18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała feminazistka...

~DMT • 2023-06-06, 01:24
Takie tam z niedzielnego spędu...



spoiler

jjzz26

2023-06-06, 12:06
nowynick napisał/a:

Moja córka (16 lat) nie była na tym marszu i generalnie ma na politykę wywalone, ale... zna ryzyko jakie się wiąże z zajściem w ciążę w tym porypanym katolandzie i mam zapowiedziane, że w tym kraju dziecka ni ch*ja rodzić nie będzie nigdy... Są plusy (śpię spokojnie po nocach) i minusy - za jakieś 15 lat może chciałbym mieć wnuki (i to niekoniecznie z norweskim obywatelstwem widziane raz na 2 lata).
Tak teraz myśli większość kobiet w Polsce. Mamy już nie niż a przepaść demograficzną a rząd robi co może żeby zniechęcać młodych do posiadania dzieci. Brawo k***a wy...




Tylko potwierdza moją teorię że każdy ojciec córki to simp j***ny zasługujący jedynie na splunięcie na mordę.

Yolanda

2023-06-06, 12:19
Niech tak samo drą ryja, żeby się zrównać z wiekiem emerytalnym mężczyzn. Na budowę, do łopaty a najlepiej do gułagu.

uzytkownik609

2023-06-06, 12:27
Odważna dziewczynka :)
Myślę że ma szansę na karierę.
A komentarze typu feminazistka świadczą tylko o waszym zidioceniu i myślę że nikt z was nie powie publicznie takich rzeczy bo zwyczajnie nie macie na to jaj. Ta dziewczynka by was tak zjechała że byście 2 dni nie mogli dojść do siebie a na sadolu piszecie jakie to nie ą ę xdddd
Sadisticowa elita narodu polskiego psia jego mąć xdddd

kirkor1245

2023-06-06, 12:32
Miło by było to gówno rozstrzelać póki za duże nie urosło.

pytolsky

2023-06-06, 12:39
nowynick napisał/a:

Po prostu kobiety nie chcą umierać na sepsę z martwym płodem w brzuchu. Co ma do tego wychowanie?



Zagrożenie życia i zdrowia kobiety jest w dalszym ciągu przesłanką dopuszczalności przerwania ciąży. Niespecjalnie mnie dziwi, że proaborcyjni kretyni nie mają pojęcia o sytuacji prawnej w tym kraju (co zupełnie nie przeszkadza im żądać "równych praw" bez umiejętności podania choćby jednego nierównego prawa). I za każdym j***nym razem wyciągacie to (albo jednostkowe przypadki ciąży w wyniku gwałtu), żeby usprawiedliwić tysiące aborcji tylko dlatego, że ktoś ma Downa.

silwerbalk

2023-06-06, 12:50
Czy ona właśnie potwierdziła że kobiety to nie są ludzie ? :-/ k***a by ich niszczyć wystarczy im pozwolić rozmawiać tylko tyle

Pantaran

2023-06-06, 13:32
Polska Greta ......How Dare You?

boogiehash

2023-06-06, 14:28
***** *** i pedałów z konfy :mrgreen:

Takafura

2023-06-06, 14:32
izurial napisał/a:

Współczuję takiego upośledzenia ale w sumie to wychowanie i poglądy typowe dla wyborców piss.


Jak dla Ciebie dostępność aborcji na życzenie jest miara rozwoju cywilizacyjnego to nie mam więcej pytań.
Cytuję pierwszy wynik z google:
szacuje się, że współczynnik największej ilości aborcji na świecie przypada na Amerykę Południową i Afrykę.


darek1234

2023-06-06, 14:36
~DMT napisał/a:

Przypominam, że rząd furdojczlanda był, jest i będzie (bo nie ma wyjścia, a temat wrócił i będą go chcieli tym razem przepchać za wszelką cenę) za przymusową relokacją najgorszego sortu inżynierów i lekarzów. Ścierwo, z którym już kompletnie nie ma co zrobić, samych nierobów i kryminalistów, którzy się nawet do wciskania jednego guzika przy taśmie nie nadają...



Nie wiem, ale wydaje mi się, że część społeczeństwa to debile. Platforma n ie wpuściła ciapaków do Polski, pojawili się za czasów PiS w Warszawie, Krakowie, Lublinie, tam widziałem ich skupiska, na ulicach, na dworcach, a dużo jeździłem i jeżdżę po Polsce. Za czasów PO takich sytuacji nie było i nie chodzi o to, że dla mnie PiS to największe pasożytnicze i antypolskie ch*jostwo, ale chodzi o fakty naoczne

~DMT

2023-06-06, 14:53
darek1234 napisał/a:

część społeczeństwa to debile. Platforma n ie wpuściła ciapaków do Polski


Właśnie to potwierdziłeś. A kto k***a niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...

https://wgospodarce.pl/informacje/21156-klamka-zapadla-rzad-ewy-kopacz-zgodzil-sie-na-przyjecie-islamskich-imigrantow-od-2016-roku-na-poczatek-bedzie-ich-5-tysiecy

Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale k***a bądźmy obiektywni...

turor

2023-06-06, 15:10
DMT napisał/a:

Właśnie to potwierdziłeś. A kto k***a niby podpisał kwity relokacyjne, wyłamując się jako jedyny, z całej Grupy Wyszehradzkiej? Rząd PO-PSL, a konkretnie pani (TFU!) Kopacz przyjacielu. Dopiero Szydło to później odkręciła...
Dla ścisłości: Jedni są warci drugich, ale k***a bądźmy obiektywni...



Tusk mówił, że to nieprawda, a Tusk nie kłamie .

szwarc_one

2023-06-06, 15:48
VeIture napisał/a:

Czy ja jako jedyny z komentujących odebrałem to jako transfobiczną wypowiedź tej dziewczynki? "no bo po co oni to robią (zmiana płci)?"



Chodzi o to że ona sama nie wierzy w to co mówi, pewnie nie do końca się z tym nawet zgadza a na bank tego nawet nie rozumie o czym mówi

wunhei

2023-06-06, 15:50
polska greta