18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała feminazistka...

~DMT • 2023-06-06, 01:24
Takie tam z niedzielnego spędu...



spoiler

kris1978

2023-06-06, 16:17
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni ch*ja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo k***a wy...




Musisz założyć gumę. Zmniejszysz ryzyko ciąży.

jjzz26

2023-06-06, 17:08
nowynick napisał/a:

Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?



Ale trzeba być głąbem patentowanym by myśleć że przy aborcji nie ma ryzyka sepsy. Jest i to dużo większe niż przy prawidłowo prowadzonej ciąży ale co może o tym wiedzieć jakiś simp i damskie popychadło.

darek1234

2023-06-06, 18:57
~DMT napisał/a:

Właśnie to potwierdziłeś. A kto k***a niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...
Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale k***a bądźmy obiektywni...



Co nie znaczy, że pojawili się za PO. PiS łamie wszelkie normy prawne, mogli cofnąć prawo, co nie raz już robili

Tersky

2023-06-06, 19:15
MysteryMan napisał/a:

O ch*j tu chodzi o jakie prawa ?



Przecież powiedziała jasno i wyraźnie - „nie wiem”, jak to feministka

Szary_Jeleń

2023-06-06, 22:29

ba...........zu

2023-06-06, 23:29
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Najwięcej do gadania na temat rodzenia dzieci mają zawsze faceci, i to jeszcze księża lub inne odwieczne koniobijce.

0dbytBiskupa

2023-06-07, 00:16
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pie**ole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.


Logika debila:
Plemnik i jajo osobno - dwie głupie komórki.
Plemnik i jajo razem - dziecko!

uzytkownik609 napisał/a:

Odważna dziewczynka
Myślę że ma szansę na karierę.
A komentarze typu feminazistka świadczą tylko o waszym zidioceniu i myślę że nikt z was nie powie publicznie takich rzeczy bo zwyczajnie nie macie na to jaj. Ta dziewczynka by was tak zjechała że byście 2 dni nie mogli dojść do siebie a na sadolu piszecie jakie to nie ą ę xdddd
Sadisticowa elita narodu polskiego psia jego mąć xdddd


Bo tu pełno zakompleksionych przegrywów siedzi. Otyłe dzieci, wyśmiewane w szkole i niedojrzali psychicznie nieudacznicy życiowi co ich jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali. Dlatego tak lubią filmiki z czarnymi debilami. Znaleźli tu sobie niszę, taką bezpieczną przystań, gdzie mogą udawać wirtualnych twardzieli i jeszcze od podobnych zjebów dostają za to wirtualne piwa, co ich dowartościuje jakby dostali Nobla co najmniej.

Takafura

2023-06-07, 06:07
0dbytBiskupa napisał/a:


Bo tu pełno zakompleksionych przegrywów siedzi. Otyłe dzieci, wyśmiewane w szkole i niedojrzali psychicznie nieudacznicy życiowi co ich jedynym osiągnięciem jest, że urodzili się biali. Dlatego tak lubią filmiki z czarnymi debilami. Znaleźli tu sobie niszę, taką bezpieczną przystań, gdzie mogą udawać wirtualnych twardzieli i jeszcze od podobnych zjebów dostają za to wirtualne piwa, co ich dowartościuje jakby dostali Nobla co najmniej.


Dwie uwagi:
1. Jak łatwo zauważyć też jesteś członkiem sadolowej społeczności. Tak z ciekawości - przegryw, otyły czy nieudacznik ?
2. Jak na każdym anonimowym forum napinacze są najbardziej widoczni i aktywni, może to zmylić nowego.

Akki11

2023-06-07, 16:08
ratford napisał/a:

ale się uczepiliście tej aborcji lewaki, ja pie**ole.
Ja osobiście jestem za utrzymaniem zakazu aborcji, a jeśli chcecie zabijać niewinne dzieci to zwykłe morderstwa też powinny być zatem legalne.



I w grach komputerowch też! Zakazać gry w CSa.

Poza tym to nie czasem skrajna prawica jest przeciwko aborcji?
Do czego to doszło żeby jakiś random z internetu mówił ludziom jak mają żyć i co mogą, a czego nie.
Co do aborcji j-uż nawet nie chodzi o to, że ktoś chce/nie chce dzieci, tylko po prostu ktoś chce może mieć plan i chcieć mieć realny wpływ na niego. To się nazywa plan, kapujesz już?

metmac

2023-06-07, 17:11
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Raczysz pan pieprzyć. Co takiego robi ten rząd gorszego od poprzednich? Zabrania aborcji? Jak kobieta chce dzieci to nie boi się o aborcję. Po prostu w dupach się poprzewracało od dobrobytu i psucia społeczeństwa przez lewactwo. Polacy lewacy chcą być bardziej multikulti od tych zachodnich lewaków i tyle. Lenistwo, egoizm, egocentryzm i nadopiekuńczość rodziców - to psuje młodych a nie ten czy tamten rząd. Mi się należy, tylko ja się liczę, nikt mi nie będzie mówił itd. Współczuję córki ale w sumie to twoje wychowanie wyszło na wierzch.



Dokładnie, powinno się napie**alać po ryjach, gonić do targania cegieł od małego i nauczyć zapie**alania w imię rządu XD

To tylko pokazuje jakim rynsztokiem jest Polska młodzież sadolowa. Ukry to przy Was istni Panowie XD

hdhg99s

2023-06-07, 23:56
metmac napisał/a:

Dokładnie, powinno się napie**alać po ryjach, gonić do targania cegieł od małego i nauczyć zapie**alania w imię rządu XD
To tylko pokazuje jakim rynsztokiem jest Polska młodzież sadolowa. Ukry to przy Was istni Panowie XD



was, nie Was

Społeczność Sadola to ściek.

neo001

2023-06-09, 18:52
metmac napisał/a:

Ukry to przy Was istni Panowie XD



ukry to śmiecie i nigdy z Polakami ich nie porównuj.

0dbytBiskupa

2023-06-11, 08:39
Takafura napisał/a:

Dwie uwagi:
1. Jak łatwo zauważyć też jesteś członkiem sadolowej społeczności. Tak z ciekawości - przegryw, otyły czy nieudacznik ?
2. Jak na każdym anonimowym forum napinacze są najbardziej widoczni i aktywni, może to zmylić nowego.


Jestem tu od lat pod różnymi nickami i obserwuję jak sadol zchodzi na psy. Kiedyś zaglądałem tu podyskutować bo trafiali się bardzo inteligentni ludzie. Dzisiaj zostały dzieciaki i sfrustrowane przegrywy, dyskutować nie ma z kim, więc wchodzę tu w jednym celu: hejtować zjebów. Bo mam z tego jakąś psychopatyczną radość i odpręża mnie to po dniu ciężkiej pracy. Może być?