18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małysz i koniec kariery

boski_adonis • 2013-01-15, 03:08
Łzy w oczach, na rękach ciarki,gdy widziało sie ten kask redbulla i Polskie Flagi, adrenalina sama skakała do góry, któż nie pamięta niedzielnego zimowego popołudnia przy Małyszu?

borisklinga

2013-01-15, 14:35
a co umarł ten małysz ? ze tak was na wspominki wzieło

andrzejn1

2013-01-15, 14:42
peersil napisał/a:

@up prawdziwy facet się łez nie wstydzi!



W sumie powiedziała, że wyglądałem słodko, ale to nie ten portal, żeby takie rzeczy mówić ;p

Stoho

2013-01-15, 14:53
Tak krytykujcie, wyzywajcie, pedał babke sprzedał. Tylko on ruszył dupe i zrobił coś dla kraju (zaraz bedzie co takiego zrobił), o nim bedą sie uczyć, nazywać ulice jego nazwiskiem i pamietac przez długie pokolenia a o was?? :D

magdalenkkaa

2013-01-15, 14:53
Niieee.. niieee nie nie nie... Jak widze te komentarze to mi sie noz otwiera w kieszeni, jak mozna napisac ze skoki to pedalski sport, jak mozna napisac ze Malysz to jakis Pedal ?! Jak mozna nie wiedziec kim on jest i go wyzywac?!
Widac ze siedzi wsrod nas przed komputerami cala sekta gimnazjalistow ktorzy nie znaja tego cudnego sportu....
widac ze tylko ludzie do.... rocznika 95 jeszcze maja jakies pojecie kim jest Adam Malysz, nasza legenda, nasz MISTRZ !!! A dzieci ktore tutaj siedza nie maja zielonego pojecia o kim pisza, nie wiedza jakim ciosem dla wiekszosci z nas bylo odejscie Malysza od skokow, teraz to juz nie to samo co kiedys jaksie mowilo ''zawolaj mnie jak Adas bedzie skakal'' albo wytrwale sie czekalo do jego skoku i cala rodzina wolalo do telewizora ''Lec Adam lec !''.... Jeszcze rozumiem jak ktos powie ze jemu sie ten sport nie podoba, ale ludzie... Troche szacunku do tych ktorzy ten sport lubia, i do czlowieka ktory podbil nasze serca ! Jeszcze ten komentarz ''dodajcie jeszcze papieża i kaczora'' Nie... nie.... Przestaje wierzyc w ludzi... :-(

nic nie mam do tych co nie wiedza kim jest, bo sa mlodziutcy i nie maja pojecia o kim mowa, ale ci co tu pisza w komentarzach ze nie wiedza kim on jest to od razu wyzywaja, wiec jak czlowiek ma byc spokojny, ludzie, jak ?!


faba

2013-01-15, 15:04
Gawroon7 napisał/a:

Chciałbym zauważyć, że jesscze jakis czas temu baardzo fajny portal z dystansem do świata - kończy się. Nawala się tłumy dzieci i osób, które zobaczyły na mistrzach" omfg fajny komętarz ja pierdzio muszem tam konto zrobic hehehe" a potem powstaja takie rodzynki, że:

Snik0:


DonSalieri:
- i ten komentarz ma 9 piw. Mniemam, że od fajnych "chopcuf z miszczuf" oraz osób ktore jak widza cos chociaz troche sadystycznego, niepoprawnego politycznie i w ogóle -nijak - srają w majty. Sadol stał sie strna z "czarnymi" kawałami, oczywiscie takimi czarnymi jakie mozna wyczytac w gazecie. Bo jesli juz dowcip(rysunek, komiks, satyra) jest dobry, to oczywiscie hejty jak to boli, polska,murzyny,papiez,milosc,jak mozna etc. Dziekuje za esej, wiescze przyszlosc strony :)



Masz 100% rację.
Zwykły koleś, szczery, prawdziwy, który wielu z nas dał wiele szczęścia i dumy.

Attero132

2013-01-15, 15:08
muszek25 napisał/a:

Panowie wielka prośba ktoś może kojarzy tytuł piosenki w tle? Z góry dzięki!


Hans Zimmer Knights March - soundtrack z filmu King Arthur

thorpl

2013-01-15, 15:09
muszek25 napisał/a:

Panowie wielka prośba ktoś może kojarzy tytuł piosenki w tle? Z góry dzięki!



Another Brick In Hadrian's Wall Hansa Zimmera z filmu Król Artur z 2004 roku.
Ew. jakaś mieszanka Preparing i Knights March.

pauauek

2013-01-15, 16:10
P@N K@C napisał/a:




Oj długo takiej "Perełki" w Polskim sporcie nie będzie...
:cry:

skizo

2013-01-15, 16:22
Wielki człowiek, dzięki niemu Polacy co weekend byli razem. Mamy szczęście ,że mogliśmy go podziwiać jak skakał bo taki fenomen zarówno sportowy jak i fenomenalny człowiek rodzi się raz na sto lat. Dzięki mistrzu!

marson

2013-01-15, 16:27
Adam, Wielki człowiek... Jedyny ze sportowców polskich przeze mnie tak szanowany, że na wieść o końcu kariery siadłem z niedowierzania.
Jego wielkie sukcesy w tym sporcie, godne najszczerszego podziwu to jedno, następna sprawa to wspomnienia z niedziel ,kiedy Adam jak zwykle przeskakiwał wszystkich innych, emocje panujące przy tym, lata młodości - to nie wróci.... tak, oczy zaszły łzami z miejsca :/

Mariusz1501

2013-01-15, 16:37
Najlepszy polski sportowiec wszechczasów. Tacy ludzie byli i pozostaną dumą tego kraju.

okar19

2013-01-15, 17:21
kto to adam małysz ?

Martiniquaa

2013-01-15, 17:31
Lubię Małysza, ale użycie tej ścieżki dźwiękowej do tego filmiku to profanacja. Knight's March pasuje tylko i wyłącznie do rycerzy, maszerującego wojska lub galopujących koni.

ArkaSzatana

2013-01-15, 17:54
Będzie co wnukom opowiadać.