18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie pozbawieni strachu

OpenStreetMaps • 2020-04-13, 14:54
Kompilacja niezwykle ryzykownych wyczynów na dużej wysokości


krukibiale

2020-04-13, 22:12
@Obejszłem_system

ad 1 jazda samochodem jest niezbędna do załatwiania spraw związanych z utrzymaniem moim, mojej rodziny, czy też społeczeństwa (podatki, bo pracuję, a żeby pracować- musze dojeżdżać), podejmuję ryzyka, ludzie chodząc po chodnikach- podejmują ryzyka, ale ryzyka niezbędne byśmy żyli. Chodzenie po żurawiach nie jest nikomu do niczego potrzebne. Argument inwalida.
ad 2 widze, że już wszedłeś- w może trafną z punktu widzenia prawnego/materialnego, ale płaściutką z punktu widzenia... etyki narrację rodziców ewentualnych denatów. A podobno chcącemu nie dzieje się krzywda? Takie to typowe, dla tego rodzaju ryzykantów.
ad 3 normalni ludzie to sa tacy ludzie, którzy z własnej woli nie ryzykują wzywania do nich służb.
ad 4 bardzo prawodobne jest to, że Kolumb był bojaźliwy. Był inteligentnym człowiekiem, przewidywał ryzyka i musiał się bać, ale miał motywacje wyższego rzędu wynikające z wiary/interesów/ambicji rozwijania nauki. Co rozwija ta dziatwa na żurawiach? Co nam to daje (poza rozrywką nie wartą ryzyk)?

Borys

2020-04-13, 22:36
Obejszłem_system napisał/a:

@Borys
Poza tym Ty pewnie masz nadwagę, może jarasz pety, bierzesz narkotyki. Wiesz ile służb bedzie postawionych na nogi i ile pieniedzy wydanych na Ciebie jesli dostaniesz raka? Albo po pijaku rozbijesz sobie głupi ryj? własnie. więc siedź w domu żeby nikt na Ciebie nie tracił czasu ani pieniędzy
@krukibiale
1. Argument typu nie jezdzij samochodem bo kogos przejedziesz. tez szafujesz czyims zyciem. Znasz jakis wypadek z udzialem takiego "debila" a wiesz ile jest wypadków samochodowych. czyli argument z dupy.
2.Może warto żeby włascieciele obiektów zabezpieczali obiekty prawidłowo to nikt nie powołany nie wejdzie a jak wejdzie to nie będzie haka na własciciela bo zabezpieczył dobrze. czyli argument z dupy
3. Kto to są normalni ludzie? Pani wiesia która sie zażera w domu słodyczami i jej się żyły zatkały wiec ma zawał czy pan jurek który się naj***ł i sie przewrócil i se rozbił głupi ryj. Robisz jakąs segregacje komu się należy pomoc. czyli ludziom z wypadków samochodowych gdzie jest ich wina nie powinno sie według twojej logiki pomagac.czyli argument z dupy.
4. tak. kolumb na pewno byl tchórzem...Teraz to już przegięłaś



Całkowite pudło, młody, całkowite. Ale nie będę Ci opowiadał kim i jaki jestem, bo ch*j Cię to obchodzi. Jak lubisz szufladkować to rób tak dalej, pożyjesz to się przekonasz. Tymczasem zdrowia!

Ta...........ku

2020-04-13, 23:03
Ja akurat im współczuję... Pomyślcie sobie jak bardzo nisko musielibyście oceniać wartość swojego życia, żeby wystawić je na tak ogromne ryzyko? 300 Metrów nad przepaścią na jednej nodze... Wystarczy jeden mały podmuch wiatru i dobranoc.

Obejszłem_system

2020-04-13, 23:08
1

@Borys
Młody słuchaj. Jakbyś od czasu do czasu urchomił ten jeden zwój mózgowy co tam ledwo już zipie to wiedziałyś że mój wywód dotyczy znacznej ilości osób. A jeśli nawet nie Ciebie to powinieneś skumać przekaz o jest oczywisty. Więc pisanie "całkowite pudło" jest tak z dupy,że nie wiem czy mam siłe Ci to tłumaczyć. Weź rusz głową bo mnie ręcę opadają.serio

Justynka99

2020-04-13, 23:10
marcino_zly napisał/a:

Pedały!



Ty lepiej rachunek za ten telefon zapłać, a nie pyskuj :D

Obejszłem_system

2020-04-13, 23:15
Przekaz mój do Ciebie jest taki. Że przestań się podniecać ,że ktoś włazi na jakiś słup. bo to są tak znikome przypadki w skali świata, że to nie ma znaczenia ale ludzie mają poj***ne hobby i ch*j Co do tego. Zacznij się przejmować tym co na prawdę ma znaczenie. i dorośnij trochę młody.

OpenStreetMaps

2020-04-13, 23:16
krukibiale napisał/a:

@opensreetmaps
Sądzę, że chodzi o szafowanie życiem ewentualnych ofiar na dole po ich upadku to raz, dwa......



Typowo nudne pie**olenie w stylu co by było gdyby ? Właśnie dlatego w hotelach zakazują pływania w basenie po zmroku a ja mam na to wyj***ne i zawsze sobie pływam w godzinach wieczornych. Ostatnio w styczniu miałem sytuację i tylko grzecznie ochroniarza który mnie wypraszał zapytałem czy ma broń ten odparł że nie. Ja na to OK i dalej sobie pływałem ku jego totalnemu wk***ieniu aż plan wykonałem. Ćwok nawet nie próbował mnie siłą z wody wyciągać ale to chyba dlatego że był czarny pewnie wrodzony lęk przed wodą zwyciężył :-) . Inna sytuacja to na Fuerteventurze kupę lat temu doj***li się do mnie że na stołówkę de facto przy samym basenie przyszedłem co prawda ładnie ubrany ale boso argumentując to tym że jeśli wdepnę w jakieś szkło po zbitej szklance to zrobię im żydowską hucpę i pozwę o odszkodowanie.
Barany nie wiedziały że po pierwsze brzydzę się żydowską hucpą a po drugie boso to nie raz potrafiłem jak Cejrowski łazić cały dzień w rożnych dziwnych miejscach i nawet pokaleczyć stopy . Takie zakazywanie to jawne ograniczanie wolności obywatelskiej. Powód jak zwykle pie**olone bezpieczeństwo! Bezpieczeństwo to taki argument wytrych z którym się nie podyskutuje ludzie oddadzą swoją wolność na tacy w zamian za samo napomknięcie o bezpieczeństwie. Mało tego Jeśli ktoś nie chce swej wolności tak łatwo oddawać to stado pożytecznych idiotów zadenuncjuje go i zakracze .

Borys

2020-04-13, 23:21
Obejszłem_system napisał/a:

@Borys
Poza tym Ty pewnie masz nadwagę, może jarasz pety, bierzesz narkotyki. Wiesz ile służb bedzie postawionych na nogi i ile pieniedzy wydanych na Ciebie jesli dostaniesz raka? Albo po pijaku rozbijesz sobie głupi ryj? własnie. więc siedź w domu żeby nikt na Ciebie nie tracił czasu ani pieniędzy



Popatrz, Barania Łąko, tu w tym miejscu odnosisz sie do mnie ad personam. Skup sie, sam wisil swój ostatni zwój mózgowy i zamknij japę.
Młody...


:mrgreen:

Obejszłem_system

2020-04-13, 23:35
k***a przecież to powiedziałem młody ch*ju jeden że się odnosze personalnie ale jakbyś k***a pomyslał pol sekundy to zrozumialbys przekaz ze .Wiec jeszcze raz . Przestan mi udowadniac ze nie mam racji na innych plaszczyznach bo ja Ci udowodnielem ze mam racje w glownym watku. Zemsta jest slodka ale taka bez klasy.

Borys

2020-04-13, 23:38
Obejszłem_system napisał/a:

k***a przecież to powiedziałem młody ch*ju jeden że się odnosze personalnie ale jakbyś k***a pomyslał pol sekundy to zrozumialbys przekaz ze .Wiec jeszcze raz . Przestan mi udowadniac ze nie mam racji na innych plaszczyznach bo ja Ci udowodnielem ze mam racje w glownym watku. Zemsta jest slodka ale taka bez klasy.



Jaki k***a dzban...

Pawlogen

2020-04-13, 23:39
jak mnie wk***ia ta muzyka....

Obejszłem_system

2020-04-13, 23:44
@Borys
Mówisz o sobie Młody

Przegrałeś tę batalię ale pokaż klasę i żyj dalej

OpenStreetMaps

2020-04-14, 00:09
Łapcie drugą część. Niestety jest kila powtórek ale rusek ten co chodzi po gwieździe
rozwala system,


m1t

2020-04-14, 00:14
Najgorsze to te dziewczyny z jajami większymi niż moje.