18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Loża pedałów i złodziei

kajtom • 2012-06-28, 23:04
Przeglądam sobie oficjalną panoramę z meczu otwarcia, a tu:

Sl...........nx

2012-06-29, 02:22
Nie szanuję Komorowskiego ani trochę, ale jednak, kiedy Polska strzeliła gola, to jego radość sprawiła, że poczułem nutkę sympatii.
Oczywiście na chwilę, bo nie zapominam, skąd się on wywodzi i jakie kretyńskie ustawy podpisuje.

maraglear

2012-06-29, 02:28
Prezydent też człowiek ;p

szerszen79

2012-06-29, 03:56
do kilku takich co to uważają ze prezydentowi sie szacunek nie należy...wyobraźcie sobie że Wam też nie-bo nawet 100 piw na sadisticu nie zbieracie a facet dostał miliony głosów od Polaków-gdzie ta Wasza mądrość i wspaniałość??siedzicie ciołki jeden z drugim przed komputerem-pojęcia nie macie o dorosłym życiu- jak był Wałęsa prezydentem wszyscy się z nieuka nabijali później alkoholik później przykurcz a teraz analfabeta-a sami nie zdajecie sobie sprawy z tego że przynajmniej trzy z tych cech występują u Was- najlepiej zamiast się za robotę wziąć i pieniądze zarabiać to siedzieć i głupoty wpisywać łamiąc tak na marginesie konstytucję-czy tego chcecie czy nie takiego mamy prezydenta i nie zmieni się póki co nic w temacie a jesteście na tyle nierozgarnięci ze oceniacie człowieka po tym jak się cieszył jak Polska gola strzeliła??a co miał awruk zrobić???zaklaskać dwa razy???bo jeżeli nei wiecie skąd się szacunek należy prezydentowi to właśnie z konstytucji za możliwość obowiązywania której Wasi Dziadowie ,Pradziadowie oddawali życie,poświęcali majątki- a któryś chociaż z raz przeczytał ją??nie-bo po co -lepiej na sadisticu jakąś bzdurę jebnąć...

Nieto

2012-06-29, 05:13
szerszen79, k***a weź nie pie**ol; czytałem Konstytucję i co z tego? Może to że tak wiele widzę przykładów łamania, naciągania praw w niej zawartych, i to tymi co jej nie szanują są również politycy. Moi 'dziadowie, pradziadowie' przelewali krew, wylewali poty, nie za jakąś konstytucję, prezydenta czy inne gówno, robili to za swoją Ojczyznę, taką jaką oni kochali i za jaką ją uważali, za taką jaka była ona w ich oczach, a nie w oczach Twoich. Ile głów tyle osądów, ale nie pie**ol mi że powinienem coś/kogoś szanować, na szacunek trzeba zasłużyc. Poza tym, prawo jest prawem, hmm, to fakt, i co? Praw jednak jest wiele. To że ktoś sobie uzurpuje prawo do decydowania o tym jak mam się zachowywać, tylko z tego powodu że kilku moich 'sąsiadów' dało się nabrać na szczwanego lisa szachrajstwa i mu na to pozwoliło, nie jest (wg. mnie, oczywiście) sprawiedliwe. Rozróżniam dość znacznie prawo od sprawiedliwości ( zestawienie tych pojęć tu zupełnie przypadkowo jest podobne do nazwy pewnej partii politycznej :-) ...... temat rzeka, hehe, zresztą wiele takich, nie mam nic do pana Komorowskiego jako osoby prywatnej, być może to zupełnie przyjazny człowiek, ch*j wie, no ale na tych Ełro to się jednak lansował, i go lansowali, może nie jakoś bardzo mocno, ale jednak.. takie jest prawo istnienia w obecnej mass-medialnej rzeczywistości.

xS...........on

2012-06-29, 06:40
należy się szacunek? za to co z tą polską zrobili, po tym jak dziady walczyły? przecież za stalina k***a było lepiej.
macie oczy otwarte? czy ślepi jesteście? jak wy żyjecie w porównaniu do ludzi z innych państw? ch*jnia jest głęboka, i na pewno nie z powodu nas, zwykłych ludzi, którzy tu żyją i próbują jakoś na siebie zarobić, tylko z tego co się tam k***a dzieje, jak jeszcze bardziej nam to wszystko utrudniają.
przedstawiciel? nas wszystkich? wybierany przez nas wszystkich? ch*j z tego, jak stare mohery i inne p*zdowate ludziopodobne stworzenia nie pozwalają tego całego stanu rzeczy zmienić.
wolność? to ja najwyżej właśnie tu w necie mam, niech mi jeszcze actą sractą dojebią to tylko iść i się rzucić pod japoński pociąg, bo pod polskim to spokojnie se można chleb kroić. (suchara z dupy doj***łem) -.o

Manian

2012-06-29, 07:40
goog11 napisał/a:


Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach


taa jasne ... :roll: matole o czym Ty pie**olisz ... :-/

Ko...........ę

2012-06-29, 07:56
ru_ziolo napisał/a:

To nie jest mój prezydent tylko tych ćwoków którzy go wybrali.



To przyznaj się na kogo głosowałeś pedale. Na kaczora?

veno

2012-06-29, 07:59
@gook11

A że ch*jowo rządzi to już inna sprawa .. :)

thez

2012-06-29, 08:06
k***a, każdy ma jakieś zadanie do cholery. Jeden jest górnikiem, drugi prezydentem, a trzeci bezrobotnym. Żyje z podatków to prawda, ale każdy inny na jego miejscu też by k***a żył z podatków, taka robota.

A problem jest taki, że polskie społeczeństwo lubi dużo marudzić, ale nie wywiera presji na rząd. I rząd w takiej sytuacji ulega presjii lobbystom z wypchanymi teczkami.

Ot taki system.

clemenza

2012-06-29, 08:09
hehe. komorowski został wybrany, bo... był zastępcą prezydenta. a tępy naród stwierdził, skoro pełni tą funkcje to niech już zostanie. czyli najgorszy wybór z możliwych...

wojo143

2012-06-29, 08:38
Zróbcie powstanie albo zamknijcie ryje.

Zróbcie powstanie albo zamknijcie ryje.

Polska definicja demokracji brzmi: Demokracja jest wtedy gdy w wyborach wygrywa nasz człowiek.

Diamir

2012-06-29, 08:40
Z racji tego że absolutnie nie chce mi się czytać waszych pseudopolitycznych wywodów, powiem krótko- wypie**alać z polityką z sadistica

El_Comendante

2012-06-29, 09:08
goog11 napisał/a:

k***a, jak wam tak ta Polska nie pasuje, to może zostańcie politykami i ją zmieńcie. Jak już skończycie gimnazjum oczywiście.
Prezydentowi (jaki by nie był) należy się szacunek, bo jest przedstawicielem Państwa, za które ludzie oddawali życie. I jak jakaś tępa c**a zawiązuje sobie szalik na dupie i się lansuje na meczach to k***a fapujecie.
Prezydent był wybrany w wolnych, powszechnych, demokratycznych wyborach i choćby ze względu na historię Polski należy szanować tak wybranego Prezydenta.



Co za brednie ! Tak ludzie oddawali życie za państwo,no już k***a.Jak już to oddawali życie za kraj nie państwo,to jest mała różnica,którą powinieneś znać skoro tak politykujesz,a większość z tych co oddawali życie za kraj chciała by w tym kraju innego państwa niż jest teraz.A to nawiązanie do historii to już w ogóle żeś doj***ł,no Polska ma swoją historię,i co z tego ? to znaczy że mamy teraz być bezkrytyczni do naszych rządzących bo historia ? co ma piernik do wiatraka.
Z tymi "wolnymi,powszechnymi,demokratycznymi wyborami" to też dowaliłeś,co to ty jesteś jakiś wyjek propagandowy ? bym ci coś powiedział na ten temat ale obiecałem sobie że nie będę politykował bo szkoda czasu a szczególnie w wylęgarni matołów - internecie.
Jak ktoś chce krytykować prezydenta bo mu się polityka nie podoba to ma prawo i nie ma obowiązku szanowania prezydenta,może ci się ustroje pomyliły demokracja z feudalizmem albo jakimś innym gównem,wolność słowa polega właśnie na tym że mogę kogo chcę krytykować i nie muszę nikogo szanować tylko ze względu na funkcje jaką sprawuje teraz nie ma królów których trzeba chwalić nawet jak by byli sk***ielami wszech czasów.

Corey_09

2012-06-29, 09:16
A ja tak was wszystkich zapytam, kto waszym zdaniem nadaje się na prezydenta? żebyście nie darli japy że ch*j, cham i prostak. Chyba nie ma takiego człowieka na całej ziemi. Kto by nie był i tak byłoby gadanie: kto go wybrał, jakim cudem wygrał, ja na niego nie glosowałem, itp itd.

Korfi

2012-06-29, 09:22
Jak czytam te komentarze, to aż żal się mi Was robi. Ciągle narzekacie byle tylko narzekać. A to politycy źli, a to nie ja ich wybrałem. To wyemigrujcie do Anglii jeśli Wam się tu aż tak nie podoba. Podjerzewam, że większość z Was nie wymieniłaby nawet kilku rzeczy, których krytykowani politycy są winni. Ale ponarzekać trzeba, jakże by inaczej