18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała feminazistka...

~DMT • 2023-06-06, 01:24
Takie tam z niedzielnego spędu...



spoiler

kooloo

2023-06-06, 01:59
przej***ne ma taki dzieciak

MysteryMan

2023-06-06, 03:26
O ch*j tu chodzi o jakie prawa ?

turor

2023-06-06, 07:06
To, że Ochojska się rozmnożyła - rozumiem....

ale k***a z kim ?????????

mygyry

2023-06-06, 07:37
Jedna patola uczy dziecko alkoholizmu inna lewactwa.
Szkoda dziecka.

mynameisgod

2023-06-06, 07:43
to jest to, właśnie:
z poprzednich pokoleń feministkom ,gejom się nie podobają transy-czyli "postępowość",gender itd

tranosm,gejom,femką-nie podoba się pedofile


pdeofilom-zoofoile

zoofilom-narkofile


narkofilom-kanibale

ewentualnie-pomieszać


aczkolwiek tendencja jest tak

i zawsze tym "postępowym" frikom wszystko najbardziej przeszkadza

era feministek zachodzi,nadzochi era transów,transów z elektroku*asami implantami-
w sensie że o tym będą krzyczeć,
promować w tv,filmach,show
bo nie widzę tego ścierwa nigdy na żywo



Anal_Intruder_69

2023-06-06, 07:46
Zapraszamy do indii albo do Afryki mała lampucero. Tam protestuj, skoro w Polsce ci tak źle ;-)

nowynick

2023-06-06, 09:06
Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni ch*ja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).

Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo k***a wy...

Wojtek76

2023-06-06, 09:10
nasrać tak własnemu dziecku do łba, to już trzeba być patologicznym rodzicem

Suczka_Stefana

2023-06-06, 09:37
O proszę, polska Greta, taka mądra jak jej rodzice, za to samotna i nieszczęśliwa w przyszłości.

PabllosSantoDaSilva

2023-06-06, 09:54
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni ch*ja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo k***a wy...




Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.

pazuzu

2023-06-06, 10:02
Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu :->