18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loża pedałów i złodziei

kajtom • 2012-06-28, 23:04
Przeglądam sobie oficjalną panoramę z meczu otwarcia, a tu:

Gienek2

2012-06-29, 09:37
taa i może k***a jeszcze napiszecie że p[ryzydent obecny był wybrany w naturalnych warunkach, powtarzających się co jakiś czas. ppolityka to gówno , widać jak niektórzy politycy traktują kraj to przecież nie będę miał niewiadomo jakiego szacunku dla kogoś kto ma ten kraj w dupie. ale wyzywać jest nieładnie to fakt.

prawda jak zwyjkle leży po środku. ludziom nic nie da życie dnie m wczorejszym jak i 100% przeciwności czemuś/komuś ... i od narzekania nam portfel nie zgrubieje ale co prawda to prawda, że politycy to są darmozjady, baaardzo dużo sobie przyznali za rządzenie, z naszej wspólnej kasy.... więc trzeba realnie ocenić ich pracę a jak ona wygląda? dróg nie ma , jak są to dziurawe, jednosezonowe i najdroższe na świecie.... to chyba coś znaczy o tych pracujących w sejmie?

Krak

2012-06-29, 09:38
goog11 napisał/a:


za które ludzie oddawali życie.



I właśnie dlatego ta "loża" jest do odstrzału

kpiciel

2012-06-29, 09:49
Orfiak napisał/a:

Jak czytam te komentarze, to aż żal się mi Was robi. Ciągle narzekacie byle tylko narzekać. A to politycy źli, a to nie ja ich wybrałem. To wyemigrujcie do Anglii jeśli Wam się tu aż tak nie podoba. Podjerzewam, że większość z Was nie wymieniłaby nawet kilku rzeczy, których krytykowani politycy są winni. Ale ponarzekać trzeba, jakże by inaczej



No właśnie, że większość z nich wyjedzie, a jak już będą za granicą i zobaczą o ile tam jest lżej, to już nie wrócą.

O konsekwencjach chyba nie muszę mówić?

Powiem tylko jedno:
Wcale nie jest tak, że jak ci narzekający wyjadą to w końcu zapanuje ład, spokój i porządek. Pomyślcie sami.
To są ludzie, którzy chcą pracować i dostawać za to godziwe pieniądze bez kombinowania czy strachu przed skarbówką czy innym gównem. I będą to robić jeśli nie tu to gdzie indziej. Bo człowiek zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie.

Kto na tym straci najwięcej?
Kto jest za to odpowiedzialny, nie straci niczego, a nawet zarobi.

pi73rmaster

2012-06-29, 10:11
@goog: a na Kaczyńskiego to pewnie wrzucałeś ~~

Icepick

2012-06-29, 10:25
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Naprawdę wierzysz w te wolne wybory czy jak ? :mrgreen: A co do zostania politykiem to bardzo chętnie, aby mi nie utrudniano ścieżki do kariery!!! :idzwch*j:

filipsworks

2012-06-29, 10:32
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Matka wie, że ćpiesz?

A tak na poważnie... Gratuluję bycia lemmingiem, jeśli wierzysz w wolne i demokratyczne wybory...
Tak samo wolne i demokratyczne jak te, w których Hanka Zdanowska została prezydent Łodzi... choć logicznie patrząc poza profesurą nie było tu żadnej grupy, która by ją popierała.
A jeśli Twoim zdaniem reprezentant narodu, który kandydował na prezydenta - nie znając podstaw języka polskiego - jest godny poszanowania (mimo tego, że kandydując oszukał cały naród) - gratulację... Jak czytam takie głupoty to żałuje, że na Ciebie rodzicom beczki zabrakło...

Halibut

2012-06-29, 11:00
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Poj***ło cię? Swoje życia to ludzie oddawali za kraj a nie za państwo. Nie będę szanował idioty wybranego przez tłum idiotów...

kaczkor

2012-06-29, 11:16
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Hmmmm...

Ludzie oddawali życie nie za prezydenta, tylko za kraj, rodzinę i ludzi w nim żyjących! Polak idący na śmierć myślał o rodzinie i bliskich, a nie o rządzie ! k***a, czemu większość nie potrafi zrozumieć że kraj to nie rząd !? To MY jesteśmy krajem, to MY wk***iamy się na niego co dzień bo jest ciężko, to MY kombinujemy aby Nam i bliskim żyło się w miarę godnie, to MY zapie**alamy na wojny które nie są naszym zasranym interesem z czego i tak mamy "ch*jA", to My jak poj***ni zapieprzamy do 67 roku życia aby mieć potem emeryturę jak na lekarstwo, a własnym dzieciom / wnuczkom trzeba jakoś pomagać bo im też jest ciężko wystartować do życia w tym kraju. Więc błagam - Zanim ktoś wypowie się jaki to Nasz rząd jest Mega Super, niech sam pierw przeżyję horror jaki może urządzić NAM rząd! ch*j mnie interesuje kto "prowadzi" ten kraj bo i tak jak ZAWSZE jest kaszanka i ch*jnia bo Prezydent ma tyle do gadania jak masło na śniadanie ! Jego jedyna rola to taka aby BYĆ za co zarabia takie pieniądze że głowa mała.

Cytat:


Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Powiedz mi k***a szczerze - gdyby nie ten j***ny Trupolew co rozj***ł się na krzaku, to na kogo byś k***a głosował ? Hmmm ?! Na JKM ? Już to k***a widzę. Prezydent został wybrany "Sytuacyjnie", nic k***a więcej. [Dobrze że drugiego Kaczora nie wybrali, bo dopiero by był Armagedon ! Wiecie, Polska Vs Rosja dzień w dzień.]

Nie chcę nikogo obrażać ale :
Polskę jako taką tworzymy My, a nie jakaś banda 400 ponad idiotów którzy potrafią przytakiwać i brać w łapę.
Jestem młodym człowiekiem, tak jak pewnie większość z was. I tylko czekam aż pewnego dnia, ktoś się po prostu wk***i i wyjebie ten cały grajdołek w p*zdu ! Już raz w historii Polski latały głowy "szlachty". A jak mówią - "Historia lubi się powtarzać".
Oczywiście nie jestem za tym aby wszystko "pies j***ł", bo mimo braku rządu, oraz znając świat znajdzie się jakieś chętne państwo które się nami zaopiekuje ;]

Dziękuje za uwagę i przepraszam z góry osoby które mogłem urazić co do względów politycznych ;] . Ale szczerze ? - ch*j w ten rząd - MY jakoś sobie poradzimy ;]

P.S. - Na sadolu było już coś, co pewnie poruszyło większość :
http://www.sadistic.pl/tu-sie-urodzilem-tu-chce-zyc-vt116568.htm

Jak się k***a mać mylę lub leję wodę jak nasi POsłowie to nie dawajcie piw lub nawet wyjebcie ten komentarz. Cieszyć mnie będzie jak ktoś to przeczyta i zrozumie co miałem na mysli.

P.S.2 - Mniej na maturze z Angielskiego dwa lata temu napisałem niż w tym komentarzu :D

master of disaster

2012-06-29, 11:32
Spokojnie. Jak tak dalej pójdzie, PiS wygra kolejne wybory i będzie mógł się wykazać. Już raz im się udało i jak było nie którzy pamiętają a reszta sobie przypomni. Teraz będzie jeszcze weselej bo będziemy mieć pomniki kartofla na każdym skrzyżowaniu. Jedyny pożytek z takiego obrotu sprawy będzie taki, że młodzieżówki PiS zamilkną znowu ze wstydu i internet się trochę przewietrzy.

mathew14

2012-06-29, 12:44
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Bardzo ciekawa wypowiedź. A teraz jak już się wypowiedziałeś to zamknij mordę i mnie nie wk***iaj!

szerszen79

2012-06-29, 13:27
zastanawiam się nad jednym...czy świat się kiedyś doczeka postaci w świecie polityki która zadowoli wszystkich i nie będzie powodem do wyśmiewania....(debilowi piszącemu ze za Stalina było lepiej...nawet nie chce mi się odpisywać)...nawet Jan Paweł II miał swoich przeciwników i takich co go nazywali wspólnikiem pedofilii...po prostu nigdy wszystkim nie dogodzi-a najtrudniej dogodzić kretynowi który musi spalić paczkę papierosów dziennie,wypić sześć piw i posiedzieć 5 godzin przed telewizorem czy komputerem-najlepiej gdyby na to wszystko mógł zarobić siedzeniem w domu bo do pracy się awruk nie garnie-jest tysiące sposobów na zarobienie choćby w sieci zamiast poświęcać godziny na latanie z forum na forum i narzekanie można zarobić jakąś kasę w tym czasie-ale tak to już jest z nieukami i nieudacznikami że chcieliby zarabiać tyle co lekarz czy prawnik ucząc się jednej tysięcznej tego co on

konek3

2012-06-29, 13:49
master of disaster napisał/a:

Spokojnie. Jak tak dalej pójdzie, PiS wygra kolejne wybory i będzie mógł się wykazać. Już raz im się udało i jak było nie którzy pamiętają a reszta sobie przypomni. Teraz będzie jeszcze weselej bo będziemy mieć pomniki kartofla na każdym skrzyżowaniu. Jedyny pożytek z takiego obrotu sprawy będzie taki, że młodzieżówki PiS zamilkną znowu ze wstydu i internet się trochę przewietrzy.




Co ty między dwoma partiami wybierasz? :homer:

-ogi-

2012-06-29, 14:04
goog11 napisał/a:


Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie.[...]
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Niech sobie przypomnę, Kaczyński był chyba prezydentem tego samego państwa, a jakoś w medich nie zauważyłem ani krzty szacunku, było tylko ciągłe jechanie po nim i obrażanie go za wszelką cenę, hmm cos tu się nie zgadza panie szanujący. Komorowski jest prezydentem mojego kraju, ale nie moim, duzo więcej szacunku mam chocby nawet do Kwaśniewskiego. :idzwch*j:

Od razu k***a mówie że wcale na pis nie głosowałem.

ru_ziolo

2012-06-29, 14:32
@76200
Pedale?
Widać, że głosowałeś na PO.
Pozdrów swoich ojców - obu.

Nie głosowałem na nikogo bo nikt nie był wart mojego głosu.
A ty nie jesteś wart nawet tego żeby mi dupę podcierać.


Ciekawe czy gdyby chociażby ś.p Kaczyński tam siedział też byście pie**olili, że szacunek się należy.
Wątpię.

KroQQQ

2012-06-29, 14:46
Nie chciało mi się czytać, chciałem tylko życzyć wszystkim serdecznego ch*j wam w dupe za poruszanie takich kwestii podczas gdy chciałbym pooglądać krzywdę bliźniego swego, ewentualnie wyczyny jakiegoś Azjaty.