiętnienia jakże pozytywnego i radosnego momentu w naszej historii, czy szykujecie się na Zaduszki-bis. Flagi w ręce i trochę uśmiechu.

J...........ki

2012-07-14, 23:39
isotop, ten marsz nie ma nic wspólnego z walką z pedałami, to telewizja utrwaliła w ludziach taka opinię, marsz jest zorganizowany by uczcić odzyskanie niepodległości, a to, że pedały rok temu zrobiły kontrmanifestację świadczy tylko o tym, kto tak na prawdę szuka prowokacji i próbuje sprowadzić polskie postawy patriotyczne do homofobii i ksenofobii w oczach polaków. dzisiaj we Francji obchodzono święto narodowe poprzez wielką defiladę wojskową. słyszałeś żeby ktoś zarzucał im nazizm? a u nas przemarsz kilku tysięcy obywateli z flagami media porównują do brunatnych koszul :homer:

Vinewood

2012-07-14, 23:49
Nie możecie sie doczekać rozwalenia stolicy po raz 2 :D ? Tylko szkoda, że w mniejszym stopniu niż '44, co ?

kw...........ek

2012-07-14, 23:58
@isotop i inne tępe k***y - co Wam przeszkadza to że ktoś chce iść i uczcić odzyskanie niepodległości przez Polskę w marszu (sam piszesz że nie możemy robić tego jak amerykanie - każdy niech na swój sposób świętuje byleby godnie). Wrzucacie że pseudopatrioci chodzą na te marsze są tępakami itd. - jasne że wszędzie zdarzy się jakiś odchył ale generalizowanie zostaw dla tefałenu.
Nawrzucaj mi jeszcze że jestem ksenofobem, homofobem i czymś tam jeszcze tylko dlatego że jako nowoczesny, zajebsty europejczyk nie toleruję propagowania zwyrodnienia na ulicy żeby się dzieci na to patrzyły, albo w telewizji to widziały. Jestem wierzący, tak zostałem wychowany że tylko mężczyzna i kobieta tworzy rodzinę - a moim zdaniem pedalstwo to choroba : ) dziękuje