18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logo 2019

Centurion • 2019-01-10, 12:38
Jak zmiany to zmiany ;)

Poszukiwany: grafik (za $$$)

Moja propozycja na nowe logo sadistica:
- zalezy mi na tym żeby było jak najmniejsze na wysokość, teraz jest 70px, optymalnie by było 30-40px, a jak się nie da to do 50px
- usunąć napis "Codzienna dawka czarnego humoru"
- oprócz napisu, coś w stylu uśmiechnietej czaszki pijącej browara (?)

Dodatkowo trzeba będzie zrobić obrazki na sadisticowy profil FB w podobnym stylu

Sa...........hi

2019-01-11, 17:58
A co powiecie na 2w1 czyli czaszkowy kufel, coś w tym stylu:


Ne...........ro

2019-01-11, 18:59
Taka wersja:





PanRewolwerowiec napisał/a:

A co powiecie na 2w1 czyli czaszkowy kufel, coś w tym stylu:

Obrazek



a może zamiast kufla tulipan zrobiony z butelki po piwie z ręką? :amused:

mygyry

2019-01-11, 19:17
Upchnijcie jeszcze jakiegoś słitaśnego kotka, w ramach kompromisu może być chociaż szkielet

Liton

2019-01-11, 19:56
Nie jestem grafikiem, ale ch*j. Wypowiem się.

Zaproponowane loga są po prostu cienkie (bez obrazy dla autorów). Jak się nie ma konkretnego pomysłu - po ch*j to zmieniać co jest? Dla samego zmieniania?

mygyry

2019-01-11, 19:57
Rebeliant_ZPF, Ale miałbym ubaw jakbyś przekazywał bon dla kogoś kogo określasz ścierwem od lat :D

waloos

2019-01-11, 20:22
Jeśli robić nowe logo, to coś w nowoczesnym stylu, czyli żadnego cieniowania. Te pokazane wyglądają trochę jak lepszej jakości ClipArty.
Ten Sołtysa jest jeszcze w miarę, ale nie wydaje mi się aby był lepszy od obecnego.
Propozycje Goker i Umyj_Nogi wyglądają jak prace na informatykę w gimnazjum.

Logo agotha jest chyba najlepsze, ale wciąż nie lepsze niż obecne.

Jeśli chcesz za to wydać kasę, to nie lepiej zwrócić się do jakiejś agencji lub osoby zajmującej się na co dzień?
https://polskielogo.net/ - tu jest stronka gościa który zajmuje się przeróbkami piłkarskich herbów. Kiedyś na niego trafiłem i jego prace mi się mocno spodobały. Może podbij do niego czy miałby jakiś pomysł?
Zaznaczam, że faceta nie znam i nie mam żadnej korzyści w polecaniu go ;)

mygyry

2019-01-11, 20:32
Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby w logo nie było wzmianki o czarnym humorze, niektórzy nadal nie ogarniają, że to strona humorystyczna a co dopiero bez czytelnego ostrzeżenia...

~Beny

2019-01-11, 21:01
mygyry napisał/a:

Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby w logo nie było wzmianki o czarnym humorze, niektórzy nadal nie ogarniają, że to strona humorystyczna a co dopiero bez czytelnego ostrzeżenia...



Z jednej strony masz rację z tą wzmianką, ale z drugiej w tej chwili są userzy, którzy piszą 'co w tym sadystycznego?', 'gdzie tu sadyzm?' itp, bo nie potrafią pojąć, że ogółem sadol, to pomieszanie z poplątaniem tematów zabawnych i mniej zabawnych, wypadków, śmierci, zwierzątek i wiele innych. Zatrzymali się w zakładce harda i myślą, że jak wejdą na główną, to na dzień dobry przywita ich psychol tłukący młotkiem ludzi tudzież wypadek, który wysadzi z butów nie tylko kierowce. A to tak nie działa.

Ta wzmianka mi samej się podoba, ale nawet jakby została, to podejrzewam, że niewiele zmieni.

solltys

2019-01-11, 21:48
Niektórzy widzę że odlecieli troszkę z pomysłami chociaż przyznam że niektóre są nawet ciekawe ale pamiętajcie ze musi się to zmieścić na 40px wysokości a do tego być czytelne. Co do innych prac się wypowiadał nie będę ale wydaje mi się że mogło by pasować kolorystycznie do strony i być nowoczesne, musicie brać pod uwagę smutną rzeczywistość czyli to iż Wy jesteście nieustraszonymi zwyrolami to na stronę zapewne w znacznej części wchodzą raczej użytkownicy kwejka z nie małym stażem więc logo chcąc nie chcąc musi być uniwersalne i przyciągać osoby (raczej właściciel strony wolałby przyciągać nowych userów a nie odstraszać aktualnych). Generalnie widzę że są tu osoby z chęciami i bardzo dobrze. :) Jednak polecam zrobić sobie wieczorną lekturę o standardach tworzenia tego typu grafiki bo może dla przeciętnego kowalskiego/sadola wyglądać to ciekawie jednak niestety dla osoby która już zajmuje się tym profesjonalnie wieje strasznym kiczem. :oops:

tarcer123

2019-01-11, 22:10
Może faktycznie najlepiej zostawić tak jak jest? Skoro cała reszta została zmieniona to niech chociaż logo zostanie jako symbol tego portalu.

Nie można wszystkiego zmieniac. ;) To trochę jak z tym że nie przesadza się starych drzew. To tylko moje zdanie.

Centurion

2019-01-11, 22:25
To logo które teraz jest jest za duże (na wysokość), nie jest oprawnie transparentne, poza tym potrzebujemy też ikon na profil PF bo od dawien dawna są tam grafomańskie grafiki Penera ;) )

hellbwoi

2019-01-11, 22:26
T3RMINATOR napisał/a:



Ile trzeba powtarzać że nie ma czegoś takiego jak baba z ku*asem, jest co najwyżej chłop co sobie cycki doprawił czyli transwestyta fachowo.

A co do logo to nawet fajne ale ta czacha trochę jak u kosmity podłużna.
Niestety nie pomogę bo nie znam się na obróbce graficznej. Co najwyżej w paintcie h*ja mogę narysować.




to taka legenda, ale miejska więc fałszywa bo takowe istnieją!

https://www.kamolhospital.com/en/gallery-FTM/phalloplasty/

jasypan

2019-01-11, 22:34
Też jestem zdania że stare logo ma swój urok, a w dodatku jest od lat rozpoznawalne. Jednak gdyby musiało zostać zmienione to ankieta nie byłaby złym pomysłem.

kapadocja

2019-01-11, 23:02
Zostawić jak jest zmiany nie zawsze są dobre

hellbwoi

2019-01-11, 23:41










albo wyj***ć szkieleta i dać tam fotkie dr welczura pod postacia rudego