18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loża pedałów i złodziei

kajtom • 2012-06-28, 23:04
Przeglądam sobie oficjalną panoramę z meczu otwarcia, a tu:

-ogi-

2012-06-28, 23:34
Wielki k***a patriota szalik założył... niby nic w tym złego, ale jednak k***a mam wrażenie że prezydent powinien się trochę poważniej zachowywać, a ten jeszcze k***a po golu skakał jak kangur jakiś (troche powagi k***a), no ale takie było zadanie Tusk Vision Network żeby zrobić z mendy wielkiego patriote. Możecie mnie i nazwać malkontentem ale k***a taki juz jestem.

ru_ziolo

2012-06-28, 23:48
Prezydent nie siedział w loży prezydenckiej bo ... została ona sprzedana żydowskiemu miliarderowi ruskiego pochodzenia.
I dobrze tak j***nemu gajowemu.
On i jego rząd r*cha nas - a ruskożyd wyr*chał jego.



nurgle

2012-06-28, 23:57
przeglądasz sobie panoramę i żal Ci dupę ściska, że musisz przed telewizorem oglądać?

Ingles

2012-06-29, 00:05
k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.

ru_ziolo

2012-06-29, 00:14
To nie jest mój prezydent tylko tych ćwoków którzy go wybrali.
I żal mi dupy się ściska bo piłką nożną się nie interesuje - a na bilet na euro stać mnie bez problemu.
Plebs się cieszy z igrzysk a państwo jest rozkradane. Tak jak w starożytnym Rzymie.
Tylko, że cezar jakiś poziom sobą reprezentował, a komoruski reprezentuje... hmmm właściwie to nic.

lllll

2012-06-29, 00:17
pie**olone darmozjady.

kaciux

2012-06-29, 01:28
Loża pedałów, Bo bez Tuska "loża złodziei' brzmi dziwnie...

Gebofon

2012-06-29, 01:28
No i to jest loża prezydencka moi mili :)

Marian Pudzianowski

2012-06-29, 01:38
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.


k***a, i to jest problem. Zawsze w demokracji zostanie wybrany jakiś idiota. I co to k***a za tłumaczenie, że prezydent to szacunek się należy?

Bzg

2012-06-29, 01:44
Pudzian dobrze prawi.
Jak by mój ojciec mnie lał, molestował moją siostrę albo bił moją matkę to argument "To Twój ojciec" chyba nie zatrzymałby mojej nogi przed przywitaniem się z jego twarzą.

Nie ważne jaka czyjaś pozycja, ważne jakim jest człowiekiem.

Sz...........an

2012-06-29, 01:45
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Co ty pie**olisz zastanów się k***a! Jaki szacunek? Cała zgraja ku*asów w garniakach żyje dzięki naszym podatkom a ty mówisz że należy im się szacunek? SZACUNEK kolego należy się górnikowi uj***nemu w pyle węglowym, pielęgniarce, która wyciera dupy dziadkom w domu starości, panom którzy co rano wypróżniają kontenery abyś miał gdzie wyrzucić śmiecie, tym ludziom należy się SZACUNEK, dlatego że jednak zdecydowali się tu zostać a nie wyjeżdżać za granicę i zapie**alać za grosze. Prezydent może i jest przedstawicielem państwa, za które ludzie oddawali życie. Tylko jest jeden problem ci ludzie przewracają się teraz w grobach na myśl o tym że prezydentem jest człowiek który zaprasza na "obiat". Prezydent powinien być ideałem mężczyzny, a prawdziwy mężczyzna ma zarobić na własną rodzinę uczciwie i nie czyimś kosztem. Ma świecić przykładem, a póki co to Komorowskiemu wystaje słoma z butów...

Aha od razu piszę że jestem apolityczny. To że jadę na Komorowskiego nie oznacza że jestem fanem PiS-u. Dla mnie to jeden ch*j. Dlaczego? Bo wszyscy żyją z pensji tych samych polaków i to ich łączy.

agropol

2012-06-29, 02:11
Komorowski poszedł na mecz - źle. Ale jakby nie poszedł, tobyście dopiero mieli wyżerkę, jaki to ch*j z niego, w dupie ma Prawdziwych Polaków!

Poza tym dwie ostatnie prezydentury przekonały mnie do końca, że Polska MUSI mieć ch*jowego prezydenta.