18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małysz i koniec kariery

boski_adonis • 2013-01-15, 03:08
Łzy w oczach, na rękach ciarki,gdy widziało sie ten kask redbulla i Polskie Flagi, adrenalina sama skakała do góry, któż nie pamięta niedzielnego zimowego popołudnia przy Małyszu?

Nashi

2013-01-15, 11:13
Oho, widzę że armia internetowych troli w natarciu. Zwarte szyki zniewieściałych nieudaczników z przetłuszczonymi włosami i mentalnością gimbazy uderza w czułe punkty większości Polaków i z wypiekami na twarzy czeka na pojawienie się tzw. "bólu dupy", bo hejtowanie to jedyne co im w życiu wychodzi.
Wracajcie na wykop.pl.

ProfessorHix

2013-01-15, 11:16
Szulcu

Malutcy chłopcy w obcisłych kombinezonach w Skokach Narciarskich ale na F1 to już nie? :D

A co do całej tej gównarzerii tutaj, tak ochoczo hejtującej Adama: rodzice im uwagi całe życie nie poświęcali to teraz biedaki próbują choć w internecie kogoś zainteresować. Smutni, żałośni ludzie bez przyszłości - ch*j Wam na grób! :)
Konstruktywną krytykę rozumiem, nie każdemu ten sport trafia w gusta (mnie nie trafia).

tyson67

2013-01-15, 11:16

Gawroon7

2013-01-15, 11:31
Chciałbym zauważyć, że jesscze jakis czas temu baardzo fajny portal z dystansem do świata - kończy się. Nawala się tłumy dzieci i osób, które zobaczyły na mistrzach" omfg fajny komętarz ja pierdzio muszem tam konto zrobic hehehe" a potem powstaja takie rodzynki, że:

Snik0:
Cytat:

Ja nie pamiętam. Na ch*j tu wrzucać tego pedała? jeszcze papieża i kaczora brakuje i będzie komplet wybitnych polaczków.



DonSalieri:
Cytat:

snik0 a chcesz w ryj ?

- i ten komentarz ma 9 piw. Mniemam, że od fajnych "chopcuf z miszczuf" oraz osób ktore jak widza cos chociaz troche sadystycznego, niepoprawnego politycznie i w ogóle -nijak - srają w majty. Sadol stał sie strna z "czarnymi" kawałami, oczywiscie takimi czarnymi jakie mozna wyczytac w gazecie. Bo jesli juz dowcip(rysunek, komiks, satyra) jest dobry, to oczywiscie hejty jak to boli, polska,murzyny,papiez,milosc,jak mozna etc. Dziekuje za esej, wiescze przyszlosc strony :)

rutek91

2013-01-15, 11:36
A mi szkoda też było sumie tylko dwóch skoczków kończących karierę Adama i Goldiego Andreasa Goldbergera

bandzior667

2013-01-15, 12:13
Prokurator napisał/a:

Nie wiem jak można jarać się tak statycznym (o ile można to w ogóle tak nazwać) sportem jak skoki narciarskie rozumiem, że Adam - Polak odnosił sukcesy w tym sporcie, ale tak na dobrą sprawę w szachach też mamy dobrą kadrę ale jakoś żadna stacja tego nie transmituje, a na zawodach nie ma publiki liczonej w setkach machających biało czerwoną flagą...



Przepraszam, ale co w szachach jest tak inspirujące i trzymające w napięciu ? Bicie Konia ?

GVD_Hatshepsut

2013-01-15, 12:15
Mi się jakoś rodzinnie skoki kojarzą. Oglądało sie często przy jakiś rodzinnych spotkaniach, raz z dziewczyną pod skocznią. Miło jest sie pokrzepić takimi filmem, jakos tak wspomnienia wracają.

Inoquez

2013-01-15, 12:19
Możemy być dumni że mieliśmy okazje żyć w czasach kiedy Polak jest takim herosem.
Czapki z głów

Kowal_ssj5

2013-01-15, 12:24
Jakim to trzeba być niesamowitym człowiekiem i sportowcem, żeby skłonić miliony Polaków do dmuchania w sprzęt RTV...

Za Adasia zawsze piwo, nawet cała skrzynka.

A hejterom Adasia gruby ch*j w dupę. Jeden z nielicznych, których po prostu nie można hejtować. Nie można i już k***a.

andrzejn1

2013-01-15, 12:33
Aż przykro się patrzy, jak dzisiejsi nastolatkowie hejtują kogoś Wielkiego dla Polski, tylko żeby zdobyć kilka internetowych piw, żeby im ku*as wielkości igły trochę podrósł. Adam jest postacią ważną dla wielu Polaków. Przy biedzie związanej z brakiem sukcesów w innych sportach Adam dał nam chwilę, że mogliśmy się poczuć lepsi od Niemców (pojedynki ze Schmittem, Hannavaldem) i innych krajów. Oglądali go nie tylko zagorzali kibice, ale wszyscy. Jak były zawody, to siadał przed telewizorem ojciec z matką i potomkami, a czasem i babka z dziadkiem się dosiedli. Szkoda mi osób, które chcę zabłysnąć na siłę obrażając kogoś, kto zrobił tak wiele dla nas.

PS. Obejrzałem tylko do 2 minuty, po łezka pociekła i trochę wstyd przy dziewczynie :D

peersil

2013-01-15, 12:42
@up prawdziwy facet się łez nie wstydzi!

Mortalisrox

2013-01-15, 13:58
żadnego niemca na podium, aż się łza w oku kręci!

fylypekk

2013-01-15, 14:06
Małysz pedał Polskę sprzedał !

urielpp

2013-01-15, 14:08
Tutaj nawet nie chodzi o to, że On bardzo dobrze skakał. Chodzi o to jakim jest człowiekiem. Przez tyle lat nikt nie powiedział o Nim złego słowa, wszyscy Go uwielbiali. Pamiętam jak walczył z Hannawald'em, wtedy w Zakopanem kibice obrzucili Svena śnieżkami. Małysz wtedy skrytykował ich za to zachowanie, powiedział, że było mu przykro i kibice zupełnie zmienili nastawienie. On jest wielkim autorytetem dla sportowców Polski. Pokazuje, że dzięki pracy i pewności siebie można wiele osiągnąć. Do dziś jak spyta się jakiegoś skoczka, nawet tych młodych to wszyscy wypowiadają się o Nim pozytywnie. Mam nadzieję, że będziemy mieli więcej takich sportowców.
A co do hejterów, którzy wypowiadają się pod tym tematem to większość z nich pewnie nie widziała nigdy skoków. To naprawdę emocjonujący sport. A co do tego, że dla pedałów:
1. Skoro taki twardy hetero jesteś to jedź na jakąś skocznię, niekoniecznie dużą, może być nawet K90 i spróbuj skoczyć, ciekaw jestem co zrobisz.
2. Najpierw zobaczcie jak ten sport jest niebezpieczny i jakich umiejętności wymaga. Wystarczy jeden podmuch wiatru i jesteście w czarnej dupie....

Ver0

2013-01-15, 14:25
Ciarki i łzy