18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie pozbawieni strachu

OpenStreetMaps • 2020-04-13, 14:54
Kompilacja niezwykle ryzykownych wyczynów na dużej wysokości


Plastykpl

2020-04-13, 16:25
Które z nich jeszcze żyje?

Nyrewesa

2020-04-13, 16:31
Od samego oglądania ściska mnie w jajkach. Szacun

muldzio

2020-04-13, 16:33
fajne!
idę zmienić gacie

8broda8

2020-04-13, 16:52
Kompilacja tego rodzaju powinna tu się znaleźć tylko takie, które zakończyły się porażką.

Strick

2020-04-13, 17:00
Super, teraz tylko kompilacja o ludziach którzy sprzątają to co zostało z ludzi pozbawionych strachu i będzie komplet

syska

2020-04-13, 17:11
Gimbaza odkrywa internet. Stare do pieca..

Mindfullofhigh

2020-04-13, 17:22
To so glupki, ludzie pozbawieni rozumu. Glupi nie wie ze cos mu grozi wiec sie nie boi. Chetniej bym poogladal fejle jak w dol spadaja, napewno taki material by byl o wiele ciekawszy...

kilian007

2020-04-13, 17:29
nikt nie spadł.... słabe...

Obejszłem_system

2020-04-13, 17:42
@ Mindfullofhigh
Głupi jesteś Ty. Oni dokładnie wiedzą co im grozi. Po to to robią. Wiesz co to adrenalina. Wiesz po co ludzie chcą ją czuć? Myślę, że kurewsko Cię boli ,że Twoje życie jest miałkie i największa adrenalina jaką poczułeś to ta po nocnej wizycie w Twoim pokoju Twojego starego. Gdybyś się przyjrzał to zobaczyłbyś, że większość z nich dysponuje dobrym przygotowaniem fizycznym. To nie są przypadkowi idioci. Ale łatwiej jest napisać że są głupi i nie mają rozumu. Już wiesz dlaczego oni są lepszymi ludźmi od Ciebie?

@ Mindfullofhigh Głupi jesteś Ty. Wiesz co to adrenalina? Wiesz po co ludzie chcą ją poczuć? Oni nie są głupi. Dokładnie wiedzą co może ich spotkać dlatego to robią. Niektórzy nazywają to sensem życia inni narkotykami bez narkotyków. Ty zapewne najsilniejszy przypływ adrenaliny mialeś po wizycie nocnej Twojego starego w Twoim pokoju. większość z tych osób gdybyś się przyjrzał dysponuje niezłymi umiejętnościami fizycznymi. Są lepiej przygotowani do tego niż przeciętny idiota. To nie są przypadkowi ludzie. Ale wiadomo. Łatwiej jest napisać, że to są głupi ludzie. I nie wiedzą co robią. Już wiesz dlaczego oni żyją życiem które chcieli a Ty nie? Nie wiesz?...Myślę kolego, że jesteś po prostu tchórzem. To nic strasznego. Ale miej chociaż na tyle odwago cywilnej, żeby odpuścić nazywanie kogoś głupim tylko dlatego,że coś Cie przerosło. Pozdrawiam i powodzenia z tatą.

@ Mindfullofhigh Głupi jesteś Ty. Wiesz co to adrenalina? Wiesz po co ludzie chcą ją poczuć? Oni nie są głupi. Dokładnie wiedzą co może ich spotkać dlatego to robią. Niektórzy nazywają to sensem życia inni narkotykami bez narkotyków. Ty zapewne najsilniejszy przypływ adrenaliny mialeś po wizycie nocnej Twojego starego w Twoim pokoju. większość z tych osób gdybyś się przyjrzał dysponuje niezłymi umiejętnościami fizycznymi. Są lepiej przygotowani do tego niż przeciętny idiota. To nie są przypadkowi ludzie. Ale wiadomo. Łatwiej jest napisać, że to są głupi ludzie. I nie wiedzą co robią. Już wiesz dlaczego oni żyją życiem które chcieli a Ty nie? Nie wiesz?...Myślę kolego, że jesteś po prostu tchórzem. To nic strasznego. Ale miej chociaż na tyle odwago cywilnej, żeby odpuścić nazywanie kogoś głupim tylko dlatego,że coś Cie przerosło. Pozdrawiam i powodzenia z tatą.

1

Albert.fish

2020-04-13, 17:44
Obejszłem_system napisał/a:

@ Mindfullofhigh
Głupi jesteś Ty. Oni dokładnie wiedzą co im grozi. Po to to robią. Wiesz co to adrenalina. Wiesz po co ludzie chcą ją czuć? Myślę, że kurewsko Cię boli ,że Twoje życie jest miałkie i największa adrenalina jaką poczułeś to ta po nocnej wizycie w Twoim pokoju Twojego starego. Gdybyś się przyjrzał to zobaczyłbyś, że większość z nich dysponuje dobrym przygotowaniem fizycznym. To nie są przypadkowi idioci. Ale łatwiej jest napisać że są głupi i nie mają rozumu. Już wiesz dlaczego oni są lepszymi ludźmi od Ciebie?



I myślisz
,że można tam wchodzić od tak jakby nigdy nic? Straż pożarna i policja musi się później użerać z takimi zjebami .A Ty powinieneś za te pie**olenie ciągnąć druta dla minda do końca swoich dni

:lol:

Obejszłem_system

2020-04-13, 17:46
@up podaj mi jeden przypadek użerania się z tymi zjebami...Jeden

Kolejny domator, któremu cięzko wychylić jest się przez balkon

Borys

2020-04-13, 18:03
Obejszłem_system napisał/a:

@up podaj mi jeden przypadek użerania się z tymi zjebami...Jeden
Kolejny domator, któremu cięzko wychylić jest się przez balkon



Znam ziomka, ktory postawil kupe niemieckich słóżb w stan gotowosci, bo wlazł na jebitny komin w niemcowni. Więc morda młody... Koledzy Ci juz wyjasnili

KrokodylZaginacz

2020-04-13, 18:06
Tak mi się ręce spociły że nie potrzebuje lubrykantu do zwalenia gruszki