18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tu się urodziłem, tu chcę żyć...

szerszeh • 2012-05-14, 11:57
Nic dodać nic ując, Polska...

:samobojstwo:

dirty_pig

2012-05-14, 12:10
najgorsze jest to ze ja i ten facet i wielu innych, robie na tych baranow co tam siedza i nakladaja mandaty kary i inne k***a gowna vaty sraty pipy pity na bezrobotnych i wiele innych k***a darmozjadow ja zapie**alam. tak to sa darmozjady bo oni nie przynosza żadnego zysku nam tylko zeruja na tym co my wypracujemy i jeszcze na koniec zrobia z czlowieka zlodzieja. To mnie wqrwia w tym zlodziejskim kraju.
a jeszcze jedno wqrwia mn ie to ze zamiast ludzie sobie pomagac ja ci naprawie klimatyzacje ty mi skosisz trawnik policzymy sie po kosztach i dalej idalej aby cos bylo wiecej ale tego nie ma, tylko kazdy kazdego chce po prostu wydymac. na kazdym kroku widze jak ludzie chca wydymac kogos innego i czuja sie z tym lepiej, np wyjdzie ze sklepu z ucieszona mina bo baba mu zle wydala i zarobil 10zl, ale nie wazne ze ona musi to oddac pozniej on zadowolony, bo zrobil kogos w h*ja.

kosmos1400

2012-05-14, 12:16
Ilu takich było jest i puki co napewno nie będzi ich mniej, standart w tym społeczeństwie. Nie dziwię sie że taką ma frustrację koleś zazdroszcze mu złotych nerwów że nikomu nie pierdo..oł...

ccrossfire

2012-05-14, 12:19
Czekam az ktos pie**olnie tutaj swoja mowe o nienawisci, jadzie, itp. No prosze wyksztalceni i tolerancyjni wypowiedziec sie w tym temacie.

To jest k***a wlasnie zrodlo nienawisci w tym kraju.

~Velture

2012-05-14, 12:23
"teraz mnie pan tu aresztuje bo ja jestem niekulturalny, tak? moja kultura się skończyła jak z domu wyjechałem."
hah to mi sie podobało.

Piwo za to ,że nikomu tam nie jebnął w łeb ani temu ch*jowi posłowi co nazwał go przygłupem (czego nie slychac na filmie ale w 2:18 inny jakiś my właśnie wytyka nazwanie przygłupem)

lapps

2012-05-14, 12:32
mnie sie podobalo "ktos naprawde musi zginac, albo bomba wypie**olic zebyscie przejrzeli na oczy??"
z glowa mowi

~tedwaha

2012-05-14, 12:42
nawet nie oglądam na ch*j się wk***iać po raz kolejny dzisiaj za sprawą polityki...

andyq

2012-05-14, 12:47
A mnie najbardziej wk***ia to że koleś ma rację. Prowadzisz w Polsce biznes zgodnie z prawem płacisz podatki i ...właśnie i przez to leżysz jak ten Pan. Prowadzisz sobie firmę transportową, podpisujesz kontrakt jako podwykonawca dla głównego wykonawcy inwestycji której inwestorem jest Państwo. Masz w kontrakcie że płacą ci po 3 miesiącach itp. Angażujesz w pracę wszystkich swoich pracowników i pojazdy. Ponosisz wszystkie koszta (paliwo, eksploatacja, pensje itp.) wystawiasz faktury za wykonane usługi z terminem trzech miesięcy. Wykonawca główny otrzymuje swoje pieniądze ty dalej czekasz. Potem okazuje się że wykonawca główny (w tym przypadku chyba Chińczycy) zwija się a ty zostajesz bez kasy.
Mało to że bez kasy zużyłeś cały budżet firmy bo ty musiałeś płacić. Czekasz na swoją kasę. A tu k***a przychodzi j***ny list z urzędu skarbowego bo nie zapłaciłeś podatku od pieniędzy które zarobiłeś (bo przecież wystawiłeś faktury) ich nie obchodzi że ty ciągle jeszcze za pieniędzmi czekasz bo Państwo jest gwarantem i kiedyś odda. Ty musisz zapłacić podatek (teraz z odsetkami) kasa firmy już pusta, jej majątek sprzedałeś, teraz pora na dom. I co? ch*j ich to obchodzi na papierze zarobiłeś miliony więc płać.
No może gdyby było tydzień przed wyborami to Rudy albo Kurdupel by się za nim wstawili (jebie mnie że ktoś napisze że się czepiam premiera albo prezesa bo cały ten (nie)rząd mam głęboko w dupie i nie jestem za żadną partią, wszyscy chcą się tylko do koryta dorwać).
Może Państwo by mu pomogło, ale nie! Nie ma pieniędzy!
Ale jak jakiś j***ny samolot spada to się znajduje po 250tyś na członka rodziny każdej z ofiar. Pokrywa się koszta przelotów wszystkich ofiar i ich rodzin. Pokrywa się całkowicie koszt pochówku pomimo tego że każdy otrzymał zasiłek pogrzebowy z ZUS. Ale Państwo uznało że to na pochówki nie starczy ...a mojej babci k***a musiało wystarczyć.
Może przykład głupi bo wielu Polaków zginęło, ale my nie możemy wszyscy płacić za ich wycieczkę (i tak na koszt Państwa). Jak ja gdzieś jadę to muszę sam się martwić o ubezpieczenie. Może pora na ustawę która nakazała by przymus ubezpieczenia wszelkich wycieczek? Bo jak na razie płacimy za wszystkich pielgrzymów itp. (samoloty, autokary, dużo tego ostatnio było). A co z rodakami którzy jadą sami i mają wypadek?
Oni są innymi Polakami i ich rodziną nie trzeba pomagać?
I tu pytanie do Ciebie Panie Tusk: Czy tragedia rodziny Kowelskiego który zginie za granicą w swoim aucie jest inna niż rodziny Kowalskiego który zginął w autokarze z trzydziestoma innymi osobami?
No właśnie! Więc cytując reklamę proszku do prania: "Jeśli nie widać różnicy, po co przepłacać?"

Jeśli przestaniecie szastać moimi pieniędzmi, nie będziecie musieli niszczyć takich ludzi jak Pan na filmie.
A przed Panem czapki z głów bo chociaż miał jaja żeby im w oczy powiedzieć.

takija

2012-05-14, 13:05
I jak tacy ludzie mają dożyć emerytury.... Podziwiam faceta, szkoda mi go bo to k***a jest straszne. Faktycznie....bomba by się przydała...

wodzwioski

2012-05-14, 13:10
Jakbym widział Marka Konrada w "Dniu Świra" tyle tylko, że to już nie jest film - tylko chora polska rzeczywistość

as...........at

2012-05-14, 13:11
To jak z tą bombą składamy się ?

McMenel

2012-05-14, 13:13
Po co się składać jeszcze z rok i sami się w tym sejmie pozabijają.

andyq

2012-05-14, 13:21
asmodat napisał/a:

To jak z tą bombą składamy się ?


Ok. Ja dam zegar żeby było jak zdetonować. Może być z kukułką?
(jak nie wybuchnie to chociaż ich obudzi)

BongMan

2012-05-14, 13:30
Rabel napisał/a:

"Tu się urodziłem, tu chce pracować, tu chce żyć"


Tu chcę pracować - i połowę wypłaty oddać j***nym złodziejom z ZUSu i innym pijawkom.
Tu chcę żyć - pie**olnąć w kalendarz w wieku 50 lat, bo na wizytę u lekarza specjalisty będę czekał pół roku.
O nie, no fuckin' way. Kocham Polskę, ale dzięki nieudolnym rządom nie da się tu żyć normalnie... Kończę studia i wyjeżdżam w p*zdu.

al...........10

2012-05-14, 13:30
Nie wiem czy bardziej go szanuję, czy bardziej mu współczuję za to, że tu chce pracować i żyć bez względu na wszystko.