18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małysz i koniec kariery

boski_adonis • 2013-01-15, 03:08
Łzy w oczach, na rękach ciarki,gdy widziało sie ten kask redbulla i Polskie Flagi, adrenalina sama skakała do góry, któż nie pamięta niedzielnego zimowego popołudnia przy Małyszu?

Proximate

2013-01-15, 09:05
@up

Widzę, ktoś miał ciężkie dzieciństwo :(

Szulcu

2013-01-15, 09:07
@up
jesteś taki oryginalny

tigerqaz

2013-01-15, 09:31
ch*jowo kończyć karierę jak ciągle ma się to coś i można być ciągle na topie...

PaczekDNA

2013-01-15, 09:38
Jak wy macie k***a problemy. Polak, miał pasje, dobrze mu szło, godnie reprezentował kraj, więc w czym problem?

Jak by nagle na ulicach zaczęli rozdawać wam pieniądze to byście powiedzieli, że ch*jowe bo pogięte banknoty były. Malkontenci j***ni!

Zielka

2013-01-15, 09:59
Odszedł w zajebistym momencie, w dobrej formie a nie jak niektórzy ciagną karierę i żałośnie na tym wychodzą..

n1troo

2013-01-15, 10:03
Te jego sukcesy to przypadek i potem do końca pewność siebie czyli tak upragniona forma..

Nie odbierzcie tego źle, ale taka jest prawda. Jak by raz mu się nie udało bardzo dobrze polecieć i zyskać taką wewnętrzną pewność siebie na każdy kolejny raz, to teraz nie mogli byśmy sobie powspominać takich zajebistych chwil gdzie wszyscy krzyczeli w domu oglądać skoki "ADAŚ LEĆ!"

MCL

2013-01-15, 10:04
Widać że tu same pryszczate gówniarze z podstawówki. Małysz to ktoś więcej niż sportowiec, to już prawie tradycja.. Ile razy to w szkolnej świetlicy grało się na starym kompie w DSJ z kumplami, ile było kłótni o to "kto skacze Małyszem" przez co często się spóźniało na lekcje. Ile razy się z rodzina dopingowało przed TV, dmuchało w telewizor... Żal mi was, pie**oleni hejterzy, bo wasze życie zaczyna się i kończy na hejceniu wszystkiego co modne i popularne w internecie. Podbijacie tylko swoje wirtualne ego, bo tak naprawdę żadne z was nie wyjdzie nigdy poza przeglądarke www, nie pozna żadnej dziewczyny czy spoko kumpli, tak naprawdę nigdy nie zazna życia. Więc, proszę, skoro wam to ulży, możecie sobie dalej leczyć swoje kompleksy, podbijać choć tutaj swoją wartość, skoro poza sadolem jesteście zerem.

sdLechu

2013-01-15, 10:11
n1troo 3 razy pod rząd był mistrzem świata, tak na pewno przypadkowo. weź nie pie**ol głupot

Na...........na

2013-01-15, 10:13
Małysz jest świetny, miał za sobą całą rzeszę fanów. Za gówniarza siedziało się co weekend i oglądało całą rodziną skoki :)

Tas123x

2013-01-15, 10:22
Jane Ahonen na następnych zawodach cię pokonam

malyszkielce

2013-01-15, 10:29
Do dzisiaj mam przej***ne bo mnie wszyscy zaczepiają o nazwisko i pytają czy nie rodzina :)

Jab7kO

2013-01-15, 10:49
k***a i ja się oszukuję, że na sadolu więcej jest tych "dorosłych". pie**olę ten portal widząc jak k***a nawet dla Małysza szacunku nie mają. Jeszcze mi powie jakiś mały gnojek, że to pedalski sport. Pedalska to jest zapewne Twoja grzywka, którą co rano jedziesz prostownicą od mamusi, żeby być emo cool do k***y nędzy.

Preeezes

2013-01-15, 10:58
Ci co obrażają Adam niech w 1/10 osiągnął to co On. Utrzymać taką formę przez całą karierę to jest naprawdę coś niesamowitego. Długo nie będzie takiego sportowca w Polsce jak Adam ;) Szapo ba Adam, szapo ba. A dla hejterów naszego mistrza. ch*j WAM W DUPE !

skurwysyn666

2013-01-15, 11:05
Człowiek legenda, ile to razy miałem ciarki przed jego skokami, cała Polska wstrzymywała oddech gdy leciał, ten kto ma 18+ to pamieta, szczerze powiedziawszy jestem sk***ysynem ale do tego Polaka mam szacunek ! ch*j w dupe hejterom

Metyl30

2013-01-15, 11:12
na koncu jak juz ogladalem co mowia ci trenerzy itd. to w tle leciala taka muzyka jakbu ktos zmarl az sie przez chwile tak poczulem ze po malyszu.