18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małysz i koniec kariery

boski_adonis • 2013-01-15, 03:08
Łzy w oczach, na rękach ciarki,gdy widziało sie ten kask redbulla i Polskie Flagi, adrenalina sama skakała do góry, któż nie pamięta niedzielnego zimowego popołudnia przy Małyszu?

Jukers

2013-01-16, 18:31
Szulcu napisał/a:

A ja nie oglądałem skoków, dla mnie to strasznie nudne i z deczka pedalskie. Malutcy chłopcy w obcisłych kombinezonach. Lepsze jest F1 (nie to nie jest dla mnie nudne).



No tak... Bo w F1 to wielkie chłopy w bardzo luźnych swetrach są?

Numernabis

2013-03-01, 11:21
No patrzcie, żaden skoczek ze środowiska go nie obraża, przeciwnie, szanują go i uważają za najlepszego, do tego znają się na tym bo to ich dyscyplina i są w tym profesjonalistami(w przeciwieństwie do was). A tu? rodacy go obrażają, piepszone śmierdzące gnojki.
Wam to jest zawsze źle, czy wygrywa, czy przegrywa, czy gra, czy nie gra zawsze pie**olicie to samo. Ciśniecie naszym najlepszym sportowcom którzy przynieśli wiele dumy dla naszego kraju a sami jesteście ch*jami do szczania w porównaniu do nich i może to was tak boli. Jak patrze na was to mi się rzygać chce, banda rozwydrzonych gówniarzy, którzy nie mają za krzy szacunku do nikogo.
Ja na prawdę nie mogę tego zrozumieć i ciężko mi jest uwierzyć, że można być tak bardzo bardzo popie**olonym.
Przecież wy jesteście tak kurewsko głupi, nawet koń rutowicz nie jest tak głupi ani nawet matka Madzi, chociaż tej akurat nie chce schlebiać.
W ogóle to nie ma tak głupiej rzeczy do której można by was konkretnie porównać.