18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie pozbawieni strachu

OpenStreetMaps • 2020-04-13, 14:54
Kompilacja niezwykle ryzykownych wyczynów na dużej wysokości


brylant1412

2020-04-13, 18:14
nie które sceny to jest program komputerowy

Kurde26

2020-04-13, 18:32
Dobrze że oglądam na kiblu. Panicznie boję się wysokości. Nawet na filmach

Obejszłem_system

2020-04-13, 18:35
1

@Borys
Młody? chyba się chłopczyku Ci coś pomerdało w łepetynie. To Ci koledzy co z nimi siedzisz w piwnicy i się dotykacie po siusiakach...rozumiem. fajnie masz w życiu.

te "Słóżby" ciekawe.. Twoj stary z Twoja starą chyba z drabiną.

Borys

2020-04-13, 18:42
Obejszłem_system napisał/a:

1
@Borys
Młody? chyba się chłopczyku Ci coś pomerdało w łepetynie. To Ci koledzy co z nimi siedzisz w piwnicy i się dotykacie po siusiakach...rozumiem. fajnie masz w życiu.
te "Słóżby" ciekawe.. Twoj stary z Twoja starą chyba z drabiną.



Ale Ty głupi jesteś... Nie masz jak sie odnieść to nabluzgasz i przyczepisz się błędu ortograficznego? Oj młody... Ucz się może wyjdziesz na ludzi.

Obejszłem_system

2020-04-13, 18:48
ja znam kogoś kto we francji kto nie wszedł na słup żaden

Twój protekcjonalny ton jest nie do zniesienia. Ty jesteś młody tutaj. Rozumiesz misiaczku

Poza tym sam nazwałeś mnie głupim i mi to wytykasz.masz tupet

OpenStreetMaps

2020-04-13, 19:17
Żałosne co tu wypisujecie niby ludzie młodzi a mentalność macie starych pierdołów chcielibyście tylko zakazywać i nakazywać sami będąc ofiarami systemu edukacji premiującego cielęcą pokorę i posłuszeństwo.
Pojęcie robić coś na własna odpowiedzialność dla was nie istnieje.
Nieszczęśliwe wypadki podczas takich cyrkowych popisów się zdarzają ale ja nie potępiam tych wyczynów. Sami są świadomi jaki będą konsekwencje najmniejszego błędu, nikt ich do tego nie zmusza.
Jest polski wspinacz nazywa się BNT to ten który wspinał się na Marriott.
Zasługuje na podziw a nie żeby byle nieudacznik nieruszający tłustej dupy od komputera nazywał go pozbawionym rozumu . Subskrybuję nawet jego kanał. Linoskoczków albo Kierowców formuły 1 gdy coś się nie uda i dojdzie do katastrofy jakoś nikt bezmózgowiami nie nazywa. W całej historii świata prawdziwi mężczyźni z jajami zawsze życiem ryzykowali a cioty na piździe siedziały.
Cywilizacja ciot wszędzie hołubi tylko to bezpieczeństwo podniesione do potęgi.
Rzygam już tym pie**olonym bezpieczeństwem.
I choć ludziom na tym filmie mogę tylko pozazdrościć sprawności fizycznej to też lubię robić rzeczy w Europie niedopuszczalne przykładowo niesamowitą frajdę sprawiało mi podróżowanie w Senegalu na dachu autobusu tak jak robią to miejscowi. I co z tego że mogłem spaść skoro to było takie fajne.

Justynka99

2020-04-13, 19:53
To jest całkowicie bezpieczne. Znam wiele osób, które nie uprawiały tego sportu, a nie żyją, a nie znam nikogo, kto uprawiałby ten sport i nie żył. Wychodzi na to, że bezpieczniej jest to uprawiać.

PieronJasnySzlag

2020-04-13, 19:54
Przecież połowa to z programu komputerowego. Gdzie wy k***a w Afrycie żyjecie że to łykacie?

krukibiale

2020-04-13, 19:55
@opensreetmaps
Sądzę, że chodzi o szafowanie życiem ewentualnych ofiar na dole po ich upadku to raz, dwa- ewentualne straty materialne (rozbite auto na dole), trzy- problemy sądowe właścicieli obiektów na które się wspinaja (rodzinka ew denata może chcieć sądzić właściciela wieżowca/żurawia za niedostateczne zabezpieczenie obiektu przed debilizmem "synka"), cztery- jezeli przyjadą po nich służby (policja, straż, pogotowie) to może ich zabraknąć gdzieś, gdzie byliby bardziej potrzebni (Np normalnym ludziom), pięć- cywilizacje popychali do przodu ludzie inteligentni, a zatem zazwyczaj bojaźliwi, kiedy wojak szedl walczyć o granice cywilizacji dzieciaki mu zazwyczaj plodzil pleban/pisarz/nauczyciel (moze przez to np RP zaczela sie rozwijac przemysłowo i kulturalne, a zwijać w kwestii powierzchni:p).

Obejszłem_system

2020-04-13, 20:08
@Borys
Poza tym Ty pewnie masz nadwagę, może jarasz pety, bierzesz narkotyki. Wiesz ile służb bedzie postawionych na nogi i ile pieniedzy wydanych na Ciebie jesli dostaniesz raka? Albo po pijaku rozbijesz sobie głupi ryj? własnie. więc siedź w domu żeby nikt na Ciebie nie tracił czasu ani pieniędzy

@krukibiale
1. Argument typu nie jezdzij samochodem bo kogos przejedziesz. tez szafujesz czyims zyciem. Znasz jakis wypadek z udzialem takiego "debila" a wiesz ile jest wypadków samochodowych. czyli argument z dupy.
2.Może warto żeby włascieciele obiektów zabezpieczali obiekty prawidłowo to nikt nie powołany nie wejdzie a jak wejdzie to nie będzie haka na własciciela bo zabezpieczył dobrze. czyli argument z dupy
3. Kto to są normalni ludzie? Pani wiesia która sie zażera w domu słodyczami i jej się żyły zatkały wiec ma zawał czy pan jurek który się naj***ł i sie przewrócil i se rozbił głupi ryj. Robisz jakąs segregacje komu się należy pomoc. czyli ludziom z wypadków samochodowych gdzie jest ich wina nie powinno sie według twojej logiki pomagac.czyli argument z dupy.
4. tak. kolumb na pewno byl tchórzem...Teraz to już przegięłaś

Ciechan1

2020-04-13, 20:29
Kiedyś bez zabezpieczeń budowali wysokie budynki ,np w Nowym Yorku i to nie byli Europejczycy, Amerykanie czy Azjaci , to byli Indianie , mieli coś tam w genach takiego ,że nie bali sie wysokości i mieli dobrą równowage.

Myślę że gdyby nie strach ,wielu z nas dałoby rade chodzić po krawędzi , skoro normalnie po chodniku potrafimy prosto przejść wiele kilometrów , to tylko strach który robi nam wate z nóg , przez myśli analityczne itp ,to wszystko paraliżuje.

diablo5257

2020-04-13, 20:54
był kiedys film z takim popie**oleńcem, który sie sp***olił z budynku

MadDave

2020-04-13, 21:52
No może się nie znam ale takie popisy to zajebisty brak odpowiedzialności za siebie, kogoś, coś i potencjalnych ludzi oraz ich rodziny oraz swoje.
Zajebistą mają kondycję i wyczucie koordynacji ruchowej (sam dużo trenuje więc mogę się chyba śmiało w tej sprawie wypowiedzieć) Ale kurde komu to ma imponować? Stawianie na szali swojego życia? Jeśli ktoś ma te kilka pracujących szarych komórek więcej wiedziałby że takie narażania się to objaw skrajnej głupoty. Ktoś mi zaraz odpisze że nie mam jaj, odwagi i ch*j wie jeszcze czego Ale do ch*ja mam dla kogo żyć i myślę że oni też.
Jak dla mnie jest to bzdurne i bezsensowne narażania życia dla 15 sekund w Internecie. Tylko po co? Kolejny debil który jeszcze się nie zabił bawiąc się życiem.
Żeby nie było. Nie oceniam. Są różne zajawaki. Uzależnie od adrenaliny to też jakiś sposób na życie
Tylko jakim kosztem?

Adae

2020-04-13, 22:04
Odwróciłem wzrok po minucie - bo mi się znudziło.