18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie pozbawieni strachu

OpenStreetMaps • 2020-04-13, 14:54
Kompilacja niezwykle ryzykownych wyczynów na dużej wysokości


gucio926

2020-04-14, 02:50
Kierwa aż mi się dłonie spociły...

Golasnikoff

2020-04-14, 08:04
Lubię oglądać takie filmiki jak siadam rano na klopie. Idzie mi wtedy wyjątkowo szybko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

darayavahus

2020-04-14, 08:37
tzw "brak strachu" to choroba mózgu. Takie jednostrki mają najmniejsze szanse na przeżycie, co jest rzeczą najważniejsza z punktu widzenia doboru naturalnego

Obejszłem_system

2020-04-14, 09:59
@darayavahus
To nie jest brak strachu. Gdyby się nie bali to by tego nie robili. Robią to dla adrenaliny.

Śmieszne jak kompletny brak np. zrozumienia selekcji naturalnej może być użyty przez ignoranta.
Rocznie ludzi którzy sie tak bawią ginie kilkanaście osób. Codziennie z głodu umiera 30000 dzieci. od stycznia przeprowadzono prawie 11 mln aborcji.
nowotwor przez ostatnie 3 mc zabil ponad 2 mln ludzi. Mam wymieniać dalej. O jakiej skali mówisz. Zachęcam do włączenia myślenia

Pedofilek

2020-04-14, 10:42
Debili powinno być

pawianek85

2020-04-14, 11:37
Ciekawe ile z tych wygłupów zakończyło się śmiercią ???

Obejszłem_system

2020-04-14, 11:39
@up
Mówisz o nazwie albumu niemieckiego zespołu punkrockowego Die Ärzte - Debil. ? Czy chodziło o coś innego

@up up

korowiow777

2020-04-14, 15:44
8broda8 napisał/a:

Kompilacja tego rodzaju powinna tu się znaleźć tylko takie, które zakończyły się porażką.





kilian007 napisał/a:

nikt nie spadł.... słabe...





pajdaq napisał/a:

Gdzie jest film jak spadają ????








ellsworth

2020-04-14, 18:34
OpenStreetMaps napisał/a:

Typowo nudne pie**olenie w stylu co by było gdyby ? Właśnie dlatego w hotelach zakazują pływania w basenie po zmroku a ja mam na to wyj***ne i zawsze sobie pływam w godzinach wieczornych. Ostatnio w styczniu miałem sytuację i tylko grzecznie ochroniarza który mnie wypraszał zapytałem czy ma broń ten odparł że nie. Ja na to OK i dalej sobie pływałem ku jego totalnemu wk***ieniu aż plan wykonałem. Ćwok nawet nie próbował mnie siłą z wody wyciągać ale to chyba dlatego że był czarny pewnie wrodzony lęk przed wodą zwyciężył . Inna sytuacja to na Fuerteventurze kupę lat temu doj***li się do mnie że na stołówkę de facto przy samym basenie przyszedłem co prawda ładnie ubrany ale boso argumentując to tym że jeśli wdepnę w jakieś szkło po zbitej szklance to zrobię im żydowską hucpę i pozwę o odszkodowanie.
Barany nie wiedziały że po pierwsze brzydzę się żydowską hucpą a po drugie boso to nie raz potrafiłem jak Cejrowski łazić cały dzień w rożnych dziwnych miejscach i nawet pokaleczyć stopy . Takie zakazywanie to jawne ograniczanie wolności obywatelskiej. Powód jak zwykle pie**olone bezpieczeństwo! Bezpieczeństwo to taki argument wytrych z którym się nie podyskutuje ludzie oddadzą swoją wolność na tacy w zamian za samo napomknięcie o bezpieczeństwie. Mało tego Jeśli ktoś nie chce swej wolności tak łatwo oddawać to stado pożytecznych idiotów zadenuncjuje go i zakracze .



Cechą dorosłych ludzi, rozumnych dorosłych ludzi, jest przewidywanie konsekwencji swoich czynów a realnym efektem takich "zabaw" jest że taki jeden z drugim debili spadnie jakiemuś bogu ducha winnemu człowiekowi na głowę. Była nawet w Polsce taka historia, że samobójca wyskoczył z okna i spadł na jakąś dziewczynę w wyniku czego jest ona sparaliżowana. Jeżeli naprawdę myślisz, że taka sytuacja nie jest realna, to znaczy właśnie, że nie dorosłeś i nie rozumiesz co to jest odpowiedzialność za swoje czyny.

A z tym basenem czy chodzeniem na bosaka to mnie wybitnie rozbawiłeś, skoro podsumowałeś te sytuacje tak, że to jest ograniczanie wolności obywatelskich. Serio? Serio?? Pomyśl trochę dalej niz czubek własnego nosa! Takim zachowaniem to TY ograniczasz wolność obywatelską właścieli danych miejsc, do ustalania zasad korzystania z nich według ICH widzimisie a nie twojego! Na prawdę nie dostrzegasz tego oczywistego faktu?!? U siebie po domu możesz sobie chodzić na bosaka a w wannie pływać nawet i o 2 w nocy, ale jak przychodzisz do kogoś to ON ustala reguły i to TY naruszasz czyjąś wolność, nie on twoją!

Obejszłem_system

2020-04-14, 18:59
@ellsworth
Właśnie. Także dajmy ludziom wspinać się jak mają ochotę. Tak jak niemcy pozwalają w niektórych momentach mieć autostrady bez ograniczenia predkosci. wszystko jest dla ludzi. Nie zakazami lecz nauką wychowaniem i edukacją zieniajmy świat. Więc jak piszesz że realnym efektem takich zabaw może być ich śmierć albo osób postronnych to należałoby zawalczyć np z całą gamą sportów ekstremalnych jak spadochroniarstwo albo paralotniarstwo albo windsurfing albo surfing albo narciarstwo albo snowboarding. To że niektóre sporty sa legalne nie oznacza jeszcze że są bezpieczniejsze. Pewnie przy obleczeniu prawdopodobienstwa okazaloby sie ze szansa ze ktos taki spadajac zrobi komus innemu krzywde jest mniejsza nic szansa na trafienie w lotka z uwagi na ilosc osob tak sie bawiacych. Naprawde latwiej zginac jest w domu. z resztą sam podales przyklad z SAMOBÓJCĄ wiec jak ona sie ma do tych ludzi? bo nie kumam za bardzo.

LigaPolskichWąsów

2020-04-17, 13:17
Zapewne wielu z nich znajdzie się prędzej czy później na hardzie
Ale jest to poświęcenie na które jestem gotów.. 8-)