18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała feminazistka...

~DMT • 2023-06-06, 01:24
Takie tam z niedzielnego spędu...



spoiler

dgfdfg

2023-06-06, 10:03
po co oni to robią? żebyś miała o czym pie**olić

Siriuz

2023-06-06, 10:08
pazuzu napisał/a:

Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu



popisu, czyli 8 / 10 wyborców w ostatnich wyborach :)

Wiewór

2023-06-06, 10:21
Kobiety chcą mieć prawo do decydowania o sobie. k***a co za lewactwo. Takie rzeczy w kraju zulciutkiego.

~Velture

2023-06-06, 10:24
Czy ja jako jedyny z komentujących odebrałem to jako transfobiczną wypowiedź tej dziewczynki? "no bo po co oni to robią (zmiana płci)?"

motorcycleman

2023-06-06, 10:26
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale...



Moja 16-letnia córka planuje rodzinę (choć jeszcze nie ma z kim), 19-letni syn wraz z sympatią marzą o przynajmniej czwórce dzieci, ale dopiero jak ogarną ścieżki zawodowe.

Jak dbasz tak masz.

nowynick

2023-06-06, 10:33
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?

pazuzu

2023-06-06, 10:35
motorcycleman napisał/a:

Moja 16-letnia córka planuje rodzinę (choć jeszcze nie ma z kim), 19-letni syn wraz z sympatią marzą o przynajmniej czwórce dzieci, ale dopiero jak ogarną ścieżki zawodowe.
Jak dbasz tak masz.



Oho beneficjenci 500+ :) Ciekawe czy będziesz taki zadowolony jak dziecko twojej córki będzie umierające w brzuchu a lekarze w strachu przed sądem będą sie bali zrobić aborcji i umrze i dziecko i matka.
Wtedy też ci powiem jak dbasz tak masz

ratford

2023-06-06, 10:48
pazuzu napisał/a:

Oho beneficjenci 500+ Ciekawe czy będziesz taki zadowolony jak dziecko twojej córki będzie umierające w brzuchu a lekarze w strachu przed sądem będą sie bali zrobić aborcji i umrze i dziecko i matka.
Wtedy też ci powiem jak dbasz tak masz



ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pie**ole.

Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.

turor

2023-06-06, 10:57
pazuzu napisał/a:

Nadal mądrzejsza niż wyborcy pisu



Powiedział typowy ynteligent - wyborca PO :D

Nie dziwię się, że przegrywacie wszystko w wyborach co można przegrać, jak głosujecie na ludzi pokroju tej kretynki upierając się, że jest inteligentna :D

Dalej wybierajcie sobie polityków takich jak Wy, lepszego prezentu pisiorom nie możecie zrobić :D

izurial

2023-06-06, 11:06
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Drogi dindu wytłumacz mi proszę za jaki uj mam się kimś innym przejmować? Np. tobą? Co do aborcji to w cywilizowanym kraju jest ona dostępna bez najmniejszego problemu. Ale nie zapominajmy, że twój ukochany z centymetra cięty karakan z Żoliborza postarał się, aby ten kraj skutecznie od cywilizacji odsunąć. Z twoich bredni wynika, że jesteś typowym przykładem katolickiego narodowego socjalisty. Niby lewactwo złe ale jednak ,,jednostka zerem, jednostka bzdurą". Współczuję takiego upośledzenia ale w sumie to wychowanie i poglądy typowe dla wyborców piss.

turor

2023-06-06, 11:26
izurial napisał/a:

Co do aborcji to w cywilizowanym kraju jest ona dostępna bez najmniejszego problemu.



Może dla tego zachodnia cywilizacja zwija się ilościowo kosztem niecywilizowanych ludów ?

Wyznacznik cywilizacji wg lewaka: wyskrobać potomków :D


pazuzu

2023-06-06, 11:26
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pie**ole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.



Czyli jak jakiś ciapaty zgwałci Ci matke, siostre córke to bedziesz zadowolony że urodzi jego dziecko ?
jak dziecko urodzi sie bez czaszki i umrze po 3 dniach to rozumiem że też fajnie ? i przy okazji moze umrze matka to luz, tak ?

SantaMaria

2023-06-06, 11:36
a mamusia z tyłu pie**olona jaka wzruszona XD XD ja pie**ole, zaorać albo na kompost

Budrys2000

2023-06-06, 11:45
Za 5 lat skończy u psychiatry. Za 10 lat będzie Tomkiem.

~DMT

2023-06-06, 11:47
pazuzu napisał/a:

Czyli jak jakiś ciapaty zgwałci Ci matke, siostre córke to bedziesz zadowolony że urodzi jego dziecko ?



Przypominam, że rząd furdojczlanda był, jest i będzie (bo nie ma wyjścia, a temat wrócił i będą go chcieli tym razem przepchać za wszelką cenę) za przymusową relokacją najgorszego sortu inżynierów i lekarzów. Ścierwo, z którym już kompletnie nie ma co zrobić, samych nierobów i kryminalistów, którzy się nawet do wciskania jednego guzika przy taśmie nie nadają...